10936 відвідувачів онлайн
3 774 65

Саміт Східного партнерства зробить перший крок до "плану Маршалла", - Ірина Луценко

луценко

Саміт Східного партнерства зробить перший крок до так званого плану Маршалла - економічної та матеріальної підтримки з боку європейських партнерів, переконана представник президента у Верховній Раді України, народний депутат із фракції "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко.

"Ми знаємо, що європейці стоять на позиції" реформи в Україні в обмін на інвестиційні проекти". Це не буде повноцінний план Маршалла, уведений після Другої світової війни, але це буде серйозна підтримка наших партнерів - економічна й матеріальна - щоб ми і далі проводили реформи", - сказала вона "Інтерфакс-Україна" в середу, повідомляє Цензор.НЕТ.

І.Луценко припустила, що Україні, Молдові та Грузії, можливо, будуть запропоновані додаткові механізми взаємодії.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Україна очікує на визнання перспективи повноправного членства в ЄС на саміті "Східного партнерства", - Зеркаль

Представник президента в парламенті також повідомила, що на саміті буде "серйозно розглядатися фактор безпеки".

"Росія готується до виборів, і вчорашні події говорять про те, що Путін (президент Росії Володимир Путін. - Ред.) буде посилювати свої гру м'язами на території України", - зазначила вона.

Також читайте: ЄС може не дати Україні 600 млн євро допомоги, зокрема через повністю провалену перевірку e-декларацій, - Єгор Соболєв
Топ коментарі
+9
Блін, про вовка промовка , буквально годину назад , тут на цензорі , обговарювали Луценчиху в званії хенеральши , а тут вона вже з планом Маршала . Совпадєніє ? Нєдумаю .
показати весь коментар
22.11.2017 14:32 Відповісти
+9
Ну, доверяет Порошенко своей куме Ирине Луценко больше, чем каждому из депутатов, но не позорьтесь же на весь мир! Ноябрь 22, 2017https://www.economics-prorok.com/2017/11/%d0%bd%d1%83-%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b5%d1%80%d1%8f%d0%b5%d1%82-%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%be%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-%d1%81%d0%b2%d0%be%d0%b5%d0%b9-%d0%ba%d1%83%d0%bc%d0%b5-%d0%b8%d1%80%d0%b8%d0%bd.html#comments Комментарии: 2 Метки: https://www.economics-prorok.com/tag/%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d1%80%d1%83%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be Валентина Руденко , https://www.economics-prorok.com/tag/%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d1%83%d1%86%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be жена Луценко , https://www.economics-prorok.com/tag/%d0%b8%d1%80%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d1%83%d1%87%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be Ирина Лученко
Саммит Восточного партнерства сделает первый шаг к "плану Маршалла", - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 5998В Украине определились, кто «Женщина III тысячелетия». Это жена генерального прокурора! Ирина Луценко - она же кума президента, она же его представитель в парламенте, она же народный депутат - аж два раза!
Об этом сегодня http://gordonua.com/blogs/rudenko/nu-doveryaet-poroshenko-svoey-kume-irine-lucenko-bolshe-chem-kazhdomu-iz-deputatov-no-ne-pozortes-zhe-na-ves-mir-218412.html пишет кинорежиссер, телевизионный менеджер, медиаэксперт Валентина Руденко в блоге «Гордона».
Эту премию она получила за свою политическую и общественную деятельность. Ведь высший представительный совет этой премии выбирает женщин, которые достигли значительного успеха в своем деле, принося пользу обществу.
Мне Ирина Луценко запомнилась два раза!
Первый - весной 2005 года, когда только была избрана «оранжевая» команда и случился первый грандиозный скандал. Глава МВД Юрий Луценко нашел для всего МВД самого лучшего мобильного оператора - фирму своей жены, тогда бизнес-леди Ирины Луценко.
Второй - когда у ворот Менской колонии, где сидел ее муж (кстати, по идиотским обвинениям и такому же нахальному приговору суда), давала интервью группе журналистов. Жена тогдашнего политзаключенного Юрия Луценко была в шубе из соболя по цене годового бюджета того самого Менского района!
А теперь это «Женщина III тысячелетия».
Ну, доверяет наш президент своей куме больше, чем каждому из 450 народных депутатов, - понимаю. Ну, еще там какие-то у них междусобойчики - ну черт с вами! Но все-таки не позорьтесь на весь мир!
В тему - https://www.economics-prorok.com/2017/10/%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b0-%d0%b3%d0%b5%d0%bd%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%ba%d1%83%d1%80%d0%be%d1%80%d0%b0-%d0%bb%d1%83%d1%86%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%b3-%d0%bd%d0%b5%d0%b4%d0%b0%d0%b2.html Жена генпрокурора Луценко: «Олег Недава, вынеси козла нафиг!». Видео
В стране война - гибнут лучшие из лучших, наши герои. Сколько женщин на фронте на востоке Украины? Сколько волонтеров? А сколько вдов и матерей, которые потеряли самое дорогое в жизни…
Все эти люди продолжают жить, бороться, и они пример для нас, для Украины, для всего мира. Они самые первые наши героини, наша гордость, наша Любовь и наша Вера… А вот еще одна история, которая дает Надежду…
Вчера исполнилось 70 лет браку британской королевы Елизаветы и принца Филиппа. Королеву ее муж ласково называет «Капустка»!

