7620 відвідувачів онлайн

Проект Держбюджету-2018 відповідає вимогам МВФ, - Мінфін

кредит мвф долг транш фонд международный валютный

Закладений у бюджеті макропрогноз уряду узгоджується з прогнозом Нацбанку, а також прогнозами самого МВФ і Світового банку.

Параметри розробленого урядом і прийнятого Верховною Радою в першому читанні проекту державного бюджету України на 2018 рік відповідають вимогам програми з Міжнародним валютним фондом. Про це повідомив заступник директора департаменту Міністерства фінансів Михайло Босак під час лекції "БюджетPro", передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Ми з ними зустрічалися, показники проговорювали. Норми всі, які були прописані в меморандумі, технічні, ми витримали", - сказав Босак, коментуючи заяву МВФ за підсумками роботи групи фахівців Фонду в Києві в період з 9 по 17 листопада про те, що обговорення проекту з українською владою продовжиться.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Україні не обійтися без нової програми співпраці з МВФ, - заступник голови НБУ

За словами представника Мінфіну, у Фонду були питання щодо проекту, хоча закладений у бюджеті макропрогноз уряду узгоджується з прогнозом Національного банку, а також прогнозами самого МВФ та Світового банку.
Топ коментарі
+10
Мнение Народа Украины Барыгам не интересно,главное угодить тем кто бабки дает на офшоры.
показати весь коментар
22.11.2017 07:19 Відповісти
+9
Проект Госбюджета-2018 соответствует требованиям МВФ



То есть дальнейшее обнищание украинского народа.
показати весь коментар
22.11.2017 07:06 Відповісти
+9
Если правительство Украины не интересуется одобрением у народа Украины, а только МВФ...
Если правительство Украины не интересует борьба с бедностью, высокими ценами и непомерными тарифами...

То может это правительство не Украины, а правительство МВФ???
показати весь коментар
22.11.2017 07:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Проект Госбюджета-2018 соответствует требованиям МВФ



