4730 відвідувачів онлайн
18 531 198

Зроблю все, щоб Україна отримала макрофінансову допомогу від ЄС, - Порошенко

порошенко

Україна зробить усе для отримання третього траншу макрофінансової допомоги Європейського Союзу, запевняє президент Петро Порошенко.

"Я зі свого боку буду робити все від мене залежне, щоб Україна отримала і макрофінансову допомогу. Ми розробили проект нашої співпраці з Європейським Союзом на майбутнє", - сказав президент журналістам у четвер у Брюсселі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що ключовим проектом є "Візія 2020 року - 20 кроків України до Європейського Союзу до 2020 року".

При цьому П.Порошенко також підкреслив, що Україна повинна виконувати "домашнє завдання", а Європейський Союз - виконувати зобов'язання, за яких досягнута домовленість. На його переконання, Україні залишилося зробити декілька кроків, незважаючи на те, що ЄС визнає очевидний прогрес, якого країна досягла.

Читайте також: ЄС ніколи не визнає незаконну російську анексію Криму, - Туск. ФОТО

Глава держави нагадав, що Україна мала "осінь реформ" - реформи освіти, охорони здоров'я, завершення судової реформи, реформу в сфері кіберзахисту, реформу програми приватизації.
За його словами, американські та європейські партнери України задоволені такими темпами реформ", - підкреслив президент.

Також читайте: ЄС ніколи не визнає незаконну російську анексію Криму, - Туск. ФОТО

Раніше глава представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі в інтерв'ю "Європейській правді" повідомив, що Україна незабаром може втратити можливість отримати EUR600 млн траншу макрофінансової допомоги від Євросоюзу, якщо не виконає низку вимог.