Саммит Восточного партнерства сделает первый шаг к "плану Маршалла", - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 9741

Саммит Восточного партнерства сделает первый шаг к "плану Маршалла", - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 599870-летний юбилей был отмечен звонами Вестминстерского аббатства и фотографированием венценосной пары в Белом зале Королевского дворца. Фото сделано на фоне портретов короля Георга III и принцессы Шарлотты, чей рекорд супружеской жизни был побит Елизаветой и Филиппом.
«Чистенько, но бедненько», - скажут наши рагули-нувориши, отплывая на своих яхтах-пароходах в окружении сотен участников очередной кутерьмы.
Одним словом, два мира - два Шапиро… Подумают где-то в мире.
показати весь коментар
22.11.2017 14:42 Відповісти
+7
Знакомьтесь-"жінка третього тисячоліття". Дожились.
показати весь коментар
22.11.2017 14:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Баба яга розкрила хлєбало на західні грошики. А не подавишся, ****?
показати весь коментар
22.11.2017 15:01 Відповісти
А потом Венгрия все заблокирует?
показати весь коментар
22.11.2017 14:31 Відповісти
А чего на родном канадском языке не пишешь?
показати весь коментар
22.11.2017 14:32 Відповісти
показати весь коментар
22.11.2017 14:33 Відповісти
Смотря где моск...
показати весь коментар
22.11.2017 14:33 Відповісти
У тебя в сране есть не хуже. Захерова и сплясать и выпить горазд. А по красоте ей равных нет.
показати весь коментар
22.11.2017 14:33 Відповісти
Счастье это когда не будет россии.
показати весь коментар
22.11.2017 14:45 Відповісти
100 баллов
показати весь коментар
22.11.2017 14:47 Відповісти
Блін, про вовка промовка , буквально годину назад , тут на цензорі , обговарювали Луценчиху в званії хенеральши , а тут вона вже з планом Маршала . Совпадєніє ? Нєдумаю .
показати весь коментар
22.11.2017 14:32 Відповісти
Теперь же эта дамочка городит такое, что самые сердобольные граждане тянутся к пистолету, чтобы добить больное животное, избавив его от мучений. Большая часть остальной публики просто сочувственно смотрит на то, что она делает и говорит.

Дайте ій пінку монтажну....
показати весь коментар
22.11.2017 14:33 Відповісти
Особенно смешно звучат соевые мантры ,после слов соседей,которые сказали или по нашему или все заблокируем))).
показати весь коментар
22.11.2017 14:33 Відповісти
опять материальная поддержка?
показати весь коментар
22.11.2017 14:35 Відповісти
Знакомьтесь-"жінка третього тисячоліття". Дожились.
показати весь коментар
22.11.2017 14:35 Відповісти
Та таки да -анекдот, пля!!!!
показати весь коментар
22.11.2017 14:39 Відповісти
Титул-"жінка третього тисячоліття" присвоєна за слова: - винєсі етого казла
показати весь коментар
22.11.2017 15:50 Відповісти
Платежку с адресом давай и вам подвезут.
показати весь коментар
22.11.2017 14:37 Відповісти
Майдан стояв проти даунецької влади, якщо не знаєш.
показати весь коментар
22.11.2017 14:51 Відповісти
"Послушай,Зин,не трогай шурина,какой ни есть,а все ж родня! Сама намазана,прокурена,гляди,дождешься у меня.А чем болтать,взяла бы,Зин,в антракт сгоняла в магазин.Что,не пойдешь?Ну я один.Подвинься,Зин"...(с)
показати весь коментар
22.11.2017 14:37 Відповісти
Кухарка и... Государство...
показати весь коментар
22.11.2017 14:40 Відповісти
"Хороший шаг" , где даже не собираются обсуждать эту тему!
показати весь коментар
22.11.2017 14:42 Відповісти
показати весь коментар
22.11.2017 14:42 Відповісти
откуда что можно знать наперед?
человек предполагает - Бог располагает!
не гневите... всех...
показати весь коментар
22.11.2017 14:42 Відповісти
Ух и кароста, жуть.
подам на цензор в суд, нельзя так травмировать своих читателей
показати весь коментар
22.11.2017 14:44 Відповісти
З вами Україна можна зробити лишень крок в прірву , а не крок до порятунку Рожи ваші вже викликають рвотний рефлекс.
показати весь коментар
22.11.2017 14:46 Відповісти
Саміт повинен розпочатись з розстрілу сьогоднішньої влади, тоді маємо шанс і на план Маршала. А по іншому ніхто нічого розглядати не буде - скільки не дай, все вкрадете. І що іншого бариги можуть зробити, якщо головна суть плану Маршала - розвиток промисловості?
показати весь коментар
22.11.2017 14:47 Відповісти
Она уже хочет быть маршалом.
показати весь коментар
22.11.2017 14:47 Відповісти
Спасибо за коррупцию в стране,за безнаказанность и безответственность!
показати весь коментар
22.11.2017 14:48 Відповісти
У тебя же не экономика, у тебя же другая фишка, йуге по утрам рассол подавать
показати весь коментар
22.11.2017 14:50 Відповісти
головний план у маршала для України -
пересадити шоколадних корупціонерів..

