11446 відвідувачів онлайн
11 680 16

У Єгипті внаслідок підриву мечеті загинули щонайменше 155 осіб

египет

Повідомляють про щонайменше 120 поранених.

На півночі Синайського півострова в Єгипті внаслідок підриву мечеті бойовиками загинули як мінімум 155 осіб і поранено щонайменше 120 осіб, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на місцеві видання.
Напад було направлено проти людей, які зібралися на п'ятничні молитви. Бойовики під'їхали до будівлі на чотирьох авто, кинули вибуховий пристрій і почали стріляти по людях, які молилися всередині. За словами чиновника, який попросив не називати його імені, місцеві жителі застосували зброю, щоб перешкодити нападникам, однак ті втекли, коли на місце прибули сили безпеки.
Зі свого боку президент Єгипту Абдель Фаттах Ас-Сісі зібрав засідання комітету безпеки в зв'язку з нападом на мечеть.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Відкриті слухання у справі вбитого ветерана АТО Сергія Олійника відбудуться 27 листопада і 14 грудня, - син Ярослав

Зазначимо, збройний конфлікт на Синайському півострові між бойовиками і єгипетською владою почався з революції 2011 року і триває досі. Бойовики час від часу здійснюють напади, в тому числі проти сил безпеки, а ті здійснюють антитерористичні заходи.
Топ коментарі
+5
Жесть.. мир сошол с ума (
показати весь коментар
24.11.2017 16:39 Відповісти
+2
R.I.P.
показати весь коментар
24.11.2017 16:43 Відповісти
+2
І давно.
показати весь коментар
24.11.2017 16:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Жесть.. мир сошол с ума (
показати весь коментар
24.11.2017 16:39 Відповісти
І давно.
показати весь коментар
24.11.2017 16:43 Відповісти
Сколько убито людей с именем Бога на устах... Во имя Аллаха, во имя Христа.... Для чего эти религии вообще существуют?
показати весь коментар
24.11.2017 17:38 Відповісти
вот интересно "Аллаху Акбар" во время нападения кричали? Или это были христиане, буддисты или иудеи?
показати весь коментар
24.11.2017 16:40 Відповісти
R.I.P.
показати весь коментар
24.11.2017 16:43 Відповісти
чёрная пятница. ничо нового.
показати весь коментар
24.11.2017 16:45 Відповісти
опять мордор кипишь наводит.
показати весь коментар
24.11.2017 16:59 Відповісти
похоже буддисты. больше некому. ислам ведь религия миру
показати весь коментар
24.11.2017 17:04 Відповісти
Сколько убито людей с именем Бога на устах... Во имя Аллаха, во имя Христа.... Для чего эти религии вообще существуют?
показати весь коментар
24.11.2017 17:18 Відповісти
Так де твої докази що я з-за паребріка?
показати весь коментар
24.11.2017 17:34 Відповісти
Да, до виникнення релігій вбивств не було взагалі.
показати весь коментар
24.11.2017 18:49 Відповісти
по релгіозним причинам так - не було )
показати весь коментар
24.11.2017 19:55 Відповісти
Уже около 250 погибших.
Надеюсь Парашенко прервет попрошайничество и выкажет сочувствие Египту?
показати весь коментар
24.11.2017 17:43 Відповісти
Довго ще чекати, щоб світ порозумнішав, але дурними легше керувати. Так і живем.
показати весь коментар
24.11.2017 18:34 Відповісти
Либо шиито-суннитские разборки, либо делишки пуйла. Заметьте: раньше террористы делали что-то и под это дело распространяли заявления или требования, пытались быть услышанными. Как за это дело взялся воблоглазый, теракты пошли безо всяких политических заявлений или требований (в случае заложников). Иными словами, пуйло просто дестабилизирует ситуацию в мире как может. Торгует смертью, пытаясь выбить гарантии себе и своим деньгам в обмен на прекращение глобального террора.
показати весь коментар
24.11.2017 18:44 Відповісти
Там майже нема шиїтів .
показати весь коментар
24.11.2017 18:51 Відповісти