Посол пояснив, що залишилися чотири невиконаних вимоги: зняття заборони на експорт лісу-кругляка, запуск автоматичної перевірки е-декларацій, закон про кредитний реєстр НБУ, перевірку інформації щодо бенефіциарних власників компаній.
Топ коментарі
+56
ты не воруй закрой офшоры не торгуй с кацапами не продавай бтры втридорога армии а потом надейся мародер
показати весь коментар
24.11.2017 08:44 Відповісти
+38
тяжело унылому брехуну гаранту коррупции смотреть в глаза европейским бюргерам.
показати весь коментар
24.11.2017 08:47 Відповісти
+33
А офшорчики прикрыть, с таможней упорядочить, с янтарём разобраться, спиртом, природными ископаемыми (недра принадлежат гражданам по Конституции)...и...НЕ ВОРОВАТЬ при Войне и НА ВОЙНЕ!!!
показати весь коментар
24.11.2017 08:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Так всё быстро и происходит. Смотри: Беня в бегах, Жуля сидит тихо как мышь под метлой; над харьковскими дубина занесена, и может обрушиться в один момент, если на миллиметр отклонятся от линии партии.
показати весь коментар
24.11.2017 10:34 Відповісти
От линии какой партии не должны отклоняться харьковские, чтобы, избежать уголовной ответственности?
показати весь коментар
24.11.2017 12:02 Відповісти
У него случайно эта глупость вырвалась! Пэтро Барыженко - вне политических партий!
показати весь коментар
24.11.2017 12:06 Відповісти
Не пидказуй! Понятно шо эта партия не БэПэПэ, а от какая, шо допо-гепам сразу по рукам дадут? Цикаво цикавр П. С. Кстате, все хотел спросить, Вы не, в, курсе шо трапылось с донбасьонком?
показати весь коментар
24.11.2017 12:11 Відповісти
Не знаю. Розказують, що ключками у магазині "Старт" торгує. А там тирнету немає.
показати весь коментар
24.11.2017 12:30 Відповісти
Они уже в курсе, а тебе знать незачем.
показати весь коментар
24.11.2017 12:12 Відповісти
чего вы (с) не ставите цитируя своего начальника?
показати весь коментар
24.11.2017 12:30 Відповісти
Бо в мене немає начальства.
показати весь коментар
24.11.2017 12:33 Відповісти
да ладна
показати весь коментар
24.11.2017 12:43 Відповісти
Не знаєш, як жити без начальства? Буває...
показати весь коментар
24.11.2017 12:50 Відповісти
у вас на лбу написано что у вас есть начальство
причём КАПСОМ написано, за три километра видно
показати весь коментар
24.11.2017 12:59 Відповісти
То в тебе монітор віддзеркалює.
показати весь коментар
24.11.2017 13:01 Відповісти
монитор не отзеркаливает
показати весь коментар
24.11.2017 13:11 Відповісти
Угумс...
показати весь коментар
24.11.2017 13:13 Відповісти
Ну, судя по всему, с этим "караваном" не все так однозначно, как некоторые себе вообразили в своих кошерных мечтах. Любому , даже очень кошерному "каравану" просто необходимо хоть изредка интересоваться общественным мнением о себе и о своих "подвигах", тем более в Украине, а то можно невзначай пропустить что-нибудь жизненно важное и опа.... Как же здесь несет коммуножыдовской ментальностью, просто жесть. Даже попытки влезть на "броневичек" были. Может стоит попробовать себя в действительно востребованных обществом деяниях, а не только в мошенничестве? Глядишь, люди и простят былую гниль души, повернувшись более приятной стороной. Хотя, коли не дано - то не дано. Ибо сложно бороться с пороками человеческими у бескрайней кормушки.
показати весь коментар
24.11.2017 15:29 Відповісти
Все нормально з караваном- він йде подалі від рашки та дурнів.
показати весь коментар
24.11.2017 15:45 Відповісти
Судя по событиям нескольких последних лет, понятие нормы (Все нормально з караваном...) весьма субъективно в обществе. Особо продвинутым даже Конституция не помогает. Даже на должности "гаранта". Впрочем, в палате №6 тоже вполне справедливо, как для этого минисоциума, существуют свои представления о норме. Ну, то таке...
показати весь коментар
24.11.2017 16:30 Відповісти
То виписуйся. Якщо випустять.
показати весь коментар
24.11.2017 16:35 Відповісти
Странное по своей ментальности существо, отзывающееся на кличку "Крест", оказалось гораздо более примитивным, чем я предполагал изначально. Но стоит ли обижаться на стадо коров, обгадившее перед твоей чисто вымытой машиной всю дорогу? Вероятно, нет. Давай, извергай свои словесные фекалии дальше. Мне это больше не интересно.
показати весь коментар
24.11.2017 16:59 Відповісти
То ти пішло в свою палату з форуму?
показати весь коментар
24.11.2017 17:30 Відповісти
Та ні, баран, то ти пішло у спам. Поки що. Далі буде...
показати весь коментар
24.11.2017 17:59 Відповісти
Ой боюсь, боюсь...
показати весь коментар
24.11.2017 18:02 Відповісти
Типичное поведение дауна. Тот тоже боится и улыбается. Ну, генетика такова, что поделать.
показати весь коментар
24.11.2017 18:45 Відповісти
Во главе угла - вывоз леса. Деньги традиционно разворуют. Кто-то заработает на экспорте леса,а нашим детям и внукам останется пустыня.
показати весь коментар
24.11.2017 09:24 Відповісти
а им пох, ихние дети тут не живут и не учатся. да и в Карпатах скорее всего не отдыхают. Украина для них - это всего лишь место где можно зарабатывать гешефт с пипла. Когда краник перекроют (в чем я сомневаюсь, но вдруг) все эти личности достанут паспорта израилей, панам, британий и свалят спокойно
показати весь коментар
24.11.2017 09:32 Відповісти
и долги
показати весь коментар
24.11.2017 10:11 Відповісти
Зачем нам вешать на внуков еще несколько миллиардов долгов ?
Мы их не видим и не чувствуем, так зачем их брать ?
показати весь коментар
24.11.2017 09:38 Відповісти
зато их хорошо чувствует порошенко и компания...
а что берут они, а отдавать вам, то ваши проблемы...
показати весь коментар
24.11.2017 10:12 Відповісти
Чтобы поддержать обменный курс гривны.
показати весь коментар
24.11.2017 10:34 Відповісти
https://www.2000.ua/ Совет Европы направил властям Украины запрос по поводу депортации грузинского журналиста Тамаза Шавшишвили с требованием объяснить действия спецслужб. Информация об этом размещена на специальной платформе СЕ по защите журналистов. Случаю с журналистом грузинской телекомпании «Рустави-2» присвоен наивысший уровень опасности. Сообщается, что в Киеве в помещение, где находился журналист, ворвались 15 вооруженных представителей спецслужб, нанесли ему удар пистолетом по лицу, завязали глаза и силой депортировали в Грузию.