і гроші можна буде не давати
показати весь коментар
22.11.2017 14:51 Відповісти
Іґа ґуценка у глухому забусі, ЄС вже ж сказала, що шари не буде
показати весь коментар
22.11.2017 14:59 Відповісти
Дура! По плану Маршалла для Японии и ФРГ единое налогобложение в этих странах было от 18 до 22 %. Жиды мечтают сохранить уже 80% налогообложение населения, сжирать на собственное содержание 51% ВВП, влазить в долги которые отдавать еще нашим правнукам и всю эту ***** назвать "планом маршалла"... Нам нужен "План Линча"!
показати весь коментар
22.11.2017 14:59 Відповісти
будут...потом ...завтра-заезженная пластинка чинушек от власти.Ври и обещай,обещай и ври
показати весь коментар
22.11.2017 15:02 Відповісти
баба-йошка пішла в розгон... . Ото-то короста. Єдине в чому можна поспівчувати югику - луцику, це баба-яга ірчик. Від однієї посмішки, мороз по шкірі. А коли ще й зблизька і в сутінках, так взагалі обмочитись можна.
показати весь коментар
22.11.2017 15:33 Відповісти
Ви її на мітлі не бачили, ото жах
показати весь коментар
22.11.2017 18:42 Відповісти
План Маршалла мав на меті перетворити Германію на аграрну країну . І більше нічого . А в 50 роках все звелося лишень до військової допомоги. Українцям що така перспектива потрібна ? . Світ технологій і інформації навколо , на тринтерах вже створюють людські органи а нам що готовиться роль лузерів ? . Нахрен така влада і такий план.
показати весь коментар
22.11.2017 16:02 Відповісти
І щастя для Германії що там були такі люди як Людвиг Ерхард , який плюнув на той план і прямо заявив ( спеціально знайшов його вислів)- "«Якщо ми не прагнутимемо постійно поліпшувати життєві можливості нашого народу, то підірвемо цим основу для технічного прогресу, тим самим вийдемо з кола цивілізованих народів, законсервуємося в штучній бідності. Тільки розширивши споживання, ми зможемо надалі брати участь у здоровому світовому розвитку»." .
показати весь коментар
22.11.2017 16:07 Відповісти
Це ще одне з його висловлювань , -"Я не відчуваю себе представником інтересів багатих верств, а надто представником інтересів промислових чи комерційних кіл. Навпаки. Я вимагаю найрішучішим чином саме від відповідальних найбільших підприємців, у руках яких перебувають знаряддя виробництва й апарат розподілу нашого народного господарства, найбільших жертв, найвищого усвідомлення відповідальності". Якщо іншими словами - ставив раком монополії.
показати весь коментар
22.11.2017 16:16 Відповісти
- виробництво не може розвиватися, не маючи широкої бази для збуту;
- збільшення купівельної спроможності населення у свою чергу постійно стимулює виробництво, підвищення продуктивності праці. Навіщо виробляти товар, якщо населення не в змозі його купити? .
показати весь коментар
22.11.2017 16:19 Відповісти
Але поки при владі порошянуковичі і їх куми , сватами, нинішніми суддями , депутатами , і тд. Ніяких шансів в України і українців немає. Сюди скільки грошей не вкинь , в кінцевому результаті вийде заз , або жигуль.
показати весь коментар
22.11.2017 16:24 Відповісти
все для того. ирка. шоб не воровали....
показати весь коментар
22.11.2017 16:37 Відповісти
ключевое слово - "сделает".
показати весь коментар
22.11.2017 21:46 Відповісти