8896 відвідувачів онлайн
32 203 88

Чоловік застрелився на зупинці громадського транспорту в Києві

самоубийство

У Святошинському районі Києва чоловік вистрілив у себе на зупинці громадського транспорту.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".
Інцидент стався ввечері в суботу на зупинці транспорту на вулиці Гната Юри. За даними поліції, загиблому було близько 60 років. Від отриманого поранення він помер у машині швидкої допомоги.

"Виклик надійшов о 18:30. Чоловік віком близько 60 років не європейської зовнішності дістав револьвер і вистрілив у себе. Помер він не відразу, приїхала швидка допомога, він помер дорогою в лікарню. Особу цієї людини не встановлено, криміналісти взяли свідчення у людей", - повідомив кореспондент.
Обставини інциденту з'ясовуються.
Топ коментарі
+33
Хто його знає...
«Коли ти падаєш з мосту, ти раптом розумієш, що всі твої проблеми можна вирішити. Крім однієї - ти вже падаєш з мосту. ..»
показати весь коментар
25.11.2017 22:31 Відповісти
+12
ну да...попы так говорят...а ещё помню в совецкой школе учили что самоубийство-поступок слабого человека....хотя тупицы даже не соображали что для того чтоб это дело сделать нижна реальная отвага...
показати весь коментар
25.11.2017 22:29 Відповісти
+8
https://censor.net/user/362873 - 100% согласен...Самоубийство удел сильных - слабый будет до последнего за жизнь цепляться..., иногда предавая всех и все....
показати весь коментар
25.11.2017 22:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Писали что иностранец.
показати весь коментар
25.11.2017 22:21 Відповісти
gruzin?
показати весь коментар
26.11.2017 09:15 Відповісти
ne, elektroslesar
показати весь коментар
26.11.2017 11:07 Відповісти
Зачем же прилюдно?
показати весь коментар
25.11.2017 22:21 Відповісти
На миру и смерть красна...
показати весь коментар
25.11.2017 23:08 Відповісти
popiaritsa
показати весь коментар
26.11.2017 09:16 Відповісти
klaviatura bolela, kak u tebya, ne vines, zastrelilsya...
показати весь коментар
26.11.2017 11:09 Відповісти
Самовбивство це смертний гріх..
показати весь коментар
25.11.2017 22:21 Відповісти
Самый простой способ уйти от проблем.
показати весь коментар
25.11.2017 22:24 Відповісти
Хто його знає...
«Коли ти падаєш з мосту, ти раптом розумієш, що всі твої проблеми можна вирішити. Крім однієї - ти вже падаєш з мосту. ..»
показати весь коментар
25.11.2017 22:31 Відповісти
Надо ещё думать не о самом себе на уме, а прикинуть своими мозгами, что у тебя есть родные и близкие.
показати весь коментар
25.11.2017 22:36 Відповісти
https://censor.net/user/354814 - а убийство нет.., если потом покаялся... Хотя вот у самураев самоубийство считалось доблестью....
показати весь коментар
25.11.2017 22:29 Відповісти
Це вже справа особисто кожного що і як вважати..
показати весь коментар
25.11.2017 22:34 Відповісти
ну да...попы так говорят...а ещё помню в совецкой школе учили что самоубийство-поступок слабого человека....хотя тупицы даже не соображали что для того чтоб это дело сделать нижна реальная отвага...
показати весь коментар
25.11.2017 22:29 Відповісти
https://censor.net/user/362873 - 100% согласен...Самоубийство удел сильных - слабый будет до последнего за жизнь цепляться..., иногда предавая всех и все....
показати весь коментар
25.11.2017 22:32 Відповісти
Самоубийство- удел глупых! Зачем убивать себя заранее, если ты однозначно 100500% и без вариантов здохнешь и так?
показати весь коментар
26.11.2017 11:37 Відповісти
Тобто, самоусунутися від проблем, залишивши їх рідним і близьким (або забити на свої) - це відвага та мужність. А триматися, боротися, добиватися, йти вперед - це слабкість.