То есть дальнейшее обнищание украинского народа.
показати весь коментар
22.11.2017 07:06 Відповісти
Не подобається капіталізм? Буває...
показати весь коментар
22.11.2017 07:16 Відповісти
Ты объясни, что тебе эта власть сделала хорошего, что ты так за нее жопу рвешь.
показати весь коментар
22.11.2017 07:25 Відповісти
оно троллятина , то есть без совести и чести.
показати весь коментар
22.11.2017 07:27 Відповісти
Дупу тут ти рвеш проти влади.
А мене лише цікавить, аби Україна і далі рухалася в протилежному від рашки напрямку.
показати весь коментар
22.11.2017 07:27 Відповісти
Она вообще никуда не двигается, она в пропасть падает.
показати весь коментар
22.11.2017 07:34 Відповісти
Хто підтвердить твоє твердження? Окрім деяких українських політиків.
показати весь коментар
22.11.2017 07:41 Відповісти
Мнение большинства украинцев, что в Украине жизнь с каждым годом все хуже и хуже.
показати весь коментар
22.11.2017 07:49 Відповісти
А коли при проведенні таких жорстких економічних реформ та під час війни життя покращується?
Якщо це хтось не здатен зрозуміти- то це не моя проблема.
показати весь коментар
22.11.2017 07:51 Відповісти
А коли це під час війни дотуються не військові,а міліардери,у яких статки ростуть на фоні війни і зубожіння обдертого ними населення?!(І тільки не треба мені ліпити клеймо зрадобота!)
показати весь коментар
22.11.2017 07:55 Відповісти
Які міліардери дотуюються? І як саме вони особисто вас "обідрали"
А військові не "дотуюються", а мають найбільше бюджетне фінансування за всю історію України.
Що вам "приліпити"- вирішу сам після спілкування.
показати весь коментар
22.11.2017 07:59 Відповісти
А Роттердами плюси-це не міліарди з карманів людей?! А міліард курячому прибутковому мільйонеру Косюку? Армія дотується недостатньо-почитай запити волонтерів.Ліпи собі-мені не треба.
показати весь коментар
22.11.2017 08:03 Відповісти
Про "ліпи"- ваші слова, не мої. З ними і залишайтеся.
То що відносно "обідрали"?
Ще раз повторю- армія взагалі не дотується.
показати весь коментар
22.11.2017 08:06 Відповісти
Зрозуміло.Аргументи-причіпки до слів."Фінансується",будь ласка!
показати весь коментар
22.11.2017 08:10 Відповісти
А відповіді на прямі запитання де?
Грати з термінами не ви одна вмієте. А я люблю чіткість формулювань- тоді не треба шукати аргументи на те, що взагалі не потребує відповіді.
"В одну телегу впрячь не можно коня и трепетную лань."
показати весь коментар
22.11.2017 08:16 Відповісти
Тут вам не наукова конференція кандидатів наук з термінами і чіткою субординацією.Перед вами ніхто по стійці "струнко!" стояти не збирається,бо ви тут на тих же правах,що й інші.Якщо не так- то ваша проблема.
показати весь коментар
22.11.2017 08:37 Відповісти
Тобто я маю дискутувати з невігласами? А нашо воно мені?
показати весь коментар
22.11.2017 08:39 Відповісти
Та дискутуйте з вігласами деінде!Хто вам забороняє?
показати весь коментар
22.11.2017 08:44 Відповісти
Це я почав розмову з вами?
показати весь коментар
22.11.2017 08:44 Відповісти
Питання в тому,що ваше завдання не розмовляти,а направити в необхідне русло, а якщо людина не здається, пише правду-задавити незначними причіпками.
показати весь коментар
22.11.2017 08:50 Відповісти
Питання в тому,що ваше завдання не розмовляти,а направити в необхідне русло, а якщо людина не здається, пише правду-задавити незначними причіпками.
показати весь коментар
22.11.2017 08:53 Відповісти
Подивився ваш профіль. Цікава добірка...
показати весь коментар
22.11.2017 08:54 Відповісти
А ваша "добірка" краща?)))
показати весь коментар
22.11.2017 09:01 Відповісти
"23" краще "0".
показати весь коментар
22.11.2017 09:03 Відповісти
Та ні.Краще "0",аніж 23 невідомо хто.
показати весь коментар
22.11.2017 09:06 Відповісти
Це ви про себе?
показати весь коментар
22.11.2017 09:07 Відповісти
Я не можу впливати на 74 "в друзях".На жаль.
показати весь коментар
22.11.2017 09:10 Відповісти
А я про це нічого не казав.
показати весь коментар
22.11.2017 09:11 Відповісти
Це ваша манера- не казати про головне в надзвичайній ситуації.
показати весь коментар
22.11.2017 09:14 Відповісти
Для мене головне- це майбутнє моєї України. Тільки про це тут і розмовляю. А ви про щось інше.
показати весь коментар
22.11.2017 09:18 Відповісти
Тоді ми повинні порозумітися, бо майбутнє моєї України головніше,аніж майбутнє когось із керманичів чи олігархів.
показати весь коментар
22.11.2017 09:22 Відповісти
Я- тільки "За"!
Почну першим. Це буде вже не перший репост тут.Я не хвалю і не захищаю Порошенко, а хочу його об'єктивної критики. Такої, як моя критика його дій у випадку нагороди Охендовського та втрати громадянства Саакашвілі. Нічого більше.

Якщо після закінчення президентського срока він на законних підставах отримає тюремний срок- плакати за ним не збираюся.

