9978 відвідувачів онлайн

Питання чисельності миротворчої місії ООН на Донбасі обговорюють, - МЗС

миротворцы

Питання чисельності миротворчої місії Організації Об'єднаних Націй, яку Україна хоче розмістити на всій території Донбасу, зокрема на непідконтрольній ділянці російсько-українського кордону, ще на етапі переговорів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це прес-секретар МЗС України Мар'яна Беца сказала в ефірі радіо "Голос Столиці".
Вона сказала, що не може ні підтвердити, ні спростувати інформацію, що США повинні передати РФ пропозицію про залучення 20 тисяч іноземних миротворців для миротворчої місії на Донбасі.
"Не можу ні підтвердити, ні спростувати. Цифри дійсно обговорювали, але цифри, як-то кажуть, справа вперта, тому треба чітко оперувати. Обговорювали різні цифри, обговорювали дійсно мандат, але це все вимагає ще узгодження безпосередньо на рівні Ради безпеки (ООН) і це ще в переговорному процесі", - сказала Беца.
"Але хочу запевнити, що принаймні наші пропозиції сприймають абсолютно позитивно всі наші партнери і друзі. Тим часом треба проводити консультації і з тими, хто можливо не є близькими нашими друзями і партнерами", - зазначила прес-секретар.
Як повідомляли раніше, представники Росії і США докладно обговорили можливість розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі.
Перед зустріччю спеціального представника Державного департаменту США Курта Волкера і помічника президента РФ Владислава Суркова в Белграді, видання The Wall Street Journal із посиланням на джерела повідомило, що США готуються найближчими днями запропонувати Росії план розміщення на Донбасі 20 тис. іноземних миротворців ООН.
За підсумками зустрічі в Белграді американська сторона заявила, що США і РФ продовжать докладати зусиль для припинення війни на Донбасі, незважаючи на різні концепції шляхів досягнення миру.
Своєю чергою Сурков повідомив, що Волкер передав йому пропозицію до російського проекту резолюції Ради безпеки ООН щодо розміщення миротворців на Донбасі.
"Детально обговорили російську ініціативу щодо розгортання сил ООН в Україні. Американські друзі передали свої пропозиції до нашого проекту резолюції Радбезу - 29 абзаців. Три з них наша делегація визнала прийнятними. Мало, звичайно. Але все-таки три - це не нуль. Краще, ніж нуль", - зазначив Сурков.
14 листопада міністр закордонних справ України Павло Клімкін після розмови з Волкером повідомив, що Росія хоче зберегти свою колонію на Донбасі. "За останні кілька днів 5 або 6 розмов із Куртом. Вдячний за відданість нашій спільній справі. Ми бачимо, що Росія не хоче "творити мир", а хоче зберегти свою колонію на Донбасі, залишити все, як є, і навіть зробити гірше. Це не пройде. Працюємо далі", - наголосив Клімкін.
На початку листопада Волкер заявив, що США порадили Україні не подавати власний проект резолюції ООН щодо розміщення миротворців на тимчасово окупованих територіях Донбасу. У вересні Клімкін заявляв, що в процесі підготовки до розміщення миротворців на Донбасі Рада безпеки ООН має схвалити не одну резолюцію. За його словами, перша резолюція буде "технічною", в якій необхідно визначити остаточну мету, якої треба досягти в результаті розміщення миротворців на Донбасі. Наступним кроком мають стати консультації щодо мандату місії миротворців. Також голова МЗС заявляв, що миротворча місія ООН сприятиме роззброєнню бойовиків і підготовці до проведення виборів на Донбасі.
Топ коментарі
+8
Це все до одного місця, ситуація зрушиться тільки з перекриттям пунктів пропуску та зупиненням пенсійного туризму .
показати весь коментар
16.11.2017 08:03 Відповісти
+7
Вопрос численности миротворческой миссии ООН на Донбассе обсуждается, - МИД - Цензор.НЕТ 8435
показати весь коментар
16.11.2017 08:00 Відповісти
+5
Таки ***** потроху додавлюють.
показати весь коментар
16.11.2017 08:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вопрос численности миротворческой миссии ООН на Донбассе обсуждается, - МИД - Цензор.НЕТ 8435
показати весь коментар
16.11.2017 08:00 Відповісти
Це все до одного місця, ситуація зрушиться тільки з перекриттям пунктів пропуску та зупиненням пенсійного туризму .
показати весь коментар
16.11.2017 08:03 Відповісти
Це лишень послабить позицію України в переговорах про миротворців.
