11709 відвідувачів онлайн
27 569 207

Трамп: "Хороші відносини з Росією - це добре, а не погано"

трамп
Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Twitter.

"Коли всі ненависники і дурні усвідомлять, що хороші відносини з Росією - це добре, а не погано. Грати в політику - погано для нашої країни. Я хочу вирішити (проблему - ред.) Північної Кореєї, Сирії, України, тероризмому, і Росія може дуже допомогти", - написав Трамп.
Також читайте: Спецпрокурор Мюллер перевірить, чи знав Трамп про зв'язки своєї команди з РФ

Трамп: Хороші відносини з Росією - це добре, а не погано 01

Топ коментарі
+27
Поки яйця містера Трампа знаходяться в міцних долонях Сенату, Конгресу і , особисто- пана Маккейна - "хороших отношений с нарасієй" в США не буде..
показати весь коментар
12.11.2017 11:56 Відповісти
+26
хорошие отношения с Россией - это хорошо, а не плохо

Северная Корея думает точно также
показати весь коментар
12.11.2017 11:55 Відповісти
+21
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
12.11.2017 12:00 Відповісти

Завантаження...