8361 відвідувач онлайн
2 205 10

ГПУ викликала нардепа Бакуліна для проведення процесуальних дій

бакулин евгений

Генеральна прокуратура опублікувала повістку про виклик до ГПУ 17 листопада народного депутата Євгена Бакуліна (фракція "Опозиційний блок").

Відповідна повістка опублікована на сайті ГПУ, передає Цензор.НЕТ.
"Бакулін Євген Миколайович, 26.09.1956 р.н., відповідно до вимог ст.ст. 133, 135 КПК України Вам необхідно з'явитися «17» листопада 2017 року о «09» год. «00» хв. до слідчого відділу управління особливо важливих справ Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України каб.№ 1106Б за адресою: м. Київ, вул. Різницька 13/15 для проведення процесуальних дій у кримінальному провадженні № 12013220540000400 від 31.01.2013 за ознаками складу злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч. 2 ст. 205 та іншими статтями Кримінального кодексу України", - сказано в порядку.

Це кримінальне провадження стосується правопорушень, скоєних, за версією слідства, посадовим особами Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства економіки та Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", що завдало державі збитків в розмірі 2,2 млрд грн у період з березня 2010 року по лютий 2014 року. Бакулін очолював "Нафтогаз України" з березня 2010 року по березень 2014 року. У березні 2014 року Бакуліна затримали за підозрою в розкраданні коштів в особливо великих розмірах. 25 квітня Печерський райсуд Києва відпустив Бакуліна під заставу в 10 млн грн, а пізніше він був обраний до Верховної Ради.
Топ коментарі
+4
Цензор давай новость о Зимбабве!
ГПУ вызвала нардепа Бакулина для проведения процессуальных действий - Цензор.НЕТ 3880
показати весь коментар
15.11.2017 11:07 Відповісти
+2
Вот я и говорю "абонемент" у Бакулина закончился.
показати весь коментар
15.11.2017 11:44 Відповісти
+1
хи-хи, деньги в ГПУ закончилися?
показати весь коментар
15.11.2017 11:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цензор давай новость о Зимбабве!
ГПУ вызвала нардепа Бакулина для проведения процессуальных действий - Цензор.НЕТ 3880
показати весь коментар
15.11.2017 11:07 Відповісти
Путин введи...
показати весь коментар
15.11.2017 11:11 Відповісти
хи-хи, деньги в ГПУ закончилися?
показати весь коментар
15.11.2017 11:16 Відповісти
Да перестаньте вы уже людей смешить.Какие процессуальные действия?Луценко превратил прокуратуру в инструмент по выкачке бабла.Не знаю найдется хоть один человек,верящий в правосудие в Украине. На Генпрокуратуре давно пора повесить большой амбарный замок,толку от нее О.Ни одного дела до суда не доведено.Всех жуликов и воров поотпускали,а добровольцев и патриотов упаковали. Вот и вся правда о нашей борьбе с преступностью.Так хоть деньги сэкономим.
показати весь коментар
15.11.2017 11:22 Відповісти
Луценко превратил.. Тоесть, раньше прокуратура была нормальной?
показати весь коментар
15.11.2017 11:27 Відповісти
Вынужден согласиться.И раньше лучше не было Но те хоть ничего и не обещали.,типа бандитам-тюрьмы.
показати весь коментар
15.11.2017 11:30 Відповісти
Вот я и говорю "абонемент" у Бакулина закончился.
показати весь коментар
15.11.2017 11:44 Відповісти
Всю ОПГ "жопоблок" как преемника ОПГ "партия рыгионов" посадить с конфискацией. И не забывать про меткость при попытке к бегству.
показати весь коментар
15.11.2017 11:23 Відповісти
Та половина ОПГ "партия рыгионов" в БПП. Шо ж они сами себя сажать будут?
показати весь коментар
15.11.2017 11:33 Відповісти
Настав час більше говорити про тих хто обирає цю падаль в депутати, себто про нас самих. Наприклад, ригоублюдівських покидьків вже нічого не змінить і не про них мова, питання стоїть в іншому - скільки можна бути такими дурними, якщо не тупорилими, щоб обирати самих олігархів чи їх холуїв у владу????? Тобто, якщо народ не спроможний висувати у владу порядних і достойних, то це значить одне з двух; перше - в народі таких не спостерігається, в що я особисто не вірю, і друге - наша, ще совкова, ментальність, замішана на невігластві.
показати весь коментар
15.11.2017 11:52 Відповісти