показати весь коментар
16.11.2017 08:08 Відповісти
Зате посилить у відносинах з донбасятами, ми з миротворцями зібрались бути в одній країні чи з донецькими та луганськими ?
показати весь коментар
16.11.2017 08:16 Відповісти
Розберемося після припинення вогню та відновлення контролю над власним кордоном. Треба все робити послідовно, а не водночас.
показати весь коментар
16.11.2017 08:22 Відповісти
Завжди думав що для перемоги треба збирати сили в кулак і робити водночас, а воно он як виявляється, треба потрошки, не забуваючи плати гроші туда, якась нова стратегія .
показати весь коментар
16.11.2017 08:28 Відповісти
Яка війна- така й стратегія. Якось так...
показати весь коментар
16.11.2017 08:30 Відповісти
О какой позиции может идти речь если СМИ только аноннсируют встречи Волкер-Сурков
показати весь коментар
16.11.2017 08:22 Відповісти
ситуація зрушиться, коли перекриють кордон з масковієй
показати весь коментар
16.11.2017 08:57 Відповісти
Шансов на компромисс практически нет, Россия заблокирует все что касается контроля границы.
показати весь коментар
16.11.2017 08:05 Відповісти
Це вже не факт. Бо "Санкции- это навсегда". (С)
показати весь коментар
16.11.2017 08:06 Відповісти
Что паРаша будет блокировать?
Признает Лугандонию отдельной страной, аргументируя расстановку миротворцев на линии разграничения?
показати весь коментар
16.11.2017 08:12 Відповісти
Таки ***** потроху додавлюють.
показати весь коментар
16.11.2017 08:05 Відповісти
На гектар. или квадратно гнєздовим??? Шютка...😀😀😀😸
показати весь коментар
16.11.2017 08:10 Відповісти
на расейке поставлен большой и жирный.срок 2 февраля,может так случится что в мире добавятся 30 новых стран мира к уже имеющимся 230
показати весь коментар
16.11.2017 08:13 Відповісти
Рашка має бути знищена як держава!
показати весь коментар
16.11.2017 08:16 Відповісти
Таких сроков было уже видимо-невидимо... Ни один не оправдался.
Нужно быть реалистами, а не уподобляться идиотом, которые придумывают очередной срок "развала", от своей придумки и тешатся. Потом назначат новый срок. Так до бесконечности.
Напоминает иллюзорную психушку.
показати весь коментар
16.11.2017 08:50 Відповісти
То проблеми ворожок.
показати весь коментар
16.11.2017 08:53 Відповісти
Ощущение, что подобных предсказателей-шарлатанов, ворожеек и просто кликуш на ресурсе более чем достаточно. А вот пользователей со здравым смыслом явно маловато.
показати весь коментар
16.11.2017 08:58 Відповісти
Так і є. І стає все менше.
показати весь коментар
16.11.2017 09:00 Відповісти
засмотрелся на Марьяну и забыл суть новости....
показати весь коментар
16.11.2017 08:19 Відповісти
Губки у нее при деле
показати весь коментар
16.11.2017 08:21 Відповісти
Вот все вы мужики такие.
думаете не головой, а головкой.
показати весь коментар
16.11.2017 08:27 Відповісти
не знаю, что Вы подумали - я про прическу говорил.
показати весь коментар
16.11.2017 08:32 Відповісти
Як би чоловіки були іншими, вас би не було .
показати весь коментар
16.11.2017 08:36 Відповісти
та оно кацап с яйками. елена он во влажных мечтах))
показати весь коментар
16.11.2017 08:41 Відповісти
так из-под прокси настоящий айпи светится как йолка))
показати весь коментар
16.11.2017 08:58 Відповісти
пол по айпи определять умеешь?


да ты крут! ты случаем не из путенских хацкеров?
показати весь коментар
16.11.2017 10:31 Відповісти
не, из бандеровских))
показати весь коментар
16.11.2017 10:54 Відповісти
а мид Украины при чем? Американцы просили украинский мид еще до резолюции по миротворцам закрыть свой рот и не предлагать никаких альтернатив... и на тебе - марьяна бецик... как в песне - но тут малец с поправкой влез, кто не работает - не ест...
показати весь коментар
16.11.2017 08:22 Відповісти
не верю кацапне.
с ними что то обсуждать, ну глупость как минимум.
показати весь коментар
16.11.2017 08:23 Відповісти
То відкрий у "Reader"- там фото немає...
показати весь коментар
16.11.2017 08:24 Відповісти
прекрати паясничать, Саня.
тема серьезная - скока еще кацапни надо забросить в ордло шо бы ее уже там не было.