https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/?hc_ref=ARRDhxHkVcsQau11wWcfFP3tYHZXTMFvofjn5C-XhoNoq0ZVCor3XkpOj_ow6-5nG0Q&fref=nf Mikheil Saakashvili

Петро Порошенко бере участь у саміті "Східного партнерства", де сьогодні ввечері відбулася зустріч Народної партії. Спочатку Юлія Тимошенко розкритикувала Порошенка за те, що я як член цієї ради не можу бути присутнім, тому що мене позбавили громадянства, а потім представник грузинської партії Національний рух, Ніка Мелія, розкритикував його за депортацію грузинського журналіста і грузинських ветеранів АТО. На що Порошенко сказав, що велика кількість депортованих - це грузинські злодії в законі.
Президент нахабно бреше. Вони навмисно змішали грузинських кримінальних авторитетів разом з грузинськими офіцерами, які все життя разом зі мною в Грузії боролися проти кримінальних авторитетів і очищували від них Грузію. Вони це зробили для того, щоб зганьбити ім'я офіцерів і для того, щоб приховати знущання з журналіста.
На цю заяву Порошенко, представник грузинської партії відреагував наступним чином: "Навіть якщо допустити, що це правда, що депортували кримінальних авторитетів, в тому числі журналіста, процедура їх побиття та одягання мішків на голови суперечить усім європейським нормам. Якщо вони щось зробили в Україні, вони повинні бути покарані за українським законом», - це він сказав у відповідь на заяву Порошенка про те, що ці люди становлять загрозу українській національній безпеці.https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/?hc_ref=ARRDhxHkVcsQau11wWcfFP3tYHZXTMFvofjn5C-XhoNoq0ZVCor3XkpOj_ow6-5nG0Q&fref=nf Mikheil Saakashvili
показати весь коментар
24.11.2017 09:39 Відповісти
Если Саакашвили объединится хотя бы временно с Тимошенко , то это будет самый страшный сон порошенко . Теперь он будет строить планы как их обоих депортировать или хотя бы нейтрализовать , чужими руками естественно.
С укропом он расправился конкретно. Все уже и забыли, как они Днепр спасали от путина. Как раненых наших лечили , как за свои деньги поднимали армию, когда казна пустой была.
показати весь коментар
24.11.2017 10:08 Відповісти
Беня получил 7 лярдов за Приват; так что с ним в расчёте.
Михо может объединиться только с тем кто ему в палатку дурь подгоняет регулярно.
показати весь коментар
24.11.2017 10:36 Відповісти
Ты присутствовал при передаче денех?
показати весь коментар
24.11.2017 16:41 Відповісти
Аха, в виде электрона. Нынче век интерет-транзакций
показати весь коментар
24.11.2017 23:35 Відповісти
Так вот без Нацбанка валюта в принципе не может уйти из страны
показати весь коментар
27.11.2017 11:14 Відповісти
Коротенько итоги по теме: а все таки неплохой у нас президент
показати весь коментар
24.11.2017 09:41 Відповісти
Всю жизнь эта падла с протянутой рукой, малоимущий мля...
показати весь коментар
24.11.2017 09:42 Відповісти
Если б ещё макропомощь использовалась с толком! А так - вашим детям и внукам отдавать растрынканное.
показати весь коментар
24.11.2017 09:46 Відповісти
Поверни всі гроші з офшорів,і не треба буде помочі МВФ.
показати весь коментар
24.11.2017 09:49 Відповісти
Тільки огент кримля може такі провокації проти Святого Петра писати.
показати весь коментар
24.11.2017 09:53 Відповісти
Агент,что собачей будки не построил,ну и само собой агент кремля.
показати весь коментар
24.11.2017 09:56 Відповісти
80% українців - собачих будок не будували і виявляється є агентами кремля...
показати весь коментар
24.11.2017 10:36 Відповісти
По опросу центра Разумкова - все наоборот. Там все опять бы Порошенку президентом избрали, так как 'альтернативы нет'
показати весь коментар
24.11.2017 15:27 Відповісти
И сколько там в оффшорах ? Номера счетов, балансовые бумаги - в студию.
показати весь коментар
24.11.2017 10:37 Відповісти
"... Дай миллион,ну дай миллион, у тебя же много миллионов,ну дай хоть один миллиончик!...!(с)
показати весь коментар
24.11.2017 09:51 Відповісти
Педро де Панамо , коли ти вже нажрешся ?????????
показати весь коментар
24.11.2017 09:52 Відповісти
Нєдаждьотєсь.
показати весь коментар
24.11.2017 10:02 Відповісти
реформи освіти, охорони здоров'я, завершення судової реформи, реформу в сфері кіберзахисту, реформу програми приватизації.
За його словами, американські та європейські партнери України задоволені такими темпами реформ", - підкреслив президент.Джерело:https://censor.net/n463856

