Окупанти повідомляють про затримання громадянина України при в'їзді в Крим

Прикордонне управління ФСБ Росії з питань окупованого Криму повідомляє, що при в'їзді на півострів затримали громадянина України, який намагався перевезти сильнодійні речовини.
Окупанти стверджують, що громадянин України 1977 року народження намагався провезти мікроавтобусі Mercedes Benz препарати "Азалептон" (десять блістерів по десять капсул) і "Азопін" (п'ять блістерів по десять капсул) вночі через російський пункт пропуску "Джанкой".
Російські окупанти повідомляють, що медпрепарати, які перевозяться, містять у своєму складі сильнодійну речовину клозапин, яка заборонена до вільного обігу на території сусідньої Росії.
Прикордонники передали матеріали справи в органи МВС Росії. За їхніми даними, вирішується питання про порушення щодо громадянина України кримінальної справи. У прикордонуправлінні стверджують, що чоловікові загрожує позбавлення волі на строк до п'яти років.
"Цензоре", звільни свого тупого редактора: з яких пір Джанкой став російським?????
https://ru.krymr.com/a/news/28848406.html