показати весь коментар
16.11.2017 08:28 Відповісти
Вона там у будь-якому випадку залишиться. У вигляді частини населення.
показати весь коментар
16.11.2017 08:33 Відповісти
та да.
но ряшка же еще немного ряженых бурятов хочет туда забросить.
но уже легально.
заодно и имеющихся там можно уже будет не стеснятся.
голубая каська - бурята при ксиве.
показати весь коментар
16.11.2017 08:37 Відповісти
Вона і санкції хоче зняти- і що з того? Облізуть!
показати весь коментар
16.11.2017 08:39 Відповісти
меня некоторые вещи беспокоят.
обсуждать численность миротворческой миссии,
пока еще не определен ее мандат?
звучит именно так, как кацапня и хотела бы.
показати весь коментар
16.11.2017 08:48 Відповісти
Вона просто відповіла на питання ведучого. А про що і як саме йдуть ці перемовини- ніхто нам не скаже. Поки не домовляться. Будуть лише різні витоки для створення інформаційного шуму навколо питання.
показати весь коментар
16.11.2017 08:52 Відповісти
барыги договорюються, кароч...
показати весь коментар
16.11.2017 08:23 Відповісти
Хто має владу- той і веде перемовини.
показати весь коментар
16.11.2017 08:25 Відповісти
Ага.. Мордеру на Мене вже настукаа - дятел...😀😸
Не соромно,нє??
😇
показати весь коментар
16.11.2017 08:32 Відповісти
Дійсно поскаржився, а нащо ?
показати весь коментар
16.11.2017 08:38 Відповісти
Дійсно, впевнився ... сам зобач..😀😸
показати весь коментар
16.11.2017 08:44 Відповісти
Бо в мене вся стрічка забита його флудом.
показати весь коментар
16.11.2017 08:50 Відповісти
так дятел
показати весь коментар
16.11.2017 08:39 Відповісти
******* Сашка дописувачі, хоча часто самі провокують .
показати весь коментар
16.11.2017 08:40 Відповісти
Та без нього жодна дупа не обійдеться-носа встромить...
показати весь коментар
16.11.2017 08:42 Відповісти
С миротворцами все неоднозначно.
показати весь коментар
16.11.2017 08:26 Відповісти
Не устраивают миротворцы из Белоруссии?
Очевидно, что другую сторону не устроят миротворцы из стран НАТО. Так же заговорят о "троянском коне".
Остаётся искать их среди эскимосов Гренландии. Но захотят ли они выполнять эту "почетную и ответственную" миссию?
показати весь коментар
16.11.2017 08:41 Відповісти
З Білорусії влаштовують, не влаштовують з Білорусі.
показати весь коментар
16.11.2017 08:42 Відповісти
не устраивают, кацап. забирайте свое барахло и тяните назад в Беларусь, ********* там, спаривайтесь с бульбой. можете съездить к дадону в приднестровье. это теперь ваш маршрут
показати весь коментар
16.11.2017 08:47 Відповісти
Вот когда индивид- полная пробка, ничего из себя не представляющая, у которой нет ни одной умной мысли, что он начинает делать? Правильно! Наклеивать ярлыки и штампы.
показати весь коментар
16.11.2017 08:54 Відповісти
ватник, от тебя несет кацапскими портянками, под каким бы ты флагом не бегал по ынторнетах. и придешь в понедельник - я уже сегодня не подаю. ты опоздал
показати весь коментар
16.11.2017 08:56 Відповісти
От тебя несет полным идиотизмом. Печально то, что "подать" ты ничего не в состоянии, ибо сам нищий разумом.
показати весь коментар
16.11.2017 09:00 Відповісти
не скули. не подам. очень много работы
показати весь коментар
16.11.2017 09:02 Відповісти
На территории Украины что за другая сторона?
показати весь коментар
16.11.2017 08:50 Відповісти
Запоребрик
показати весь коментар
16.11.2017 08:59 Відповісти
Сам не понимаю...
И с кем ведутся переговоры в Минске, с кем Волкер беседует в Белграде? Главное, о чем?
Если ты совсем не в теме, тогда больше читай, изучай, советуйся с пользователями. Здесь есть умные, грамотные хлопцы.
показати весь коментар
16.11.2017 09:04 Відповісти
Интересная информация... Я достоверных источников её подтверждения не нашел. имеешь свой канал от МИДа?
Хотя, всё очень правдоподобно и может быть.
