3589 відвідувачів онлайн
178 670 782

"Надірадзе зливав інформацію противникам", - командир "Грузинського легіону" ЗСУ Мамулашвілі

мамулашвили

Депортованого добровольця Вано Надирадзе вигнали з "Грузинського легіону" ще до того, як підрозділ увійшов до складу ЗСУ.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив командир "Грузинського легіону" ЗСУ Мамука Мамулашвілі, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Щодо непорядності Вано Надирадзе я говорив давно і неодноразово про це писав на своїй сторінці в Фейсбуці. Ті, хто давно й уважно стежить за нею, повинні це пам'ятати. Так, ця людина була солдатом "Грузинського легіону". Це було тоді, коли ми були звичайним добровольчим формуванням і не входили до складу ЗСУ. Тоді він зливав противникам інформацію про чисельність підрозділу, особисті дані, озброєння. Як тільки ми це зрозуміли, ми вигнали його з підрозділу. Якщо когось цікавлять деталі, то я готовий зустрітися і детально розповісти про це", - написав він.

При цьому він додав, що йдеться тільки про Вано Надирадзе і ніяк не стосується інших депортованих: "Я говорив і говорю, конкретно про цю особистість".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Заяви про мою нібито причетність до викрадення або депортації грузинів - повна нісенітниця, - Гелетей

У Києві 17 листопада невідомі затримали ветерана АТО Вано Надирадзе. Варто зазначити, що в червні 2015 року Вано Надирадзе був нагороджений недержавною нагородою Народний Герой України. Також у червні 2017 року Надирадзе вже затримували для депортації, але тоді через суспільний резонанс і протест кількох активістів його відпустили.

Позафракційний нардеп Юрій Дерев'янко розповів, що добровольця і ще трьох громадян Грузії привезли в аеропорт "Київ" і збираються депортувати з України.

У СБУ заявляли, що на батьківщину з України депортували вісім грузинів.

Четверо з них, за даними Дерев'янка, - Надирадзе, який воював
у зоні АТО, оператор Тамаз Шавшішвілі, інструктор Нацгвардії Мамука Абашидзе і колишній охоронець екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі Зураб Цинцадзе.

Пізніше Дерев'янко повідомив,
що літак із затриманими в Грузії не приземлявся.

19 листопада з'явилася інформація про те, що затримані були доставлені на поромі в Поті.