Кожному - своє.
Я з Вами не погоджуюся.
показати весь коментар
25.11.2017 22:36 Відповісти
Не погоджуйтеся- ваше право. Та ви обидва праві й обидва не праві.
Усе залежить від отриманого виховання та причин самогубства.
показати весь коментар
25.11.2017 22:40 Відповісти
Я свою думку нікому не нав*язую.
Самогубство не розумію. Причин для такого вчинку не приймаю.
показати весь коментар
25.11.2017 22:43 Відповісти
Як виняток: коли військовий підриває себе (часто - з ворогами), щоб не потрапити в полон.
То - геройство.
показати весь коментар
25.11.2017 22:45 Відповісти
Це взагалі не самогубство- це самопожертва. Як у льотчика, що не виплигнув з літака та не дав йому впасти на людей.
показати весь коментар
25.11.2017 22:49 Відповісти
Так. Людина жертвує собою заради інших, їхнього спасіння. Це - інший рівень і мотив.
показати весь коментар
25.11.2017 22:53 Відповісти
Прочитайте про сеппуку.
показати весь коментар
25.11.2017 22:47 Відповісти
Когда ты болен, боли невыносимые, реальной помощи , избавиться от болей ,нет.Тогда это реальный выход из ситуации.
показати весь коментар
25.11.2017 22:53 Відповісти
значит у вас пока ещё не было причин, потому трудно понять почему другие на это решаются
показати весь коментар
25.11.2017 23:14 Відповісти
Я знаю, що таке горе. І як це - коли більше нема сліз.
Нічого пояснювати не буду.
А Ви не маєте права так говорити людям, не знаючи їх.
До побачення.
показати весь коментар
25.11.2017 23:18 Відповісти
Якщо ви не вмієте читати, то ваші проблеми. Я висловила свою думку і сказала, що нікому її не нав*язую.
І не вам лізти в чиєсь життя і висловлювати свої "глибокодумні" припущення про причини.
ДО ПОБАЧЕННЯ.
показати весь коментар
26.11.2017 00:12 Відповісти
"Людям очень трудно научиться говорить «я не знаю». - Депрессия-не находить ответы на вопросы внутри себя. Влияет на самооценку и постепенно разрушает человека. "В фильме "Почтовая авиация" человек застрял в горящем самолете и не мог выбраться, тогда его друг выстрелил в него дважды , он любил его но не мог позволить ему сгореть заживо, что это "убийство"Мы живем в обществе мнений, где никто, ничего не знает, но хочет иметь мнение по любому вопросу.
.....
Жак Фреско, Убийца или нет? Ответы Видео 3 мин. https://www.youtube.com/watch?v=JXibemgxGrw https://www.youtube.com/watch?v=JXibemgxGrw


показати весь коментар
26.11.2017 03:04 Відповісти
иногда это оптимальный выход...дело вот в чём-переступить через основной инстинкт это удел сильных либо же доведённых до крайнего состояния людей...
показати весь коментар
25.11.2017 22:44 Відповісти
Я все одно залишуся при своїй думці. Це не є ніякий оптимальний вихід.
І сильна людина ніколи не накладе на себе руки ні через життєві обставини, ні через відчай.
показати весь коментар
25.11.2017 22:47 Відповісти
я тестю своему на четвёртой стадии рака лёгких пистолет в палату носил...он не смог,хотя мучился ужасно.
показати весь коментар
25.11.2017 22:55 Відповісти
А моя сестра боролася. Тітка плакала, розказувала, як вранці вона вмивалася (не вставала вже), вдягала перуку, підмальовувала губи і лежала в палаті, як лялька. Потім, правда, вже не виходило підмальовуватися: дихала через кисневу маску.
показати весь коментар
25.11.2017 22:58 Відповісти
простите что задел это.
