10501 відвідувач онлайн
3 832 22

Суд відправив під домашній арешт екс-чиновницю Держгеокадастру, затриману в ході спецоперації на Закарпатті

суд закон фемида правосудие приговор вердикт

В Ужгородському міськрайонному суді екс-керівникові Берегівського відділу Держгеокадастру, обвинуваченій у причетності до махінацій із прикордонними землями, обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з носінням електронного браслета.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

"Підозрювана та її адвокат не згодні з рішенням суду, кажуть, що підозрювана не винна. Втім, кажуть, що цілодобовий домашній арешт із носінням електронного браслета - це краще, ніж утримання під вартою", - повідомив кореспондент.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Спецоперація на Закарпатті поставила крапку в питанні незаконного використання землі поблизу держкордону, - Луценко

Військова прокуратура просила в суду утримання під вартою на 2 місяці із заставою в півмільйона гривень. Ця сума визначена з урахуванням того, кажуть військові прокурори, що саме таку шкоду завдала чиновниця Держгеокадастру, підписуючи документи, за якими ділянка площею 52 гектари, яка розташована впритул до кордону з Угорщиною, була передана в приватні руки. Точніше, це 27 ділянок, які передали кільком особам.
"Згідно з рішенням суду, адвокат має право подати апеляцію, але на питання, чи будуть це робити, нам відповіли, що подумають і протягом 5 днів вирішать, будуть апелювати", - зазначила кореспондент.

Також читайте: Під час спецоперації на Закарпатті вилучено наркотики, гроші й товари, призначені для контрабанди, - Слободян

Нагадаємо, що під час спецоперації на Закарпатті правоохоронці затримали екс-керівника управління Держгеокадастру в Берегівському районі.
Топ коментарі
+4
Суд отправил под домашний арест экс-чиновницу Госгеокадастра, задержанную в ходе спецоперации на Закарпатье - Цензор.НЕТ 9197
показати весь коментар
17.11.2017 20:27 Відповісти
+1
а че ее не скрутили и не увезли пятеро неизвестных как добровольца Вано Надирадзе ???
показати весь коментар
17.11.2017 20:32 Відповісти
+1
Снимите лапшу. Нашли козла отпущения. До этого никто ничего не знал. Пограничники тоже не причем. Там было все повязано и крышевалось с Киева. Кто не согласен ?
показати весь коментар
17.11.2017 20:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
під домашній арешт? куди? в угорщину?
показати весь коментар
17.11.2017 20:24 Відповісти
https://www.facebook.com/GutmanDmytro?hc_ref=ARQy1RmKnBn6igZ9-V9DdU_j-2XydeACMFxIh6QwI_xkACEk1gn_Mvw__79di-Ny-9M Дмитрий Гутман is live now.
https://www.facebook.com/GutmanDmytro/videos/2013814058896421/ 15 mins ·

Зона перепустки терміналу Жуляни, митний контроль . Прикордонник Артем Сом виконує наказ
показати весь коментар
17.11.2017 20:29 Відповісти
05 MILIONA VONA MALA ZAODYN DEN---- OT BARANY A MOZE NI
показати весь коментар
17.11.2017 20:47 Відповісти
вот же ж изверги
показати весь коментар
17.11.2017 22:24 Відповісти
https://www.facebook.com/sternenko?hc_ref=ARQ8LLJ1XCuPuYxeg3I1iqHti2_vgAmjgg41dlU3Saz-JGQUZOyOQ29jqCWo9s8BtPA Сергій Стерненко в прямом эфире - с https://www.facebook.com/sergiy.sternenko?hc_ref=ARQ8LLJ1XCuPuYxeg3I1iqHti2_vgAmjgg41dlU3Saz-JGQUZOyOQ29jqCWo9s8BtPA Sergiy Sternenko .
https://www.facebook.com/sternenko/videos/2030666907209648/ 3 мин. ·

Концерт кримнашиста Райкіна в Одесі. Український театр зараз.
показати весь коментар
17.11.2017 20:25 Відповісти
Походу сорвали...
показати весь коментар
17.11.2017 20:50 Відповісти
Одесса в этом плане это не Киев!
Слава Серёге!
показати весь коментар
17.11.2017 20:53 Відповісти
Суд отправил под домашний арест экс-чиновницу Госгеокадастра, задержанную в ходе спецоперации на Закарпатье - Цензор.НЕТ 9197
показати весь коментар
17.11.2017 20:27 Відповісти
підарешт....
показати весь коментар
17.11.2017 20:28 Відповісти
так она землю выделила прямо возле границы государственной, а "селяне" обнесли эти участки ещё колючей проволокой, получается пограничники ходили по узкой полосе между колючей проволокой приватных участков и госграницей.
показати весь коментар
17.11.2017 20:28 Відповісти
Снимите лапшу. Нашли козла отпущения. До этого никто ничего не знал. Пограничники тоже не причем. Там было все повязано и крышевалось с Киева. Кто не согласен ?
показати весь коментар
17.11.2017 20:41 Відповісти
а че ее не скрутили и не увезли пятеро неизвестных как добровольца Вано Надирадзе ???
показати весь коментар
17.11.2017 20:32 Відповісти
патамушта ёё спаймали неза паребрикам
показати весь коментар
17.11.2017 20:38 Відповісти
нашли браслет?
или со штепы сняли? (поносила - дай другой поносить..).
показати весь коментар
17.11.2017 20:34 Відповісти
сало їш?
показати весь коментар
17.11.2017 20:39 Відповісти
от провокатор!
ем...
пойду хоть чаю попью
показати весь коментар
17.11.2017 20:42 Відповісти
Ігор, да сами снимите лапшу, сколько можно на папередников всё списывать, эта чинуша с геокадастра святая?), да там в кадастре каждого второго можно смело в тюрьму сажать, чтобы приватизировать маленький участок земли 6 соток под
дачу надо дать взятку 10 тыс грн, как минимум.
показати весь коментар
17.11.2017 20:52 Відповісти
Если кого-то ограбили, убили, изнасиловали- это одно. А такие преступления - только через Киев, основные преступники против государства Украина в столице находятся!
показати весь коментар
17.11.2017 20:54 Відповісти
По справедливости - это когда всем поровну, а мне чуть-чуть больше!(с)
показати весь коментар
17.11.2017 20:58 Відповісти
Поруки,домашній арешт,браслет який можна зняти...
Що це за така практика?
показати весь коментар
17.11.2017 20:58 Відповісти
там чинуши-полувЭнгры совсем окуели!!! так внаглую госграницу приватезировать и еще "при шухере" строить круглые глазки как целка-касапка!!
показати весь коментар
17.11.2017 23:31 Відповісти