Відносини Росії і США деградують з кожним днем, - Медведєв

"Вони в найнижчій точці за останні десятиліття", - сказав російський прем'єр.
Він зазначив, що пам'ятає про відносини між Москвою і Вашингтоном у 70-х - 80-х роках XX століття.
"Я, відверто кажучи, не впевнений, що тоді наші відносини були гіршими", - додав Медведєв.
де в деяких дівчат від запоїв мішки під очима більші, ніж груди.