Недоторканих в Україні немає бути- Закон є Закон!
показати весь коментар
22.11.2017 09:27 Відповісти
Израиль всю жизнь воюет, а процветанию экономики можно позавидовать, говоришь реформы, это не реформы для народа, это реформы против народа, Грузия за 5 лет при Саакашвили из бедной страны стала процветающей, вот это я понимаю реформы.
показати весь коментар
22.11.2017 07:56 Відповісти
З третьою в світі армією воює? Ти диви...
Про "процвітання Грузії" тобі треба них самих послухати. А не одного Міхо.
показати весь коментар
22.11.2017 08:00 Відповісти
Війна?... З КИМ у мафії совкових цеховиків і бариг війна? ... Коли війна, то окупанти не можуть приїхати так запросто і вести агітацію, коли війна, то президенти не посилають на перемовини кумів ворожих керманичів, коли війна, то люди єднаються проти ворога, а не гавкаються між собою... У вас, порохоботів, не тільки совісті нема, а й розуму, бо далі носа і сраного рубля подивитись не здатні.... Це у українців війна з москалями, окупантами, за своє життя, за родини, за землю, а у мафії совкових цеховиків не війна, у них, виродків ганебних, "боротьба за сфери інтересів", за "ринок"... Чуєте, порохоботи? Ви ж теж для них НЕ ЛЮДИ, а "ринок", і одного дня вас продадуть, як драних запаршивлених овець. Хоча... Навряд ви це розумієте...
показати весь коментар
22.11.2017 08:39 Відповісти
Ну чому, я чудово розумію, до чого ви апелюєте- "Война до победного конца!".
Так, як Жуков зі Сраліним воювали?
показати весь коментар
22.11.2017 08:41 Відповісти
я тоби пидтвержрую и вси мои друзи-знайоми пидтвержують + рейтинг Пороха - Гройсмана и др. пидтвержуе...
показати весь коментар
22.11.2017 08:23 Відповісти
Що спільного між вашим відношення до влади, їх рейтингом- і ствердженням, що Україна падає в прірву?
Німеччина теж падає, бо не змогла після виборів навіть уряд сформувати?
показати весь коментар
22.11.2017 08:29 Відповісти
нашо мени Нимеччина?? там ничого не зминиться, якщо вони и два роки не сформуються...
я по своемому карману сужу...
продукти бачив по чому, бензин,ДП, продукти, тарифи та инше...?
чи ти з Соевого будинку пишеш, що в Кончи Заспи?
показати весь коментар
22.11.2017 08:42 Відповісти
В ЕС вони ще дорожчі- Україні не потрібна Асоціація з ЕС? За дешевим бензином та ДП пропонуєте в ТаЁжний Союз піти?
Зі своєї кухні на Троєщині пишу.
показати весь коментар
22.11.2017 08:47 Відповісти
для того, щоб для себе вигодно торгувати, не обовязково йти в таежный союз...
друге дило, яки нанотехнологии ми можем запропонувати не тилькы таежному союзу, а й европи, щоб вони нам давали и газ и ГСМ по вигидний цини..
як показуэ практика - почти ничого!!!
показати весь коментар
22.11.2017 09:25 Відповісти
Ціну визначає ринок. А "вигідну" ціну ***** дає лише своїм маріонеткам на кшалт Лукашенко.
показати весь коментар
22.11.2017 09:29 Відповісти
який ринок??? тоби ж показували карту вартости газу вид Казахстану до Португалии....
яку цину можуть заплатить, таку и ставлять для лохотрата....
показати весь коментар
22.11.2017 09:32 Відповісти
Нічого ти мені не показував.
показати весь коментар
22.11.2017 09:33 Відповісти
Проект Госбюджета-2018 соответствует требованиям МВФ, - Минфин - Цензор.НЕТ 7620

