За вихідні в Одесі та області скоєно чотири вбивства, - Нацполіція

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав у Facebook начальник ГУ Нацполіції Одеської області Дмитро Головін.
"Кінець тижня і вихідні дні видалися досить напруженим для правоохоронців Одеси та області. Тільки в суботу та неділю відбулися чотири резонансні злочини, за попередніми ознаками умисне вбивство, три із застосуванням вогнепальної зброї, і кілька зухвалих розбійних нападів", - написав він.
Водночас Головін додав, що зараз всі чотири злочини розкрито, злочинці встановлені і затримані.
"Звичайно, "це ваша робота" - так скажуть, кого хвилює більше те, яка у поліцейського модель смартфона, ніж його професійна ефективність і досягнення. А я хочу підтримати весь особовий склад і оперів розшуку, подякувати, що ви професійно і якісно виконуєте свою роботу", - резюмував Головін.

Вы же гросе и авакяну всю статистику портите.
Может это несчастные случаи....