показати весь коментар
25.11.2017 23:02 Відповісти
Тобто ви-сильна людина. На жаль,не всі такі сильні. Деякі люди у відчаї наважуються на цей крок. Якщо б хтось був у той момент поруч,хтось підтримав,зупинив...(
показати весь коментар
26.11.2017 00:05 Відповісти
https://censor.net/user/165058 - ваше право..., но часто бывает что другого выхода нет просто... В любом случае обвинять самоубийц в духовной слабости это нонсенс.... - в чем угодно, только не в этом...
показати весь коментар
25.11.2017 22:48 Відповісти
девочка от несчасной любви выскочила в окно. И это вы называете героическим поступком?
показати весь коментар
26.11.2017 00:10 Відповісти
С моей точки зрения, каждый индивидуальный человек на самом деле не знает на сколько он "сильный"(это понятие относительно и понимается каждым по разному-застрелится это-сила и пережить определенные страдания-тоже сила) - попав в определенные условия сам. И пока он наблюдатель с более благополучной точки - времени и пространства (все изменчиво) то мнение одно, вопрос на сколько сильно могут изменится обстоятельства- среда, здоровье, семья и тд... базовые жизненные потребности лично для него, и только тогда станет все ясно, - насколько человек подготовлен решать проблемы(задачи) или нет,- увы в школах пока что этому не учат. Точка зрения зачастую определяет место "сидения"."Не судите, да не судимы будете"
показати весь коментар
26.11.2017 03:47 Відповісти
Зря.Моменто море!Як кажуть
показати весь коментар
25.11.2017 23:13 Відповісти
Нужно особенное психическое состояние, о котором можно только догадываться.
показати весь коментар
25.11.2017 23:28 Відповісти
Не выдержал смелых и потужных реформ.
показати весь коментар
25.11.2017 22:24 Відповісти
В Нидерландах реформы? Не пугай.
показати весь коментар
25.11.2017 22:35 Відповісти
А ты, кусок дебила, везде тулишь реформы, даже в трагедиях
показати весь коментар
25.11.2017 22:36 Відповісти
А ты везде шоколад сосешь.
показати весь коментар
25.11.2017 23:29 Відповісти
Хочешь сдохнуть - пойди дома повешайся или таблеток нажрись. Зачем остальным психику портить(возможно детям). Мудила.
показати весь коментар
25.11.2017 22:27 Відповісти
Я тоже не за публичность. Ну, вот тебе, конкретно, он сильно что испортил?
показати весь коментар
25.11.2017 22:30 Відповісти
Конкретно меня даже никто не убил. Так что мне теперь относиться нейтрально к убийцам?
показати весь коментар
25.11.2017 22:33 Відповісти
А в этой статье разве не про самоубийцу?
показати весь коментар
25.11.2017 22:55 Відповісти
он просто продолжил логическую цепочку твоих рассуждений: "Ну, вот тебе, конкретно, он сильно что испортил?" из этого следует, что только убитые могут одобрять или осуждать убийц или только изнасилованые выносить мнение о насильниках. Покуда тебе не навредили тебе и дела до того нет- такова логика твоих слов.
показати весь коментар
26.11.2017 00:14 Відповісти
Я, как-то. подзапутался: где в этой стаье про убийц? Кому они навредили?
показати весь коментар
26.11.2017 00:38 Відповісти
он наверное сошел с ума. бывают и такие случаи. вообще то это противоестественно. все самоубийцы наверное рвут нить с реальностью и перед самоубийством теряют инстинкт самосохранения.
показати весь коментар
25.11.2017 22:29 Відповісти
не европейской внешности, это как?
показати весь коментар
25.11.2017 22:31 Відповісти
Бурят , к примеру !!
показати весь коментар
25.11.2017 22:48 Відповісти
это азиатской, кавказской, индийской, негроидной, смешанной, другой
показати весь коментар
25.11.2017 23:18 Відповісти
На остановке..есть другие места, и другие головы..за которые б люди спасибо сказали..
показати весь коментар
25.11.2017 22:33 Відповісти
Рідна Микільська Борщагівка...
показати весь коментар
25.11.2017 22:37 Відповісти
Кожен має право розпоряджатись своїм життям як забажає. Надоїло дядькові грати в цю гру - натиснув «escape». Не засуджую і не виправдовую. Такий його вибір - має право!