ДЕРЖИ... и где здесь рыночная цена??
показати весь коментар
22.11.2017 11:26 Відповісти
І де в тебе логіка?
показати весь коментар
22.11.2017 13:47 Відповісти
логика в тому, що немае ринковоъ цины на газ, коли вона ризна в рази....
показати весь коментар
22.11.2017 13:51 Відповісти
То в нас має бути менша чи більша ціна?
показати весь коментар
22.11.2017 14:28 Відповісти
менша, т.як вин у нас Е....
Мерседеса, або Порша в нас нема, тоди да, ринкова...
але й тут ми програем,Мерс и Порш у нас дорожче чим в Германи т.як Васадзе придумав розтаможку...
показати весь коментар
22.11.2017 14:58 Відповісти
А де ділася Норвегія?
Розмитнення придумав не Васадзе.
показати весь коментар
22.11.2017 15:07 Відповісти
вин придумав, щоб ЗАЗ не платила налогив, мовляв - захист национального виробника та треба на ноги стати...
а потим повидкривав автосалони, таки як УКРАВТО и почав заробляти на импорти автивок...
так шо, вин причому, прости ти не памятаеш..., коли розтаможка буда 15 долларив...
показати весь коментар
22.11.2017 15:32 Відповісти
Він міг лише через своє лоббі у Раді підняти процент розмитнення.
Так що з Норвегією?
показати весь коментар
22.11.2017 15:34 Відповісти
без понятия.... мени Норвегия не цикава, як и инши Евродержави...
хай як хочуть...
мени, за НАШЕ болить...
показати весь коментар
22.11.2017 15:39 Відповісти
То чого тоді до їх цін апелюєш? Норвегія- виробник газу. З цінами в них треба зрівнювати.
показати весь коментар
22.11.2017 18:02 Відповісти
з доходами на голову треба зривнювати....
може там 10 тыс. у.е., в мисяць, то вони в змози заплатить и 1000 у.е..
а у нас - 150 у.е..
+ не забувай, що в деяких пивденних державах газом практично не користуються для опалення, впрочем, как и у нас в Крыму..., там использовали только кондиционеры... ибо ставить котел и батареии на 10 дней (когда - 5-10) нерентабельно...
показати весь коментар
22.11.2017 19:56 Відповісти
Останній раз питаю- де інфа по Норвегії?
показати весь коментар
22.11.2017 19:58 Відповісти
Саша, не хочу тебе ображати в розумовому розвитку ...
по Норвегии, я тоби вже написав вище...
я там не живу!!! я живу тут!! на*хер мени твоя Норвегия???
що тоби ще треба???
чи тоби за пости платять? чи аргументи зкинчились?
показати весь коментар
22.11.2017 20:06 Відповісти
А тобі немає що відповісти- ціна на газ в Норвегії одна з найвищих в світі. А вони- виробник цього газу.
Не чекав?
показати весь коментар
22.11.2017 20:14 Відповісти
є що відповісти... мені похер на Норвегію і які там ціни...!!!! чи ти в Норвегії живеш, на Троещині??
на ***, держи...
В Норвегии средний скорректированный чистый доход семьи после уплаты налогов на душу населения составляет 35 739 долларов США в год, то есть больше, чем в среднем по ОЭСР, где средний показатель составляет 30 563 доллара США в год

