9089 відвідувачів онлайн

Невідомі облили кислотою машину генконсула Росії, - Нацполіція Харківщини

иконка

Поліція розшукує невідомих, які облили їдкою речовиною автомобіль генерального консула РФ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Харківській області.
"За попередніми даними, невідомі облили іномарку речовиною, яка роз'їла лакофарбове покриття на капоті і дверях транспортного засобу", - сказано в повідомленні.
Слідчо-оперативна група Шевченківського відділу Харківської поліції оглянула машину і місце події. Поліцейські опитали заявника і можливих свідків.

Дивіться також: Харківський суд розглядає справу про викрадення екс-офіцера ФСБ Богданова: обвинувачені виробили легенду для захисту. ФОТО

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.
Поліція встановлює всі обставини події і розшукує причетних до скоєння злочину.

Невідомі облили кислотою машину генконсула Росії, - Нацполіція Харківщини 01
Топ коментарі
+28
Яка сумна новина (с)
показати весь коментар
15.11.2017 15:09 Відповісти
+25
потрібно цих хлопців знайти, і нагородити іменим стволом кожного, щоб могли потім пристрелити того генконсула!
показати весь коментар
15.11.2017 15:13 Відповісти
+23
консула надо ледорубом!! шоп не отступать от кацапских традиций
показати весь коментар
15.11.2017 15:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Таки кацапи дурнуваті і хворі люди, УПА створена в 40-і роки а посла вбили в 1933, кажи вже що його Ярош вбив або тягнибок .
показати весь коментар
15.11.2017 16:01 Відповісти
Ти баран ? Де тут про УПА?
показати весь коментар
15.11.2017 16:08 Відповісти
Мдя, фуйла з Навльним теж плутаєш?
показати весь коментар
15.11.2017 16:10 Відповісти
УПА - это армия, а ОУН - это организация.
показати весь коментар
15.11.2017 17:05 Відповісти
йа-йа, бялшой война, бехи-шпасайса русишшвайне
показати весь коментар
15.11.2017 16:01 Відповісти
Мульйони ватан, румуни в порівнянні з руснею, милі і охайні люди .
показати весь коментар
15.11.2017 16:05 Відповісти
Мої пращури пережили румунську окупацію, а от радянську не всі, і до речі, в тебе виходить або радянським військам в Одесі наклепали румуни або окупували її спочатку німці, і тожі це можливо, не чув про румунів настільки поганого як про радянських та німецьких окупантів .
показати весь коментар
15.11.2017 16:13 Відповісти
А за що мене на шибеницю, я в інші країни не лізу, але і д свої ворогів не пускаю, це погано?
показати весь коментар
15.11.2017 16:14 Відповісти
не може такого бути, потрібно провести експертизу і звернутись до завод виробника цього авто, може, це якась модернізація
показати весь коментар
15.11.2017 16:04 Відповісти
кислотный дождь, бывает такое.
показати весь коментар
15.11.2017 20:46 Відповісти
15.11.17 15:54 https://censor.net/news/462882/svarite_tushenku_yagod_soberite_vy_je_v_tayige_jivete_glava_hakasii_uchit_mestnyh_jiteleyi_borotsya в России
показати весь коментар
15.11.2017 16:08 Відповісти
НАдА Шо бы Ани расследАвали по привычной схеме... Т.е. делали вид Шо рАследуют...
показати весь коментар
15.11.2017 16:11 Відповісти
Переводняк кислоти. Москаловози хєнконсулів мають злітати у повітря разом із рюзькайазичнимі пассажірамі
показати весь коментар
15.11.2017 16:15 Відповісти
Яка нечувана жорстокість...
показати весь коментар
15.11.2017 16:27 Відповісти
сльозы душат и душа болит
Неизвестные облили кислотой машину генконсула России, - Нацполиция Харьковщины - Цензор.НЕТ 5415
показати весь коментар
15.11.2017 16:47 Відповісти
Какое к черту консульство... Посчитать бы, сколько электроэнергии потребляет в месяц эта контора да и отключить на время. Кстати, количество киловатт прямо укажет, какого рода деятельностью занимаются подобные резидентуры под прикрытием.
показати весь коментар
15.11.2017 16:32 Відповісти
У страха глаза велики , касапы
показати весь коментар
15.11.2017 16:34 Відповісти
мусора за кацапов, бьіли бьі ментьі, то и консула бьі пристрелили, а так только один пук
показати весь коментар
15.11.2017 17:01 Відповісти
Да это российский консул спьяну кислыми щами блевонул, когда за руль садился, а с похмелья и не вспомнил...
показати весь коментар
15.11.2017 17:02 Відповісти
А ЕГО ЧЕГО НЕ ОБЛИЛИ !!!
показати весь коментар
15.11.2017 17:48 Відповісти
враньё. никто кислотой не обливал. то щёлочь.
показати весь коментар
15.11.2017 18:00 Відповісти
жидкость для преобразования ржавчины?
показати весь коментар
15.11.2017 20:48 Відповісти
обычно аккумуляторной кислотой обливают машины... сами владельцы, когда доливают в оный аккумулятор - жрет до грунта и остается белое пятно - деталь в перекраску
показати весь коментар
15.11.2017 21:51 Відповісти
На любом базаре продается жидкость для смывки старой краски.
Но тот кто это сделал круглый дебил.
показати весь коментар
06.01.2019 01:14 Відповісти
Ая-яй. Кто же так обидел Пециных партньоров?
показати весь коментар
15.11.2017 19:26 Відповісти
А что у нас делает консул вражеской страны?
показати весь коментар
15.11.2017 19:27 Відповісти
А самого консула? Бензинчиком надо было!
показати весь коментар
15.11.2017 19:45 Відповісти
почаще бы... правда, будут ответные меры... поэтому надо разорвать все отношений навсегда...
показати весь коментар
15.11.2017 20:46 Відповісти
жаль шо не коктейлем молотова .
показати весь коментар
15.11.2017 21:25 Відповісти
Не виражаємо абсолютно ніякої азабоченості...
показати весь коментар
15.11.2017 21:51 Відповісти
А чего только кислотой? Надо было еще дегтем и перьями.
показати весь коментар
15.11.2017 23:42 Відповісти
Ну, хоть чем-то консул порадовал...