9536 відвідувачів онлайн
37 838 227

Суд у Маріуполі заарештував екс-командир батальйону "Донбас" Виногродського на 60 діб

виногродский

Жовтневий суд Маріуполя виніс рішення про арешт на 60 днів колишнього командира батальйону "Донбас" Анатолія Виногродського (позивний Гал).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Засідання суду спочатку відбувалося під посиленою охороною поліцейських, а потім - в закритому режимі. Під час розгляду справи Виногродському стало зле.

Також читайте: "Самопоміч" вимагає пояснень від Президента, МВС і СБУ через затримання Виногродського і його соратника

Раніше Жовтневий суд такий же запобіжний захід обрав для Олександра Новікова - колишнього "донбасівця", якого підозрюють у викраденні і тортурах людини.

Одного з колишніх керівників батальйону "Донбас" Анатолія Виногродського і його товариша по службі - колишнього "донбасівця" затримали (в Києві та на Житомирщині) за напад на охоронця приватного сільськогосподарського підприємства на Кіровоградщині в липні цього року.
Топ коментарі
+77
слава шыкаладу - мармеладу и его соевуму судилищу. Уничтожение патриотов идет по графику и даже с опережением.
показати весь коментар
28.11.2017 00:15 Відповісти
+68
Пройшовши 74 км і чотири кільця російських груп, підполковник Віногродскій вивів і врятував від смерті 12 своїх солдатів! У той же час, Педро створював свої офшори і виводив гроші з країни!
показати весь коментар
28.11.2017 00:26 Відповісти
+56
Суд в Мариуполе арестовал экс-командир батальона "Донбасс" Виногродского на 60 суток - Цензор.НЕТ 9710
показати весь коментар
28.11.2017 00:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
він що згвалтував потерпілого що суд був в закритому режимі?!

чи "рішуча" реформа в дії?!-риторично
показати весь коментар
28.11.2017 09:53 Відповісти
Сепарам амнистия, - патриотам - тюрьмы.
показати весь коментар
28.11.2017 10:09 Відповісти
Здавалось, що з того, що діється в Україні з правоблудно-охоронними органами, мене вже нічого не може здивувати, але от прочитав в коментах на Цензорі і від здивування очі на лоб полізли!
========================================================================
Вера Измайлова‏ @veraizmaylova 41 1 ч.1 час назад
Это существо - майор нац. полиции, старший следователь ГУНП в Донецкой обл. Артем Иванович Подвиг - инициировало обыски и аресты Хаммера, Гала и Бека. Это существо ездит со службы домой в оккупированный Донецк. И это существо должно получить по заслугам. Дополнение к справке: оно с семейкой проживает по адресу

ДОНЕЦЬК, вул. Щорса, будинок 94, кв 15.
=========================================================================
Ей, Сабаков-Рюкзаков, будеш прикидатись, що ти не знаєш, хто в тебе служить мусорами в бз*донецькій антиукраїнській мусорці ім. Авоськіна та Голубана?
Грицацуєв-ФСБешний, а твої чикісти що в бз*донецькому анклаві роблять, супроводжують та кришують сабаківську мусорню типа цього байстрюка подвига та "взаємовигідний обмін з ОРДЛом"?
показати весь коментар
28.11.2017 10:13 Відповісти
Фото істоти А.І. Подвига на жаль вставити не можу, бо щось змінилось з функцією вставки на сайті.
показати весь коментар
28.11.2017 10:15 Відповісти
не хорошо ..это
показати весь коментар
28.11.2017 10:21 Відповісти
Внутренние оккупанты уже не скрываются. Прокуроры, судьи, мусора, министры, мэры если не все, то через одного граждане России и штатные сотрудники ФСБ.