він що тролить чи реально знущається?!
він не забув президентом якої країни є?!

хоча бачили очі що брали...
показати весь коментар
24.11.2017 09:58 Відповісти
так він це лише для української преси сказав...
А насправді його так так відчехвостили))
показати весь коментар
24.11.2017 15:08 Відповісти
"Буде можливість макровкрасти ще".
показати весь коментар
24.11.2017 10:04 Відповісти
Вам мало? Посмотрите на российского сенатора,вы в списке. Вас и вам подобных обязательно выпотрашат,до копеечки,не застрахуетесь
показати весь коментар
24.11.2017 10:15 Відповісти
А вариантов немного: либо ты строишь чучхе, либо встроен в мировую систему.
показати весь коментар
24.11.2017 10:38 Відповісти
"У нас осталось несколько..." поз из политической и экономической камасутры.
показати весь коментар
24.11.2017 10:38 Відповісти
Гидко на того рошена вже дивитись...
лукава брехлива хапуга...
показати весь коментар
24.11.2017 10:38 Відповісти
Это все потом нужно будет отдавать
показати весь коментар
24.11.2017 10:43 Відповісти
Простите...Сделаете с кем?...всё..
показати весь коментар
24.11.2017 10:54 Відповісти
Саміт розчарувань: як Петро Порошенко приїхав до Брюсселя за порцією критики . Сергій Сидоренко, Європейська правда, Брюссель _
показати весь коментар
24.11.2017 11:02 Відповісти
доречі повний розгром для Вальцмана,повний і тотальний!!!
показати весь коментар
24.11.2017 13:32 Відповісти
===Я со своей стороны буду делать все от меня зависящее, чтобы Украина получила и макрофинансовую помощь. ===

Посажу в тюрьму Порошенко и Кононенко
показати весь коментар
24.11.2017 11:04 Відповісти
Придурок, лучше бы сделал так, чтобы не надо было брать кредиты. Но для этого же надо заниматься экономикой и не надо красть. А это уже слишком, не для того к власти рвались.
показати весь коментар
24.11.2017 11:14 Відповісти
Самый умный. Вы нам кредиты, а я их в свои офшоры. А долги пусть народ отдает.
показати весь коментар
24.11.2017 11:14 Відповісти
Это ж секрет был!
показати весь коментар
24.11.2017 15:29 Відповісти
**** ненавистная.Ты бы заставил рашку платить за то,что она сделала на донбассе.А этот жидяра хочет вщять очередной кредит и повесить его на вас!
показати весь коментар
24.11.2017 11:22 Відповісти
Просьба **** с поста, прекрати свой бизнес на крови.Сделаю все, чтобы Украина получила макрофинансовую помощь от ЕС, - Порошенко - Цензор.НЕТ 4256
показати весь коментар
24.11.2017 11:36 Відповісти
не **** і пох йому всі і вся,його треба самого ****** і всю його ..лядську сімейку
показати весь коментар
24.11.2017 13:33 Відповісти
Только факты. Президент Монголии дал владельцам офшоров 49 дней чтобы вернуть деньги в страну, иначе будут наказаны.

