10722 відвідувача онлайн

В окупованому Луганську відключили телебачення і мобільний зв'язок

луганск
Як інформує Цензор.НЕТ, про це у вівторок, 21 листопада, повідомляє портал 0642.ua.

Інформацію підтвердили також у співтоваристві "Інший Луганськ" у соціальній мережі "ВКонтакте".
"Навіть "Лебедине озеро" не показують. Прикро", - пожартували користувачі.
На головному інформаційному порталі луганських терористів - Луганському інформаційному центрі - опубліковано тільки заяву терориста "голови МВС ЛНР" Ігоря Корнета.
Згадок про заяву чинного ватажка терористів Ігоря Плотницького на сайті немає, хоча бойовики висловилися майже одночасно.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Розборки" ватажків "ЛНР": відсторонений "голова МВС" Корнет заарештував трьох осіб із "керівництва". ВІДЕО

Невідомі озброєні люди захопили центр Луганська вдень 21 листопада. Вони заблокували в'їзди і виїзди з адміністративних будівель. Ніяких розпізнавальних знаків у загарбників немає.
Зазначалося, що озброєні люди проігнорували наказ головного терориста "ЛНР" Ігоря Плотницького покинути центр міста. Повідомляли, що невідомі також зайняли будівлю Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення в Луганську.
У луганських спільнотах у соцмережах припускають, що акція може бути ініційована керівництвом "МВС ЛНР". 20 листопада ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький відправив у відставку "міністра внутрішніх справ республіки" Ігоря Корнета. Приводом стало порушення проти Корнета кримінальної справи, її подробиці не розкриваються.

Також читайте: Ватажок терористів "ЛНР" Плотницький про "зелених чоловічків" у Луганську: "Дана ситуація є продовженням учорашніх кадрових змін"
Топ коментарі
+34
ДРГ!
Пусть это будет укроДРГ!!!!
показати весь коментар
21.11.2017 18:19 Відповісти
+28
В оккупированном Луганске отключили телевидение и мобильную связь - Цензор.НЕТ 8724
показати весь коментар
21.11.2017 18:50 Відповісти
+27
шо твариццо то...это наверное злые биндеравцы
показати весь коментар
21.11.2017 18:20 Відповісти

Завантаження...