Трамп не став спілкуватися з Путіним на саміті у В'єтнамі

В.Путін і Д.Трамп привітали один одного рукостисканням на церемонії спільного фотографування, а потім усі лідери попрямували до зали, де почався прийом від імені президента В'єтнаму.
Станом на 18:30 президентам, судячи з усього, так і не вдалося поспілкуватися.
Д.Трамп покинув зал прийому раніше його завершення, в той час як В.Путін залишався там до кінця.
Топ коментарі
+67 Гельдрих
показати весь коментар
10.11.2017 19:05 Відповісти Посилання +65 Авакарсенов
показати весь коментар
10.11.2017 18:48 Відповісти Посилання +61 Андрей Ильчук
показати весь коментар
10.11.2017 18:40 Відповісти Посилання