Клімкін подякував Третьому комітету Генасамблеї ООН за підтримку резолюції щодо Криму

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін подякував Третьому комітету Генеральної асамблеї ООН за підтримку резолюції щодо порушень прав людини в окупованому Росією Криму.
Про це він написав у Twitter, інформує Цензор.НЕТ."Резолюція сильніша - голосів більше. Дякую всім за роботу і підтримку. Разом працюємо далі. #CrimeaIsUkraine", - написав він.
Раніше в цей день Третій комітет Генеральної асамблеї ООН підтримав резолюцію "Положення у сфері прав людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь" (A/C.3/72/L.42), ініційовану українською делегацією.
Резолюція, зокрема, закликає Росію повністю і негайно виконати постанову Міжнародного суду від 19 квітня 2017 року про тимчасові заходи у справі, що стосується застосування Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації (Україна проти Російської Федерації).
Також РФ повинна вжити всіх необхідних заходів, щоб негайно покласти край порушенням та утискам прав людини стосовно жителів Криму, а також поважати закони, що діють в Україні, і скасувати закони, введені в Криму Російською Федерацією, які дозволяють здійснювати примусове виселення і конфіскацію приватної власності в Криму з порушенням застосовних норм міжнародного права.
Згідно з резолюцією, Третій комітет Генасамблеї ООН також засуджує незаконне встановлення РФ законів, юрисдикції та управління в окупованому Криму і вимагає, щоб Росія дотримувалася зобов'язання за міжнародним правом щодо поваги законів, що діяли в Криму до окупації.
Топ коментарі
+5 ПравдаЛюбка
показати весь коментар
14.11.2017 21:53 Відповісти Посилання +2 Серов свидомый
показати весь коментар
14.11.2017 21:44 Відповісти Посилання +2 5 копійок
показати весь коментар
14.11.2017 21:49 Відповісти Посилання 