9190 відвідувачів онлайн
3 476 50

Порошенко і Гройсман привітали морських піхотинців із професійним святом

пехота морская

Президент Петро Порошенко і Прем'єр-міністр Володимир Гройсман привітали військових із Днем морської піхоти України.

Як інформує Цензор.НЕТ, свої привітання Порошенко і Гройсман опублікували на своїх сторінках у Фейсбуці.

"Сьогодні, у часи серйозних випробувань для нашої країни, морські піхотинці гідно виконують найскладніші бойові завдання та завжди сміливо і рішуче підтверджують гасло - "Вірний завжди!". Зі святом вас, воїни!", - написав Президент.

Порошенко і Гройсман привітали морських піхотинців із професійним святом 01

"Безстрашні та відважні українські морпіхи відзначають сьогодні свято. Гасло морських піхотинців "Вірний завжди" ставить дуже високу планку перед нашими хлопцями, та вони мають достатньо мужності і професіоналізму, щоб відповідати йому! Вони успішно виконують найважчі та найскладніші бойові завдання та завжди йдуть в авангарді Військово-морських сил. Пишаюсь!", - написав Прем'єр-міністр.

Також дивіться: Для морських піхотинців поблизу Одеси почали будувати сучасне військове містечко, - Міноборони. ФОТО

Порошенко і Гройсман привітали морських піхотинців із професійним святом 02

Нагадаємо, професійне свято військовослужбовців морської піхоти військово-морських сил збройних сил України було встановлено Указом Президента 31 березня 2014 року з метою відродження і розвитку національних військових традицій, враховуючи важливу роль морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави.
Топ коментарі
+7
Зі святом, Воїни!
показати весь коментар
16.11.2017 11:07 Відповісти
+4
Это ко всем нам относится. Крым он наш Украинский! А ребят наших не обижай - вонючка!
показати весь коментар
16.11.2017 11:32 Відповісти
+3
"ну-ну" - сказали в ответ пехотинцы...
показати весь коментар
16.11.2017 11:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зі святом, Воїни!
показати весь коментар
16.11.2017 11:07 Відповісти
соревнование кто раньше поздравит((((((((
показати весь коментар
16.11.2017 11:08 Відповісти
Морпехи - с Праздником! Маринсы, тоже на днях праздновали!
показати весь коментар
16.11.2017 11:25 Відповісти
Если у Америки отжали Аляску - как бы морпехи смотрели людям в глаза ?
Было бы желание праздновать ?
показати весь коментар
16.11.2017 14:46 Відповісти
Это вы к чему спросили? Маринсы - любимчики Америки. Они за это заплатили... очень большую цену.
показати весь коментар
23.11.2017 20:21 Відповісти
Да уж, Крым они защитили, честь берета, честь офицера ....
Пихвотинцы от слова пихва.
показати весь коментар
16.11.2017 11:27 Відповісти
Это ко всем нам относится. Крым он наш Украинский! А ребят наших не обижай - вонючка!
показати весь коментар
16.11.2017 11:32 Відповісти
"Вонючка" !
Да ты обналичил весь свой интеллект !
Небось, кирпичи об голову бьешь ?
И еще ты в нее ешь, потому стыда у тебя нет,
что ни один командир не проявил инициативу.
Сидели по казармам и смотрели телевизор, как враг захватывает нашу землю !
Так на кой ххер вы столько лет жррали за народный счет ???
показати весь коментар
16.11.2017 12:11 Відповісти
Не гірші за тебе.
показати весь коментар
16.11.2017 12:04 Відповісти
Порошенко и Гройсман поздравили морских пехотинцев с профессиональным праздником - Цензор.НЕТ 3606
показати весь коментар
16.11.2017 11:27 Відповісти
Да уж, загривки у них толстые, а толку мало.
показати весь коментар
16.11.2017 11:31 Відповісти
Смотря ,что для вас толк!!!! А загривки хорошие!!!! Наши !!! Родненькие!!!
показати весь коментар
16.11.2017 11:34 Відповісти
Толк был выдвинуться в Крым и захватить двух-трех "зеленых человечков"
и предъявить миру российских кадровых военных в форме без опознавательных знаков.
И все версии про "гражданский конфликт" после этого стали бы несостоятельными.
И не было бы стольких жертв.
Вот что для нас толк.
показати весь коментар
16.11.2017 12:15 Відповісти
да да да только Америка . конечно
показати весь коментар
16.11.2017 19:49 Відповісти
Мой сын служит год . Он меня в Широкино защищает , от таких как ты .
показати весь коментар
16.11.2017 13:09 Відповісти
"ну-ну" - сказали в ответ пехотинцы...
показати весь коментар
16.11.2017 11:35 Відповісти
пеця и воха пропиарились
показати весь коментар
16.11.2017 13:37 Відповісти
Колеги, мабуть...
показати весь коментар
16.11.2017 15:46 Відповісти
Морпехи сидят под обстрелами - тут есть повод для праздника ?
Праздник будет, когда украинский морпех выйдет на линию границы с россией.
Но такие вопросы решает Госдеп, а не доблестные морпехи.
показати весь коментар
17.11.2017 11:41 Відповісти