показати весь коментар
25.11.2017 22:46 Відповісти
ЦЕНЗОР.НЕТ-ХЕРОВЫЕ НОВОСТИ.
показати весь коментар
25.11.2017 22:47 Відповісти
Дзисей.

Словно саженец
сгнивший в земле -
моя жизнь
не расцветши, пришла
к завершенью.
показати весь коментар
25.11.2017 22:51 Відповісти
Минамота Ёримаса
1104-1180 г.
показати весь коментар
25.11.2017 22:53 Відповісти
тело дают нам в аренду
помните об этом
не для этого нас пускают в этот мир...
показати весь коментар
25.11.2017 23:00 Відповісти
То есть договор аренды досрочного разрыва не предусматривает? Тогда это больше на кабалу смахивает...
показати весь коментар
25.11.2017 23:37 Відповісти
шо это за такая хитросрако еврейская аренда без права выбора???
показати весь коментар
25.11.2017 23:38 Відповісти
Чем больше самоубийц - тем меньше самоубийц.
показати весь коментар
25.11.2017 23:02 Відповісти
" 101 рассказка" от Цензора - депрессуйте дальше (( задолбали...
показати весь коментар
25.11.2017 23:05 Відповісти
Товарищи самоубийцы будьте ответственными, не уходите в одиночку. Забирайте с собой пару откровенных подонков. Оно и в карму плюс, и навсегда в историю героем, и мы вас будем с благодарностью вспоминать еще лет 100 минимум.
показати весь коментар
25.11.2017 23:15 Відповісти
Цепкие все такие..
показати весь коментар
25.11.2017 23:15 Відповісти
Цензор медленно, но уверенно превращается в 1+1. Печально.
показати весь коментар
25.11.2017 23:44 Відповісти
Ну так написано ж в новости "не европейской внешности".ты читаешь тупица или нет?? Значит одним монголоидно узкоглазым кацапячим карателем меньше!
показати весь коментар
26.11.2017 00:11 Відповісти
мудак. в людном месте могло еще когото зацепить
показати весь коментар
26.11.2017 00:35 Відповісти
...не европейской внешности...
Китаец? Негр? Даже застрелиться как следует не умеют.. дебилы...
В ногу себе что ли стрелял?
показати весь коментар
26.11.2017 01:28 Відповісти
СМИ пишут, мол мужчина не европейской внешности, то есть может быть образно говоря азиат, кавказец, негр, латинос и так далее полная аналогия тому когда говорят про жигули и иномарку,или про предмет которым зарезали похож на нож и так далее и тому подобное , вообщем неопределённая безграмотность похожая на бредМужчина застрелился на остановке общественного транспорта в Киеве - Цензор.НЕТ 2283,а не пора ли вещи называть своими именами и так к стати заметьте сплошь и рядом
показати весь коментар
26.11.2017 02:55 Відповісти
А вы на вид определите - латинос или кавказец ?
показати весь коментар
26.11.2017 04:25 Відповісти
Наверно автобус задержался.
показати весь коментар
26.11.2017 04:24 Відповісти
Нашел место!
показати весь коментар
26.11.2017 06:18 Відповісти
его убили симитировав самоубийство....
показати весь коментар
26.11.2017 07:09 Відповісти
Мужчина застрелился на остановке общественного транспорта в Киеве - Цензор.НЕТ 7820
показати весь коментар
26.11.2017 07:10 Відповісти
ВОТ КАК НАДО С ДЕМОГРАФИЧЕСКИМ КРИЗИСОМ БОРОТЬСЯ !!!
показати весь коментар
26.11.2017 08:48 Відповісти
хорошо тут у вас , я бы здесь ...
показати весь коментар
26.11.2017 08:49 Відповісти
Мабуть це був "атошник".
показати весь коментар
26.11.2017 11:11 Відповісти
Лучше нету того света.
показати весь коментар
26.11.2017 13:16 Відповісти