что ты мне хочешь сказать про Норвегию??? 30 тысяч на душу и и 60 тысяч на семью!!! нафик ты ее приплел??? ты действительно тупой?? или Соевые тея нацелили только на Цензор??!!!
показати весь коментар
22.11.2017 21:28 Відповісти
извиняюсь, 70 тысяч у.е в год!!!
показати весь коментар
22.11.2017 21:30 Відповісти
Ти диви, воно ще й лаеться . У зворотнiй бiк кажешь? Та показники геть про iнше кажуть
- .за первый квартал 2017 года из нашей страны в Россию было поставлено товаров на $935 млн. - на 44% больше, чем за те же три месяца в 2016-ом.
- Згідно з даними Держстату, за перші шість місяців 2017 року експорт товарів у РФ в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року зріс на 26,4% - до $ 1,93 млрд, імпорт - на 41,5%, до майже $ 3 млрд.
показати весь коментар
22.11.2017 07:43 Відповісти
Де ти лайку побачилО?
показати весь коментар
22.11.2017 07:46 Відповісти
А "дупа"? Сашко, зiзнайся - ти збочинець чи москаль ?
показати весь коментар
22.11.2017 07:53 Відповісти
Що вилетіло- те й прилетіло. Як і тобі.
показати весь коментар
22.11.2017 07:54 Відповісти
Так у тебе в головi протяг? В одне вухо влiтае, з другого видувае? Звернись до лiкаря, не займайся самолiкуванням
показати весь коментар
22.11.2017 08:04 Відповісти
бэбэбэ бэбэбэ
показати весь коментар
22.11.2017 13:23 Відповісти
Забавно,значит МВФ устраивает,что администрация и кабинет министров сильно увеличили расходы на себя???
показати весь коментар
22.11.2017 12:05 Відповісти
Мнение Народа Украины Барыгам не интересно,главное угодить тем кто бабки дает на офшоры.
показати весь коментар
22.11.2017 07:19 Відповісти
А де можна почути це "мненіє"?
показати весь коментар
22.11.2017 07:43 Відповісти
А на "ЦН", что одни подвывалы власти . Ты меньше на СФ стучи, а вникай что люди пишут.
показати весь коментар
22.11.2017 07:47 Відповісти
Я читаю, що люди пишуть- інші дописи мене не цікавлять.
показати весь коментар
22.11.2017 07:54 Відповісти
А у Саши Крещатика тут люди делятся на Людей (которые одобряют мнение его заказчика) и тех кто не одобряет и поэтому по его мнению это уже Не люди ...
показати весь коментар
22.11.2017 07:59 Відповісти
Та в тебе ще й манiя величi ? Зовсiм погано. до Наполеона пiв кроку лишилось
показати весь коментар
22.11.2017 07:59 Відповісти
Ти сюди приперся мене обговорювати?
показати весь коментар
22.11.2017 08:01 Відповісти
Саша культурный человек, всегда найдет возможность хорошее слово для дискуссии, например "Приперся", "Дупа" ...
Он же не ругается ни с кем, вы не подумайте... Это стиль общения культурного человека...
показати весь коментар
22.11.2017 08:07 Відповісти
Авжеж. Без тебе, пiвнику, й Сонце не встае
показати весь коментар
22.11.2017 08:07 Відповісти
Шо, со всем народом заср@#ался!
показати весь коментар
22.11.2017 13:21 Відповісти
Так где же зарплаты и пенсии на евроуровне? В очередных золотых унитазах, где очередные власти подтираются своими золотыми батонами?
показати весь коментар
22.11.2017 07:21 Відповісти
МВФ требует борьбы с коррупцией , развитие бизнеса и ни как не требовал - пенсионной , медицинской и прочих пСереХформ.
А бюджет они сделали такой , что приватизации написали 20 лярдов , а не будет и 2 лярдов. Значить на 18 лярдов будет дыра в бюджете.
показати весь коментар
22.11.2017 07:26 Відповісти
показати весь коментар
22.11.2017 07:44 Відповісти
YES !!! в самое яблочко, в смысле серпом поя порохоботов !
показати весь коментар
22.11.2017 07:53 Відповісти
Прожитковий мінімум 1 600 грн . при Світових цінах на всі товари - то це не є вимоги МВФ , які вимагають , щоб пенсія не була меншою 5 доларів на ДОБУ !!! 5 Х 30 = 150 Х 28 = 4 200 грн . -ОСЬ ЯКИЙ ПОВИНЕН БУТИ ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ !!!!!!!
показати весь коментар
22.11.2017 07:53 Відповісти
Проект Госбюджета-2018 соответствует требованиям МВФ, - Минфин - Цензор.НЕТ 9082
показати весь коментар
22.11.2017 08:05 Відповісти
а зачем нам тьма дармоедов в правительстве и ВР, если есть МВФ???
показати весь коментар
22.11.2017 08:27 Відповісти
Війна?... З КИМ у мафії совкових цеховиків і бариг війна? ... Коли війна, то окупанти не можуть приїхати так запросто і вести агітацію, коли війна, то президенти не посилають на перемовини кумів ворожих керманичів, коли війна, то люди єднаються проти ворога, а не гавкаються між собою... У порохоботів, не тільки совісті нема, а й розуму, бо далі носа і сраного рубля подивитись не здатні.... Це у українців війна з москалями, окупантами, за своє життя, за родини, за землю, а у мафії совкових цеховиків не війна, у них, виродків ганебних, "боротьба за сфери інтересів", за "ринок"... Чуєте, порохоботи? Ви ж теж для них НЕ ЛЮДИ, а "ринок", і одного дня вас продадуть, як драних запаршивлених овець. Хоча... Навряд вони це розуміють...
показати весь коментар
22.11.2017 08:44 Відповісти
Проект Госбюджета-2018 соответствует требованиям МВФ, - Минфин

А Украины как СТРАНЫ и украинцев как НАРОДА?
показати весь коментар
22.11.2017 09:13 Відповісти
Очередная врака. МВФ сказал конкретно- дефицит не более 2.5%.
показати весь коментар
22.11.2017 09:45 Відповісти
а мав би відповідати інтересам держави та її громадян...
показати весь коментар
22.11.2017 10:56 Відповісти
Короче, мистер дрыщ с утра опрокинул, со свеми абсолютно перегавкался. позорище!
показати весь коментар
22.11.2017 13:26 Відповісти
А тем временем внешний долг Украины - 80. 5 млрд долл ! Жити по новому !
показати весь коментар
22.11.2017 20:16 Відповісти