Пора уже с ними что-то делать... Новый год скоро, наряжать ёлки...
показати весь коментар
28.11.2017 10:50 Відповісти
Під час Іловайська всі нормальні люди побачили, що Порошенко - шпигун і українська КАТАСТРОФА. Але досі мовчать, бо соромно визнати свою помилку у Травні 2014го.
Треба людям не мовчати, а витрушувати лайно рошен з свого роту, добре його мити і виходити на люди з мирною(!!!), але твердою заявою: "Ми помилились. Відставка. Дострокові президентські"
- емблема негайної відставки Порошенка і дострокових президентських для носіння на одязі, сумках, авто. Коли цей прояв громадянської свідомості стане популярним, Петро подасть у відставку.
показати весь коментар
28.11.2017 11:14 Відповісти
А замість, щоб скиглити у мережах і верещати по свинячому "вбити! повісити!", краще зробіть оповіщення. Бо хто, окрім нас - користувачів, це може зробити?
показати весь коментар
28.11.2017 11:26 Відповісти
Все закономірно - "реформована" мзс на чолі з "патріотами", прокуратура і вінець "нові люстровані" суди, які саджають не бандюг (бо в нас же криміногенна ситуація в нормі), а добровольців та ветеранів АТО, це ж вони так "нагло" порушують закон.
показати весь коментар
28.11.2017 11:23 Відповісти
Почему такие дела, которые происходили далеко от Мариуполя и никто из фигурантов не проживает в Мариуполе, рассматривает суд в Мариуполе? Это сейчас такой себе Печерский суд для атошников? Нет слов, чтобы выразить свое возмущение действиями этой преступной власти. Надеюсь, украинцы смогут скинуть с себя это ярмо.
показати весь коментар
28.11.2017 11:26 Відповісти
Власть превратила мариупольский суд в сталинские тройки, которые пачками садили людей по указке власти.
показати весь коментар
28.11.2017 13:04 Відповісти
КАГАЛ ОККУПИРУЕТ УКРАИНУ!!!
Страной, в которой живет более 80% украинцев
Правит кучка инородцев, которых не более 0.2% от населения.
В их жирных лапах: власть, экономика и пресса.
Общественное мнение формируют всякие Кондомы.
Патриотов убивают - как Музычка, или бросают на расправу сепарским судам.
Если Украина не проснется - она умрет....
П.С.
Если победим - нужно будет сделать так,
Чтобы вороватые инородцы не имели никакого будущего в нашей стране!!!
показати весь коментар
28.11.2017 11:27 Відповісти
О.
О!!!
"Під час Іловайська всі нормальні люди побачили, що Порошенко - шпигун"

Крепких тебе какашек, испалин мысли!
показати весь коментар
28.11.2017 11:47 Відповісти
Не сперечаюсь, може ви це побачили ще тоді, коли Петро навчавсь у виші КДБ(міжвідносини). А може тоді, коли бідний студент раптом понаприватизовував купу успішних підприємств на початку 90-х. А може тоді, коли саме Порошенко забив кілок між Ющенко і Тімошенко у 2005му. Бо не зняв би Ющенко тоді Юлю, Україна вже була б регіональним лідером, виставила б росіян з Криму, отримала б запрошення від НАТО і ЄС і назавжди позбавилась би залежності від Раші. Не буду з вами сперечатись...
показати весь коментар
28.11.2017 12:34 Відповісти
Глубоко копаешь. Уже магма показалась!
показати весь коментар
28.11.2017 12:41 Відповісти
А який ще життєвий шлях може бути у людини, якого з університету пам'ятають, як супер-жадібним. У якого сутяжність і бажання збагачуватись перекривають усі іньші бажання?
показати весь коментар
28.11.2017 13:27 Відповісти
А ты с ним в одной группе учился? Или тебе сказал Вася, которому сказал Гриша, который сидя на очке прочитал клочок старой газеты?
показати весь коментар
28.11.2017 16:57 Відповісти
Кокой активный петешлюх! Или пассивный....
показати весь коментар
28.11.2017 17:25 Відповісти
Это ты меня вроде как обидеть хочешь:?
показати весь коментар
28.11.2017 17:34 Відповісти
Маланское отродье начало садить патриотов пачками Асть ли для них ето первой необходимостью? Думаю да Они не просто так взялись за ето богомерзкое дело Даже от привычного им воровства и пополнения слепых и зрячих трастов отвлеклись Они навстречу огню Пускают встречный огонь Но они большой огонь не потушат етим Их настолько ненавидят украинци Что ето наоборот ускорит их бегство
показати весь коментар
28.11.2017 12:08 Відповісти
"В сети появилось видео как глава ЛДПР Владимир Жириновский назвал президента Украины Петра Порошенко "нашим человеком с Лубянки", который "доведет до конца поставленную перед ним задачу".
Об этом Жириновский заявил в программе "Воскреснй вечер с Владимиром Соловьевым" на телеканале "Россия-1".
"Это наш агент! Наш родной с Лубянки человек. Он все правильно делает! Я рад, что во главе Украины дорогой, горячо любимый мною Петр Алексеевич Порошенко. Дай Бог ему здоровья. Только он доведет до конца поставленную перед ним задачу, подполковник Порошенко", - заявил Жириновский." .
показати весь коментар
28.11.2017 12:57 Відповісти
Звание хромает, такие блин заслуги. Наверное тут играет дозвол на шокобизнес в рашке.
показати весь коментар
28.11.2017 13:25 Відповісти
"Как сообщалось ранее, активистам было объявлено подозрение в совершении разбойного нападения на охранника одного из частных сельскохозяйственных предприятий Кировоградщины "
__________________
Это где злоумышленники с помощью нотариуса обманом отобрали у крестьян землю, оформив фиктивные дарственные, а купленный суд все это утвердил?! И вместо того чтобы наказать виновных наказывают патриотов?! Петя, ты мразь.
показати весь коментар
28.11.2017 13:03 Відповісти
Конечно мразь И причем конченая Так же как и рюкзачник банобак и его кум Югик алкаш с хрюпалом олигофрена
показати весь коментар
28.11.2017 13:16 Відповісти
Патологическая жадность этой власти становится социально опасной для народа Украины.
показати весь коментар
28.11.2017 13:23 Відповісти