Так может с этого начинать нужно, а не с лесов Карпат?
показати весь коментар
24.11.2017 11:40 Відповісти
Внешнее управление, высокоразвитой европейской страны, Украиной требуется...Ускорится выход из быдляче-воровского состояния...Лет на 10...
показати весь коментар
24.11.2017 11:51 Відповісти
за лес забудь, а остальное сполняй! (пеця, изгони из страны еще 10 миллионов заробитчан и они тебе в год будут пересылать по 14 миллиардов евро и нафиг тебе европа и план маршала)
показати весь коментар
24.11.2017 12:23 Відповісти
"Я со своей стороны буду делать все от меня зависящее, чтобы Украина получила и макрофинансовую помощь "
Да сколько можно брать в долг! Ты и твоя сверх большая семья, отдавать не будет....
показати весь коментар
24.11.2017 12:26 Відповісти
А эти твари все воруют и попрошайничают, воруют и попрошайничают... А мы все терпим... Да мы просто идеальные носители для этих паразитов...
показати весь коментар
24.11.2017 12:26 Відповісти
Ні ми просто "мудрий народ", який любить лапшу на вуха, типу - бандитам тюрми, не словом а ділом, жити по-новому, люстрація, рехформи, перемога за 2 тижні т.п., так що в каганаті про це знають і вже думають про нові на слідуючі вибори, типу - вперед до процвітання, європейські пенсії та зарплати....Сир в мишеловці не БЕЗКОШТОВНИЙ, тому лапша в обмін на місце біля корита. "В усякого своя доля і свій шлях широкий..." Т,Г,Шевченко (Сон)
показати весь коментар
24.11.2017 16:18 Відповісти
показати весь коментар
24.11.2017 18:03 Відповісти
на кой нам твоя фотка
показати весь коментар
24.11.2017 19:44 Відповісти
Ты *******? Впрочем это риторический вопрос....
показати весь коментар
25.11.2017 11:03 Відповісти
чумыдло рыло умой... и кокошник поправь
показати весь коментар
25.11.2017 13:12 Відповісти
Ты еплан кацапский чи не акуел свой кокошник на меня мерять? Последнюю извилину выпрямил, убогий? Тебе напомнить как ТЫ во имя Бога желал смерти детям? Или тебе напомнить как ТЫ свою мать шлюхой подзаборной назвал? Этого более чем достаточно чтоб определить твой свинособачий род! У меня остались скрины твоих дешовых высеров, пруф есть, потому захлопни свой членоприемник, залезь в будку и не скули, мразь
показати весь коментар
26.11.2017 10:50 Відповісти
Петя, только не укради, пожалйста! Твой любящий народ.
показати весь коментар
24.11.2017 13:19 Відповісти
Свинячий брехун!
показати весь коментар
24.11.2017 13:27 Відповісти
блювотно-подібна істота Вальцман Цур (парашенко пьйотр) обісрався в Європі на засіданні ЄНП де цього ублюдка дешевого опустили сам лідер ЄНП і його всі заступники що стало результатом того що у всіх "незалежних" змі України висвітлили не сам результат і процес зустрічі а лише Протокол!!!! ******* вшиву опустили нижче плінтуса,все,конєц...
показати весь коментар
24.11.2017 13:30 Відповісти
ця срань чудово знає,що буде висіти він і вся його скотопадольа сімейка і тисячі олухів сраколизів.
показати весь коментар
24.11.2017 13:31 Відповісти
По его словам, американские и европейские партнеры Украины удовлетворены такими темпами реформ.
Так недавно писали, что у европейцев есть претензии к темпам наших реформ
показати весь коментар
24.11.2017 13:44 Відповісти
В Кабмине и НБУ вещали что золотовалютные резервы больше 15 млрд$, кроме того НБУ практически все время скупал валюту, и экспортные цены на металл подросли и тут вдруг гривна просела, к чему бы это? Нужно чтобы облысели Карпаты чтобы получить "помощь" от ЕС.
показати весь коментар
24.11.2017 13:45 Відповісти
Нормальний Президент сказав би, що зробить усе, щоб КРАЇНА НЕ МАЛА ПОТРЕБИ ВИКЛЯНЧУВАТИ ТАКУ "ДОПОМОГУ" ВІД ЄС. А цей...начисто позбавлений усіх видів гідності. Тим більше, що ці подачки порошенки, кононенки, луценки... та ін. дерибанять, а віддають євроПЕЙСАМ за рахунок наших податків.
Щось мені підказує, що Третього Майдану ця *****-наволоч не переживе... причім - від президента, що виклянчує і краде "допомогу" від ЄС до останнього комунальщика, що огульно підвищує тарифи людям....
показати весь коментар
24.11.2017 13:55 Відповісти
"Я со своей стороны буду обещать все от меня зависящее, чтобы Украина получила макрофинансовую помощь.Источник: https://censor.net/n463856

