6061 відвідувач онлайн
10 209 21

РосТВ повідомило про обшук у "Новій газеті" до його початку, - "Медіазона"

рентв

Телеканал "Рен-ТВ" поширив інформацію про візит силовиків до редакції "Нової газети" ще до того, як той відбувся.

Про це Медіазоні повідомила представниця редакції газети Надія Прусенкова, інформує Цензор.НЕТ.
"Новина про те, що вони [силовики] прийшли, на "Рен-ТВ" з'явилася раніше, ніж вони прийшли. Про те, що вони приходять, ми теж дізналися від "Рен-ТВ". Точніше, нам подзвонили колеги і сказали, що "Рен-ТВ" говорять. Ми такі: "о, це ж треба", і тут вони прийшли", - каже Прусенкова.
Матеріал на сайті телеканалу з'явився о 12:55. Стверджували, що до редакції приїхали два автобуси, в будівлю увійшли "близько двох десятків поліцейських". "Рен-ТВ" навіть повідомив, що поліцейські збираються опитувати співробітників редакції з приводу працевлаштування громадянина Узбекистану Худоберді Нурматова (Алі Феруза), якого МВС намагалося депортувати за порушення міграційного законодавства.
Раніше в жовтні співробітники "Рен-ТВ" брали участь в обшуках, які проводили у співробітників "Відкритої Росії". Канал публікував відео обшуку у виконавчого директора руху Тимура Валєєва, при цьому в кадрі виднівся мікрофон із логотипом "Рен-ТВ".
Топ коментарі
+10
Якось пофігу.
показати весь коментар
16.11.2017 13:44 Відповісти
+7
РосТВ сообщило об обыске в "Новой газете" до его начала, - "Медиазона" - Цензор.НЕТ 6290
показати весь коментар
16.11.2017 13:45 Відповісти
+6
Ну, В России заявляли в Госдуме о взрывах мирных домов за 3 дня до теракта
показати весь коментар
16.11.2017 13:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якось пофігу.
показати весь коментар
16.11.2017 13:44 Відповісти
РосТВ сообщило об обыске в "Новой газете" до его начала, - "Медиазона" - Цензор.НЕТ 6290
показати весь коментар
16.11.2017 13:45 Відповісти
НУ? И нахрена нам новость про какой то там кацапский рентв?
показати весь коментар
16.11.2017 13:46 Відповісти
Ну, В России заявляли в Госдуме о взрывах мирных домов за 3 дня до теракта
показати весь коментар
16.11.2017 13:46 Відповісти
А чему тут удивляться. На рен тв одни колдуны, ведьмы и рептилоиды работают. Предскажут все что угодно.
показати весь коментар
16.11.2017 13:55 Відповісти
Ты хотел сказать - в Госдуме?
показати весь коментар
16.11.2017 14:15 Відповісти
в госДуре вообще - Пророки высшей категории. И они вне критики и конкуренции.... Таких только на небо сразу возносить и без обсуждений.
Новость-то про рентвшников.
показати весь коментар
16.11.2017 16:37 Відповісти
на небо? их? ну-ну....
показати весь коментар
16.11.2017 20:00 Відповісти
им ещё в понедельник методички выдали , по самое воскресенье , просто даты перепутали
показати весь коментар
16.11.2017 13:49 Відповісти
Да как-то совсем пох.на все россми и всю рашку... а то что новость раньше действия, то это нормально, на "новых физических принципах" они там все работают!
показати весь коментар
16.11.2017 13:50 Відповісти
"силовики", мать вашу, ищите "крота"...
показати весь коментар
16.11.2017 13:53 Відповісти
РосТВ сообщило об обыске в "Новой газете" до его начала, - "Медиазона"
Радует, что правильно указали сущность РенТВ...
показати весь коментар
16.11.2017 13:56 Відповісти
Так они и об "обстрелах Донецка" сообщают до их начала. И о терактах в Европе.

Чему удивляться?
Куда им кураторы из ФСБ сказали выдвигаться - туда и идут.
показати весь коментар
16.11.2017 13:58 Відповісти
Перший випадок. коли не ********.
показати весь коментар
16.11.2017 14:00 Відповісти
Х РЕН ТВ
показати весь коментар
16.11.2017 14:03 Відповісти
Они про взрывы домов за три дня до взрыва объявляют.
А тут какой-то обыск!
показати весь коментар
16.11.2017 14:17 Відповісти
Они их (взрывы) анонсируют.
показати весь коментар
16.11.2017 16:19 Відповісти
как неожиданно в такой демократической стране и такое