В окупованому Луганську відключили телебачення і мобільний зв'язок

Інформацію підтвердили також у співтоваристві "Інший Луганськ" у соціальній мережі "ВКонтакте".
"Навіть "Лебедине озеро" не показують. Прикро", - пожартували користувачі.
На головному інформаційному порталі луганських терористів - Луганському інформаційному центрі - опубліковано тільки заяву терориста "голови МВС ЛНР" Ігоря Корнета.
Згадок про заяву чинного ватажка терористів Ігоря Плотницького на сайті немає, хоча бойовики висловилися майже одночасно.
Невідомі озброєні люди захопили центр Луганська вдень 21 листопада. Вони заблокували в'їзди і виїзди з адміністративних будівель. Ніяких розпізнавальних знаків у загарбників немає.
Зазначалося, що озброєні люди проігнорували наказ головного терориста "ЛНР" Ігоря Плотницького покинути центр міста. Повідомляли, що невідомі також зайняли будівлю Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення в Луганську.
У луганських спільнотах у соцмережах припускають, що акція може бути ініційована керівництвом "МВС ЛНР". 20 листопада ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький відправив у відставку "міністра внутрішніх справ республіки" Ігоря Корнета. Приводом стало порушення проти Корнета кримінальної справи, її подробиці не розкриваються.
Пусть это будет укроДРГ!!!!