Надірадзе зливав інформацію противникам, - командир Грузинського легіону ЗСУ Мамулашвілі 01Надірадзе зливав інформацію противникам, - командир Грузинського легіону ЗСУ Мамулашвілі 02
Топ коментарі
+80
Особисті стосунки грузинських добровольців це їх особисте питання. Влада України не мала жодного права депортувати Надірадзе і тому це злочин проти Конституції України! Ніхто не може бути позбавлений права на перебування в Україні, якщо перебуває в Україні на законних підставах! Всі ці позбавлення права перебування в Україні від Міграційної служби та позбавлення громадянства України це абсолютно неконституційні рішення - тобто злочинні рішення які не відповідають Конституції України, українському законодавству та правам людини, які визнані Україною як головна цінність в державі! За цей злочин будуть нести відповідальність всі хто приймав участь в незаконній депортації!!!!!
показати весь коментар
20.11.2017 12:09 Відповісти
+79
Юрій Майор
---------------
Щодо поста проти Вано Надірадзе, якогось там Мамуки...
Брєд сивої кобили! Я цього Мамуку не знаю і в очі не бачив! Зате я добре знаю Вано! І плюну в очі любому, хто скаже про нього таке, як написано в цьому говнопості!
Я бачив десятки агентів режима в рядах добровольців. Їх тисячами засилали в наші ряди! Потім, в потрібний момент вони "вистрілювали"... Деяка з них справді воювали , всі в орденах і медалях. Є "іменитими" бійцями! Їх мпеціально зробили авторитетами, щоб потім душити всіх хто невгодний! Я таких вже бачив і стикався особисто! Коли іменитий воїн виявляється галімим стукачем, що зливає побратимів! Не довіряйте тим, хто вносить розбрат і розпускає слухи! Оцінюйте людей по їх справах! Різні є мамуки, філіни і їм подібні карманні вилизучачі шоколадної дупи!
Факти такі: ми в режимі внутрішньої окупації воровського паханата потрошенка-путіна! Їм обом набагато небезпечніші патріоти всередині держави, ніж зовнішня агресія! Вони дуже гарно спрацювались на війні. Тому, вони будуть знищувати всіх патріотів, і звеличувати різних скотів і холуїв, які їх облизують!
Сьогодні Вано, Семен, Парасюк, Соболєв, інші патріоти, справедливо проти порошенка! І я з ними і за них! А хто за потроха, за цей бєзпрєдєл, хто за олігархат, за корупцію, той або ворог, або придурок!
Після Іловайська, ДАПа, Дебальцево, після злива всіх реформ, всього революційного потенціала, які ще докази вам потрібні?
показати весь коментар
20.11.2017 12:19 Відповісти
+36
Когда Вано давали орден "Народний Герой Украины", то его выбрали именно все бойцы грузинского легиона
показати весь коментар
20.11.2017 12:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 8 з 8
Навіть мотиви зливати інфу зовсім не проглядаються. Схоже це звичайний наклеп. Не співпрацювались - іньша справа.
показати весь коментар
20.11.2017 20:39 Відповісти
Вполне возможно, что и его припугнули депортацией, если не даст "правильное разоблачение".
показати весь коментар
20.11.2017 21:38 Відповісти
Щойно по радіо Свобода була інфа. Міхо дав радіо інтерв'ю, як він збирається стати прем'єром. Він хоче закликати владу(Порошенка) затвердити його прем'єром, бо інакше обіцяє дострокові вибори.
Припустим Петро поставить Міха прем'єром(гіпотетично). Але всі силовики, СБУ, нацбанк, генпрокуратура, контролюючі, навіть більшість в Раді буде під Порошенком. Що Міхо збирається поміняти в країні з зв'язаними руками і ногами?
Але зрозуміло, що Петро його не подасть в Раду, а ця Рада ніколи не знайде 226 за утвердження.
показати весь коментар
20.11.2017 20:37 Відповісти
Михо понимает, что Поця его не назначит. По-этому, я думаю, что это всего лишь повод привлечь внимание к проблеме.
показати весь коментар
20.11.2017 21:45 Відповісти
якщо цю мерзоту хоч якось, хоч найменшим чином підсунуть до влади, я ГОТОВИЙ повернутися на майдан аби особисто вставити в його чорну дупу свій прекрасний натівський чобіт!!!

