9219 відвідувачів онлайн

Стосовно затриманого в Бахчисараї кримчанина Сейтумерова почався суд, - адвокат

россия виза

Розпочався суд щодо затриманого після обшуків в Бахчисараї 8 листопада кримського татарина Сейтумера Сейтумерова.

Як передає Цензор.НЕТ, про це 8 листопада в коментарі Крим.Реалії розповів кримський адвокат Едем Семедляєв.

"У Бахчисараї затримали Сейтумера Сейтумерова. Зараз щодо нього відбувається суд в адміністративній справі. Йому загрожує до 15 діб арешту і штраф від однієї (близько 413 гривень - ред.) до двох тисяч рублів (близько 826 гривень - ред.)", - сказав Семедляєв.

Читайте також: У ході масових обшуків у будинках кримських татар окупанти відбирали гроші, - Чубаров

Раніше Семедляєв повідомив, що на Сейтумера Сейтумерова складають адміністративний протокол за статтею "Пропаганда нацизму чи екстремізму" російського кодексу про адмінпорушення.

У Бахчисараї, Старому Криму і в селищі Зарічне Сімферопольського району анексованого Криму 8 листопада відбулися обшуки у кримськотатарських активістів і громадських об'єднань.

За даними "Кримської солідарності", обшуки проходили у Сейтумера Сейтумерова (Бахчисарай), Алімдара Бєлялова (Старий Крим) і Ельдара Кантемірова (Зарічне). Всі, крім Сейтумерова, на цей момент уже не обмежуються у вільному пересуванні.

Дивіться: Окупанти відпустили 5 із 6 затриманих сьогодні кримських татар. На Сейтумерова складають протокол "за пропаганду нацизму". ВIДЕО
Топ коментарі
+3
На россії вважається,що хто не терпить росєян,той нацист.
показати весь коментар
08.11.2017 15:45 Відповісти
+3
В Ватостополе оккупанты убили Сергея Каниковского, крымского украинца. Светлая память! Будьте прокляты рашисты!
показати весь коментар
08.11.2017 15:49 Відповісти
+3
Елена Снежная c1987965 - тролль?
показати весь коментар
08.11.2017 15:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И в чем выражался нацизм?
показати весь коментар
08.11.2017 15:40 Відповісти
На россії вважається,що хто не терпить росєян,той нацист.
показати весь коментар
08.11.2017 15:45 Відповісти
татары-мутные типы. хотят под шумок себе автономию сделать. при этом, в 2014, по команде своего лидера свернули акцию под парламентом Крыма. не верю я татарам.
показати весь коментар
08.11.2017 15:42 Відповісти
Я знаю лишь одного татарина в Крыму, да и то он был в оккупационном правительстве. Больше татар в Крыму нет.
показати весь коментар
08.11.2017 15:45 Відповісти
Уж грамотнее вас...Лена или Оля...
показати весь коментар
08.11.2017 15:53 Відповісти
Джамалетдинова и ее муж кандидат физических наук малограмотны?
показати весь коментар
08.11.2017 15:53 Відповісти
Та то олічка міхаловна,вона всіх зневажає...
показати весь коментар
08.11.2017 15:56 Відповісти
Да,да...
показати весь коментар
08.11.2017 16:04 Відповісти
Вы с ними общались в кафе? Или в каком кругу людей? Есть разные люди среди крымских татар (крымцев). А вот среди татар тоже разные люди и тоже много умных, но они не понимают крымских татар. Вы о татарам говорили или о крымцах?
показати весь коментар
08.11.2017 16:05 Відповісти
Тогда пишите крымские татары, ведь татары это другая национальность с другим языком. А по языковому вопросу решение будет позже, пока рано говорить.
показати весь коментар
08.11.2017 16:38 Відповісти
А как лично вы относитесь к аннексии Крыма вашей страной?
показати весь коментар
08.11.2017 16:39 Відповісти
так,щоб кацапи не нахабніли і знали,що їхні злочини відслідковуються.
показати весь коментар
08.11.2017 15:43 Відповісти
татарам нужна не Украина в Крыму. им нужен татарский Крым. свой собственный.
показати весь коментар
08.11.2017 15:44 Відповісти
Та невже... Тільки Україна може дати їм свободу і ресурси,вони це чудово розуміють.
показати весь коментар
08.11.2017 15:46 Відповісти
Він нагадує російського тролля.
показати весь коментар
08.11.2017 15:49 Відповісти
Да и как запрещать нацизм и экстремизм в нацистской и экстремистской оккупации?
показати весь коментар
08.11.2017 15:41 Відповісти
gunpowder in the grave наоборот нужно поддерживать эту инициативу, чтобы у ватников ещё больше пердаки рвались. А Белковский вообще-то говорит что даже если Собчак будет президентом Крым останется в параше
показати весь коментар
08.11.2017 15:46 Відповісти
Це та. Головна ціль росії нова депортація кримців.
показати весь коментар
08.11.2017 15:50 Відповісти
В Ватостополе оккупанты убили Сергея Каниковского, крымского украинца. Светлая память! Будьте прокляты рашисты!
показати весь коментар
08.11.2017 15:49 Відповісти
Ali Hasan, совершенно верно Али! Тут много ватников под украинскими нивами и флагами. Для них эта автономия противоречит их доктрине о русском Крыме. Отсюда и вонь. Ведь знают при такой автономии придется учить язык, а они не в состоянии.
показати весь коментар
08.11.2017 15:51 Відповісти
Когда им нужно, то учат. Я с одним кацапов общался, а он турецкий неплохо выучил. А ведь крымскотатарский и турецкий языки близки.
показати весь коментар
08.11.2017 15:56 Відповісти
Елена Снежная c1987965
"Они в общей массе малограмотны и неорганизованы" - я бы так не сказал!
показати весь коментар
08.11.2017 15:54 Відповісти
Елена Снежная c1987965 - тролль?
показати весь коментар
08.11.2017 15:56 Відповісти