...правильно повинно бути написано саме так))
як же ж вони будуть жити без цієї макрофінансової допомоги, адже не буде що "красти"...в українців вже мало що залишилось))
показати весь коментар
24.11.2017 15:04 Відповісти
Нечего воровать сволочам вот и стараются.Уголовная власть стала богаче а нас ограбили и загнали в огромнейшие долги.Забрали в пенсионера даже дотацию с которой в моем доме зимой было +12.Даже не представляю что будет этой зимой. Жыды устроили нам геноцид.
показати весь коментар
24.11.2017 15:24 Відповісти
Та звичайно все зробить - офшори ж треба чимось поповнювати...
https://www.youtube.com/watch?v=qlZ6JiPFxsI А ось що вчора продали наші шукачі скарбів! Ото так!!!
показати весь коментар
24.11.2017 15:30 Відповісти
"Вы за Бандеру или против?" - Игорь Мосийчук накинулся на Михаила Саакашвили 22.11.17

https://www.youtube.com/watch?v=hLv3ujC2cso
показати весь коментар
24.11.2017 16:08 Відповісти
видать у пети наличка кончается срочно пополнить нужно.....
показати весь коментар
24.11.2017 16:46 Відповісти
Мдя...
В єдиному пориві злилися Йулинці ы Савушкінці.
Але ж за підтримку Савушкінців, пуйло виставить Йулі рахунок і вона заплатить, як уже раз заплатила, газовими угодами.
показати весь коментар
24.11.2017 17:02 Відповісти
Как эта помощь позволит сохранить жизни украинских воинов в АТО, которое вроде бы есть, и которого вроде нет?? Не могу отделаться от мысли, что направляемая в Украину международная помощь, как бы это помягче сказать, не всегда используется по прямому назначению. Ей-Богу, вместе с помощью надо направлять к нам и кураторов её распределения и использования. Ручки порошенок и гройсманов настолько липкие...
показати весь коментар
24.11.2017 17:21 Відповісти
"Сделаю все, чтобы Украина получила макрофинансовую помощь от ЕС, - Порошенко..."
Никто из нас, простых смертных не владеет финансовым состоянием страны, поэтому макароны на ушах у нас висеть будут вечно. Если ЕС и даст очередной транш, то канет все это в лету, как и прежнее. Эти деньги донорские и точечные, на проекты и т.п., а не раскрадывание и проедание. Толку не будет. При таком подходе, вода в песок.
показати весь коментар
24.11.2017 17:44 Відповісти
Украине не нужна помощь У нее достаточно своих финансов Сделайте заем у своих олигархов Пример покажет Петро
показати весь коментар
24.11.2017 17:58 Відповісти
ЄС виділятиме гроші Україні лише після здійснення реформ - декларація СхП.
ЄС надаватиме фінансову підтримку східним партнерам лише за умови здійснення ними конкретних реальних реформ.
Про це йдеться у підсумковій декларації саміту СхП.
Учасники саміту, зокрема, вітають підтримку ЄС Східного партнерства, яка надається за допомогою повного і спрямованого використання Європейського інструменту сусідства, включаючи програми транскордонного співробітництва та інші наявні фінансові інструменти.
"Фінансова підтримка ЄС надається за умови здійснення конкретних кроків з впровадження реформ", - ідеться у документі.
Зазначається, що підхід ЄС "більше за більше" і надалі працюватиме на користь тих партнерів, які найбільше впроваджують реальні реформи.
http://www.eurointegration.com.ua/news/2017/11/24/7074152/

Юнкер нагадав Україні про вимоги ЄС, необхідні для отримання макрофінансової допомоги.

"Ми працюватимемо разом з Україною у майбутньому у рамках макрофінансової допомоги до тих пір, поки Україна дотримуватиметься певних умов, на які вона погодилась", - підкреслив президент Єврокомісії.
Він наголосив на необхідності проведення реформ у сфері управління та боротьби з корупцією.
"Необхідно забезпечити належне функціонування державних органів та судової системи, переконатись, що вони служать громадянам. Якщо зусилля щодо цих реформ будуть здійснені, це зміцнить впевненість інвесторів у регіоні", - зазначив Юнкер. http://www.eurointegration.com.ua/news/2017/11/24/7074172/
показати весь коментар
24.11.2017 18:05 Відповісти
Ты **** барыжная делаешь всё што скоро ЕС вообще прекратит давать какое либо бабло