а вам тралялякі раджу позатикати свої гнилі роти, доки не підзно, бо тоді вже будем затикати вам ваші горлянки!!!
показати весь коментар
21.11.2017 00:17 Відповісти
тьфу!!! мерзота)))
показати весь коментар
21.11.2017 00:13 Відповісти
а кто ж и по чьему представлению ему дал Героя Украины?
показати весь коментар
20.11.2017 20:50 Відповісти
Орден «Народний Герой України» - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%80%D0%B4%D0%B5%D0%BD_%C2%AB%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B9_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8%C2%BB українська недержавна нагорода, запроваджена у 2015 році за ініціативою колекціонера антикваріату та волонтера Андрія Боєчка та ювеліра Дмитра Щербакова
показати весь коментар
20.11.2017 21:42 Відповісти
"Клопотання про нагородження Орденом «Народний Герой України» порушують перед Головою Нагородної Ради члени Нагородної Ради, Командири військових підрозділів"...куды раньше смотрел командир грузинского подразделения? и еще очень много вопросов по поводу: сексот-Герой-сексот.
показати весь коментар
20.11.2017 22:25 Відповісти
ото ж и вызывает серьёзные и обоснованые подозрения
показати весь коментар
20.11.2017 22:51 Відповісти
"Надирадзе сливал информацию противникам", - командир "Грузинского легиона" ВСУ Мамулашвили
Надирадзе - ЧИСТОКРОВНЫЙ ГРУЗИН !!!
Мамулашвили - ГРУЗИНСКИЙ ЖИДЯРА !!!
ВОПРОСЫ ??? НАКУЙ !!!
МОДЕР , МОЖЕШЬ БАНИТЬ !!!
показати весь коментар
20.11.2017 20:52 Відповісти
Это было тогда, когда мы были обычным добровольческим формированием и не входили в состав ВСУ. В то время он сливал противникам информацию о численности подразделения, личных данных, вооружении. Как только мы это поняли, мы выгнали его из подразделения.
І більше з ним недружили і невітались)))
Источник:https://censor.net/n463338
Якщо за таке виганяють ....
показати весь коментар
20.11.2017 20:53 Відповісти
" ЭЭЭ , уважаемый , ты куда идёш ?" - " Да слить вас , дарагие , иду ! " ... " Вай , молодэць ..."
показати весь коментар
20.11.2017 20:57 Відповісти
показати весь коментар
20.11.2017 21:00 Відповісти
Шоу для упоротой безмозглой порхоти ...
показати весь коментар
20.11.2017 21:04 Відповісти
Стало известно, что начал сливать, через день после того, как ему надели мешок на голову.
Порохоботы точно идиоты. Вам, как нужно строить правдоподобные фейки, еще учиться и учиться у *****.
показати весь коментар
20.11.2017 21:22 Відповісти
У *****?Да там такое же тупое.Трусики,гвоздики,прибили,нашмх там нет,наши были но за спинами,наши таки были.
показати весь коментар
20.11.2017 22:17 Відповісти
Выгнали за слив?? А почему не сдали в СБУ?? Почему не было следствия и суда? Предателя просто выгнали? В 2015-ом году награждён как герой Украины, и никто этого до сих пор не обжаловал? Мамук Мамлиашвили два года молчал о предателе, и только сейчас почему-то захотел рассказать об этом желающим? По такому делу генеральная или военная прокуратура должна сама сразу открыть дело и задействовать лучших следователей.
показати весь коментар
20.11.2017 22:01 Відповісти
Та мне тоже это интересно. Читаешь тут некоторых форумчан и диву даешься. Детский сад, штаны на лямках. Человека обвиняют в сливе информации в условиях войны, а его всего лишь "выгнали", "не хотели сор из избы выносить", "только через неделю после награждения узнали" ... и прочий бред. Идет война, по их словам есть человек, который сливает инфу, и никто не чухается. Подумаешь, инфу сливает. Ну пусть себе идет и дальше сливает. И я должна этим людям верить?
показати весь коментар
20.11.2017 22:45 Відповісти
Да, Алина, серьёзного уровня здесь, да и в руководстве страны, маловато. Хотя здесь есть очень приличные комментаторы. Я все эти годы наблюдал, но учавствовать было некогда. Только убийство Амины заставило взяться... как-то встряхнуло.
Способным и адекватным нужно совместно действовать. Это им плохо даётся, потому что идеалисты и надеются на разум общества. Напрасно надеются.
показати весь коментар
20.11.2017 23:48 Відповісти
Как только мы это поняли, мы выгнали его из подразделения.Источник: https://censor.net/n463338

И никому не сказали))Выгнали.*** порохососущие вообще дебилы.
показати весь коментар
20.11.2017 22:15 Відповісти
Пэтя, с такими тупыми союзниками тебе торба...
в ДОБРОБАТЕ вычислили предателя и он живой ........человек из-за которого гибли бойцы остался в живых после того как спалился, подчёркиваю, в ДОБРОБАТЕ !!!!!!!............
Мамука, думай шо ты мукаешь...я быстрее в распятого мальчика поверю, от же ж ДЕБИЛ.
показати весь коментар
20.11.2017 22:26 Відповісти
может дебил, а может не выдержал на "собиседовании"
показати весь коментар
20.11.2017 22:53 Відповісти
Сэмэн даже депутатом ВР стал , а он враг намного хуже грузина - афериста
показати весь коментар
21.11.2017 14:09 Відповісти
А Пэдя слушает да ест....
показати весь коментар
20.11.2017 22:30 Відповісти
По-любому - мутная история.
показати весь коментар
20.11.2017 22:40 Відповісти
Якщо зливав інформацію ворогу, чому не здали СБУ одразу?
показати весь коментар
20.11.2017 23:01 Відповісти
а что он неоднократно писал в фб, я на этой помойке (фб) не тусуюсь,
кто чего нарьіл, или фсё враки липедского кондитера
что есть по делу, гьігі, давайте инфу
показати весь коментар
20.11.2017 23:09 Відповісти
чудеснобудет, если єто окажется басней лёшиминомёта или его парани
показати весь коментар
20.11.2017 23:11 Відповісти
Я не є прихільник М.Саакашвілі,але це смердить заказухою П.Порошенка,яку свого часу вони разом з Ющенко і з"ПР" влаштували на Ю.Тимошенко в 2009році.Це стиль Порошенка чужими руками,як і тоді через першого заступника голови АП В.Балогі А.Кислинського.Якій до всьго того ФСБ - шного фейку,щей виявився справжнім сутенером з луганської траси з підробленним дипломом.
https://gazeta.ua/articles/politics/_moskal-quotkislinskij-pracyuvav-sutenerom-na-trasiquot/299241
показати весь коментар
20.11.2017 23:14 Відповісти
Помню как Саакашвили и Таргамадзе к вам отправили ;;наблюдателей;; во время ваших выборов. Все били титушками национального движения. Некоторых у вас арестовали вто время. даже разговор опубликовали когда Таргамадзе говорил с грузинским вором взаконе у вас, чтоб он им помогал.