показати весь коментар
16.11.2017 09:31 Відповісти
"...РФ продолжат прилагать усилия для прекращения войны на Донбассе..." Путин суетится как загнанная крыса и это вполне прогнозируемо в казлостане намечается резкий обвал рубля который вызван санкциями и действиями иностранных инвесторов которые выходят из российского долга и об этом говорит факт что рубль стремительно падает в отрыве от нефти...Новый год к нам мчится,
Скоро всё случится...
показати весь коментар
16.11.2017 09:17 Відповісти
Из твоего поста получается, что больше всех в мире на Донбассе заинтересован Путин?
Значит, есть шанс, что он наступит.
А кто тогда против?
А вот на на счет "обвала" рубля... Не горячимся? Рубль немного ослаб. Но это прежде всего выгодно путинской верхушке, проще заткнуть рублевые дыры в бюджете. Тем более 18 марта выборы. Деньги нужны и не малые. Прежде всего Он хочет ублажить пенсионеров- самого дисциплинированного и массового избирателя. На 2018 год предусмотрены большие компенсации и прибавки.
показати весь коментар
16.11.2017 09:38 Відповісти
Четверг - найбільш напружений день для ро сiськiх тролів.
У Центрі інформаційних технологій Генерального Штабу інформаційних військ РФ розташованого в Пітері, на вулиці Савушкіна, 55 до «роботи» приступила нова зміна с греческими погонялами и мурлинами мурло. Лайновброси в мережах йдуть кожних дві-три хвилини.
Куратор заборонив своїм співробітникам повідомляти, що в Московії згорів панцирний завод «Уралвагонзавод», в Балашихі впав літак Ан-2 і згорів, а в Керченську протоку впав автобус з робітниками, які будували пірс для компанії «Таманьнефтегаз» і загинуло дев'ятнадцять душ.
Їх оштрафують, якщо на Фейсбук попаде інформація про те, що на Байкалі 300 китайських хунвейбінів відметелили дочку російського паромника-капітана, а в Читі зійшли з рейок 11 платформ з військовою технікою і 3 вагони супроводу, які чекали в Дебальцево.
Тролів звільнять, якщо вони напишуть, що в Іжевську рухнула багатоповерхівка, а в Омську розвалилася казарма спецназу і загинуло 18 військовослужбовців, а всього з під завалів рятувальники витягли 37 покалічених людей.
Завдання тролів сіяти зневіру і лякати українську громаду. Елемент «гібридної» війни. Будьте обережні. У ФСБ працюють 240 000 співробітників. При СРСР в КДБ було 85 000 персоналу.
показати весь коментар
16.11.2017 09:18 Відповісти
Миротворці з Бурятусії, що не зрозуміло?
показати весь коментар
16.11.2017 09:26 Відповісти
До речі, в Бурятусії "миротворці" вже закінчуються. Там з'являються масово "миротворці" з Китаюсії. Тож вони звідти можуть не затримуючись прямо в Лугандон.
показати весь коментар
16.11.2017 09:30 Відповісти
Никаких миротворцев там не будет. Точка. И подпись - ВВХ.
показати весь коментар
16.11.2017 09:29 Відповісти
лет 20 будут обсуждать... вайлаки хреновы...
показати весь коментар
16.11.2017 10:24 Відповісти
Да ВВХ готов хоть завтра их признать, да попа болит....
показати весь коментар
16.11.2017 11:17 Відповісти
А вы, пан Иван, как хотите: чтобы к власти пришли нейтральные люди или националисты?
показати весь коментар
16.11.2017 11:36 Відповісти
так тут еще нужно с определениями разобраться. А то нынче тех, кто хочет слышать хотя бы 30% эфира на языке страны, чуть ли не фашистами называют...
показати весь коментар
16.11.2017 11:40 Відповісти
Эк кацасрань колбасит от того, что Украина смеет в своем доме разбираться самой!
http://i-fotki.info/ Вопрос численности миротворческой миссии ООН на Донбассе обсуждается, - МИД - Цензор.НЕТ 9394
показати весь коментар
16.11.2017 11:16 Відповісти
каждый раз думаешь: ну вот это точно, уже дно! Ан нет...
https://www.unian.ua/curiosities/2246114-u-rosiji-zyavilasya-skulptura-putina-u-viglyadi-krilatogo-vedmedya-z-osetrom-u-lapah-foto-video.html

http://i-fotki.info/ Вопрос численности миротворческой миссии ООН на Донбассе обсуждается, - МИД - Цензор.НЕТ 3590
показати весь коментар
16.11.2017 11:20 Відповісти
Большая КНДР
показати весь коментар
16.11.2017 12:25 Відповісти
Большая Касабская Народная Демократическая Республика- Касабстан.
показати весь коментар
16.11.2017 12:26 Відповісти