https://www.youtube.com/watch?v=Mfnl07DX7xE
показати весь коментар
20.11.2017 23:36 Відповісти
По перше: Де ти був раніше?
По друге: За таке не вигоняють а розстріл на війні або принаймні вязниця, чому ви його відпустили так просто та мовчали раніше?
Щось тут смердить.....
показати весь коментар
21.11.2017 00:05 Відповісти
не верите ? спросите у миномётного
показати весь коментар
21.11.2017 00:19 Відповісти
Я не можу претендувати на істину, звичайно.
Моє припущення таке:
добробати насправді були окремо, вони - чужинці на іншій землі, їхній статус тоді тим більше був не певний, вони просто не захотіли розголосу для себе і створювати проблеми своєму земляку теж (у чужій країні). Вигнали - відпустили, забирайся геть, роби, що хочеш. Якось так.
показати весь коментар
21.11.2017 01:47 Відповісти
Та якось не так. Порох боїться за свою сраку, тому і висилає тих, хто проти нього - тільки і всього. А історію, яку хочеш, придумають.
показати весь коментар
21.11.2017 09:03 Відповісти
на вашій землі? ...я так розумію що ти тут "строчиш" з окопа ...чи ти щирий канадійський українець ...ходиш у неділю до церкви ...співаєш українських пісень і щиро тужиш за Батьківщиною ...з відстані 6-7 тисяч кілометрів
показати весь коментар
21.11.2017 09:50 Відповісти
"Надирадзе сливал информацию противникам", - командир "Грузинского легиона" ВСУ Мамулашвили - Цензор.НЕТ 3273
показати весь коментар
21.11.2017 01:00 Відповісти
"Оппоблок" и фракция Тимошенко не голосовали за признание Героев Небесной Сотни.

Голосов депутатов от фракций "Оппозиционный блок" и "Батькивщина" не хватило для принятия законопроекта о присвоении звания Героя Украины пострадавшим во время Революции Достоинства и обеспечения их социальными гарантиями.

Но, удивляет не тесное сотрудничество Тимошенко с "регионалами" с кремлевской администрацией в Москве, а ее цинизм.
Во время голсования Тимошенко присутствовала на заседание, но вытащила карточку для голосования, чтобы в системе Рады она была обозначена как "відсутня".
показати весь коментар
21.11.2017 01:31 Відповісти
тобто ти мені хочеш сказати що то порошенко розтріляв небесну сотню ?
показати весь коментар
21.11.2017 09:38 Відповісти
ахахаха ! ти хлобче тут так невелизуй а всетаки дай відповідь чого це твоя багіння виняла карточку тихенько і неголосувала за визнання небесної сотні героями ! це конкретний факт документально підтверджений а не той брєд сивої кобили який ти городиш ! от а ще твоя багіння два рази неголосувала за визнання росії агресором !!!!!!!! це такоє конкретний факт задокуметований !!!!!!!! анука блесни умом
показати весь коментар
21.11.2017 09:47 Відповісти
Олена Степова готова Педро в десна целовать,а называет себя умеренным порохоботом.Позор!
показати весь коментар
21.11.2017 06:51 Відповісти
а кого вона має целовати по твоєму ? захараста медвечука путіна ?
показати весь коментар
21.11.2017 10:15 Відповісти
Герой Саакашвілі і помічник Семенченка, навколо видворення якого було піднято стільки галасу, виявився, за даними грузинів, що воюють за Україну, героєм ФСБ. Як, вочевидь, ними виявляться і решта організаторів Антимайдану. https://t.co/0PKbgT2ROI https://www.segodnya.ua/ukraine/vosem-grazhdan-gruzii-vydvorili-iz-ukrainy-sredi-nih-lzhe-boycy-ato-1091418.html … через https://twitter.com/segodnya_online @segodnya_online
показати весь коментар
21.11.2017 01:04 Відповісти
не могу расспамить , обновите , если возможно ваш пост
показати весь коментар
21.11.2017 14:12 Відповісти
Ну да, ну да. Он сливал инфу и его просто отпустили. Так и поверил. Вранье все это. Скорее, у них был личный конфликт из-за чего-то, но так наговаривать на этого человека - это некрасиво. Особенно, когда твой земляк.
показати весь коментар
21.11.2017 01:45 Відповісти
Всем плевать на то, поверил ты или нет. У тебя есть причины не доверять словам этого человека? Нет. Ну так молчи в тряпочку.
показати весь коментар
21.11.2017 01:58 Відповісти
Причины есть:
https://censor.net/user/214668: Мамука в 14 летнем возвратсе попал в плэн вместе с отцом воевасвший в Абхазии...
Версия такая: Там он был завербован в ФСБ. Ну дальше догадайся...
показати весь коментар
21.11.2017 14:47 Відповісти
Если-бьі не приплёл Савченко-ещё лох какой и поверил-бьі,а так - всё понятно-барьіга крепко за яйца держит за убийство 3-их сепаров.Обьічньій заказняк отрабатьівает Му-Му ха!Не осуждаю-у него нет вьібора,впрочемь,как и у многих АТОвцев.Когда оффшорьі правьят-Мафия отдьіхает!
показати весь коментар
21.11.2017 02:18 Відповісти
шо ти сплітаєш вже господи !
показати весь коментар
21.11.2017 02:21 Відповісти
Він не співає. Він пливе.
показати весь коментар
21.11.2017 06:25 Відповісти
А сбегать в бьічью диру не хо-хо?Михо сделал революциюhttps://www.youtube.com/watch?v=HT1-mgcnAUI (https://www.youtube.com/watch?v=HT1-mgcnAUI) ,а барьіга узурпировал власть на бульдозереhttps://www.youtube.com/watch?v=dNm0Dxm0Azs (https://www.youtube.com/watch?v=dNm0Dxm0Azs) и єто правильно-у кого бабло-тот украинку и танцует?Видать"Не всіх дурних війна побила"-ваш дирячьий имидж!
показати весь коментар
21.11.2017 02:50 Відповісти
Как-то синхронно эта информация появляется после того, как обнародуются фамилии людей, которые организовывали киднеппинг, которых со слов Вано он видел - не для того ли чтоб дискредитировать его слова?
показати весь коментар
21.11.2017 03:10 Відповісти
кстати вся чекистская банда на ветке. срёт в три дупы
показати весь коментар
21.11.2017 06:13 Відповісти
Ха - ха Надирадзе))))
показати весь коментар
21.11.2017 07:27 Відповісти
Ну да Вано, Самопоміч, Семенченко Донбас та всі хто блокував постачання вугля з лугандону, це агенти кремля! Вони не давали справжнім патріотам торгувати з партнерами, хотіли розорити панамських патріотів! А тут уже на святі права бариг замахнулись, вимагають для них антикорупційного суду!
показати весь коментар
21.11.2017 07:49 Відповісти
Инфу Порох сливает.
показати весь коментар
21.11.2017 07:52 Відповісти
Мамука! Выясняйте отношения с Надирадзе как и раньше - в своем узком кругу, раз он не нарушил законы Украины и нельзя идти в прокуратуру. Не будь идиотом, стирая грязное белье в речке, откуда пьете воду.
Ты просто дал повод бросить тень на всех грузин, посеял сомнения в души украинцев в порядочности вас, грузин. А теперь дерьмо от личного конфликта забрызгало Боевое знамя грузинского легиона. Если он сливал данные врагу, и неопровержимые доказательства то есть на него управа - как минимум статья в пособничестве сепаратизму лицом без гражданства. Хотя не влазит это в голову - Народный герой Украины и прямая измена... За что давали звание - больше всех съел волонтерской тушенки или все же воевал?
В общем - человек чести слухи не распространяет. Во врага или стреляй, или вяжи руки и в трибунал. А вы выгнали... вместе с начштаба решили так? Из армии так не выгоняют! Суд чести, перед всеми в открытую. И знаки различия перед строем снять - вот это выгнали, с позором, за украденный ящик тушенки. За большее уже расстреливать нужно в военное время.
показати весь коментар
21.11.2017 08:19 Відповісти
Что за высеры в сторону Вано? Если этот мамука такое заявляет значит у него должны быть факты и Вано должен был уже давно задержан и посажён за слив инфы. А если он до этого времени был на свободе и его задержали по миграционным делам и депортировали - значит Мамука ****... бол . А цензор распространитель вранья.
показати весь коментар
21.11.2017 08:35 Відповісти
Мамука!
мне очень жаль,но ты *****
тока маленькое маленькое

Ты в один миг опозорил погибших в Украине грузин.
показати весь коментар
21.11.2017 08:47 Відповісти
скоро и его в мешок за раболепствие
показати весь коментар
21.11.2017 09:27 Відповісти
он не опозорил грузин ...он опозорился сам ...
показати весь коментар
21.11.2017 09:52 Відповісти
А где доказательства , что он это говорил ?
Скорее всё это пАрАшеновский фейк.
показати весь коментар
21.11.2017 08:53 Відповісти
если человек сливает информацию, значит работает против страны и должен сидеть в тюрьме. я его взяли и отправили в грузию дальше расказывать то что еще не расказал.... почему? потому что шоколадное ссыкло не могло сделать такой подарок михо и начать суд над грузином в Украине.
теперь нужно и для украинцев придумать отмазку за работу от уголовной ответственности на кацапов. а то несправедливо както.
показати весь коментар
21.11.2017 09:23 Відповісти
...а если он сосёт карамельку то он патриот панамского офшорного шекелада
показати весь коментар
21.11.2017 10:03 Відповісти
якщо зливав повинен бути у в'язниці , а
інше то пустий трьоп
показати весь коментар
21.11.2017 09:46 Відповісти
https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/?hc_ref=ARQKr4PC1qJ5lAg9oomLrGDn9Ds9aPuPoAG6rMWqWtQuCl4dm3uba2cdBOzY4R55peY Mikheil Saakashvili ได้แชร์https://www.facebook.com/Spartantsi/videos/2054513504818147/?hc_ref=ARQKr4PC1qJ5lAg9oomLrGDn9Ds9aPuPoAG6rMWqWtQuCl4dm3uba2cdBOzY4R55peY วิดีโอถ่ายทอดสด ของ https://www.facebook.com/Spartantsi/?hc_ref=ARQKr4PC1qJ5lAg9oomLrGDn9Ds9aPuPoAG6rMWqWtQuCl4dm3uba2cdBOzY4R55peY Boot Сamp "Політ-Спартанці"
https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/posts/1753991704631203 15 ชม. · https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/#

----
Свежая лекция Саакашвили. Все по делу, по свойски и с юмором. Свеж, бодр, уверен в своих силах. Жмем на ссылку выше (с тарабарскими буквами).
показати весь коментар
21.11.2017 09:49 Відповісти
сливал инфу на передке и за это просто "выгнали" а НАРОДНОГО героя, наверное, ему дебилы вручали.................странно это все как-то.................
показати весь коментар
21.11.2017 10:00 Відповісти
Не, ну наверно еще сказали - как тебе не стыдно? Реально левая инфа какая-то. Тех кто на фронте инфу сливает не выгоняют. Их расстреливают (часто на месте).
показати весь коментар
21.11.2017 10:17 Відповісти
Щоб виправдати беззаконня тому і говорять казна що . Але що помітно так це риторику комісарів Орди-Московії . В чому в чому а в негідних вчинках вони майстри , поставити з ніг на голову запросто і при цьому волати які вони білі і пухнасті.
показати весь коментар
21.11.2017 10:19 Відповісти
БРЕД.
показати весь коментар
21.11.2017 10:25 Відповісти
"В то время он сливал противникам информацию о численности подразделения, личных данных, вооружении. Как только мы это поняли, мы выгнали его из подразделения."
В условиях войны в наказание выгнали из части изменника? Что за бред он несет? И когда его наградили героем до или после "измены"? И за что наградили, за измену?
Какой то сплошной бред. Там все порошенковцы совсем обкурились, что ничего более правдоподобного придумать не могут чтобы оправдать свой произвол и беззаконие?
Источник: https://censor.net/n463338
показати весь коментар
21.11.2017 10:32 Відповісти
Мне одно интересно- если он действительно "сливал информацию противникам", его лишили звания Народный Герой Украины? В положении про этот орден четко написано: "Позбавлення Ордену «Народний Герой України» може бути здійснене Нагородною Радою за дії, направлені проти Держави Україна та її народу." (с) Если не лишили, то и не **здите!
показати весь коментар
21.11.2017 15:03 Відповісти
Сторінка 8 з 8