9238 відвідувачів онлайн
4 030 20

Суд відправив під домашній арешт спільника сина нардепа Попова

попов

Суд помістив під цілодобовий домашній арешт підозрюваного у розбійному нападі на магазин разом із сином нардепа Попова.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Оболонський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту 15-річному Владиславу Чубану, який разом із сином народного депутата України Ігоря Попова Богданом підозрюється у розбійному нападі на магазин у столиці.

Чубан перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом протягом двох місяців.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Обіцяю сильно не бити, але поясню йому, що він наробив", - нардеп Попов звернеться до суду з проханням відпустити 14-річного сина під домашній арешт. ВІДЕО

Представники прокуратури клопотали перед судом про обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою протягом двох місяців.

Нагадуємо, 26 листопада за розбійний напад на продуктовий магазин в Оболонському районі Києва був затриманий син народного депутата з фракції Радикальної партії, заступника голови Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Ігоря Попова.

Нардеп Антон Геращенко повідомив, що Богдан Попов "перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом з обов'язковим носінням браслета".

Читайте також: Сина нардепа Попова і його спільника підозрюють у ще п'ятьох нападах, - "Обозреватель". ДОКУМЕНТ

Топ коментарі
+10
Клево, збройний розбій і домашній арешт... гуманізму немає меж, коли татко твій нардеп...
показати весь коментар
29.11.2017 21:49 Відповісти
+7
а тех, кто защищал одесский парк - посадили в СИЗО! Вот такое правосудие!
показати весь коментар
29.11.2017 21:48 Відповісти
+3
Придумают какую-то фигню, чтобы отмазать. Нет у нас таких судов, которые были бы справедливыми и не предвзятыми по отношению к коррупционерам, ворам во власти, депутатам, мажорам и прочему гуано.
показати весь коментар
29.11.2017 22:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
у него ж нет пападупутат...оттак дружить с "синками"..продадут и деньги пощитают...
показати весь коментар
29.11.2017 21:42 Відповісти
= проведут пару следственных экспериментов и посадят продавщицу магазина...
(дело харьковской убийцы Зайцевой)
показати весь коментар
29.11.2017 23:16 Відповісти
а кто родители у этого юного дарования?
сын депутата навряд ли будет идти на дело абы с кем?
показати весь коментар
29.11.2017 21:42 Відповісти
Эти два дарования подозреваются в 5-ти подобных нападениях.
https://newsone.ua/ru/ograblenie-magazina-synom-nardepa-za-mesyac-popov-uspel-sovershit-na-oboloni-pyat-razboev-dokument/
А папа-депутат по образованию психолог, закончил пед. институт Драгоманова, но видно сынком и его психологией совершенно не занимался.
показати весь коментар
29.11.2017 21:50 Відповісти
ого!
т.е. лепет про "на спор" как бы... не прокатит
показати весь коментар
29.11.2017 21:59 Відповісти
Придумают какую-то фигню, чтобы отмазать. Нет у нас таких судов, которые были бы справедливыми и не предвзятыми по отношению к коррупционерам, ворам во власти, депутатам, мажорам и прочему гуано.
показати весь коментар
29.11.2017 22:18 Відповісти
придумают... адвокаты придумают...
показати весь коментар
29.11.2017 22:22 Відповісти
"А папа-депутат по образованию психолог"

"Сапожник без сапог" (С) там папа, получается...
показати весь коментар
30.11.2017 01:04 Відповісти
roditeli-prokurory
показати весь коментар
29.11.2017 21:46 Відповісти
непорядок!Простить и отпустить...
показати весь коментар
29.11.2017 21:49 Відповісти
Победителей не судят))))
показати весь коментар
29.11.2017 21:53 Відповісти
а тех, кто защищал одесский парк - посадили в СИЗО! Вот такое правосудие!
показати весь коментар
29.11.2017 21:48 Відповісти
Дёргать мента за рукав и совершать разбойный грабёж с применением оружия - это для барыг совсем не одно и то же. Барыги сами ежеминутно грабят страну и народ и это не считается преступлением. Для барыги это банальные будни. А вот дёргать за рукав полицая, который охраняет барыг, пока те у власти и воруют, - это уже криминал. Тут пощады не жди...
показати весь коментар
29.11.2017 23:27 Відповісти
А чем они хуже мосийчука, лазового, дейдея, ********** ... может они будущие депутаты, от народа. Пусть привыкают к неприкосновенности.
показати весь коментар
29.11.2017 21:48 Відповісти
Клево, збройний розбій і домашній арешт... гуманізму немає меж, коли татко твій нардеп...
показати весь коментар
29.11.2017 21:49 Відповісти
славаукраине-реформамслава))))))))
показати весь коментар
29.11.2017 21:52 Відповісти
Че, лохи? А вам слабо?
показати весь коментар
29.11.2017 21:57 Відповісти
Хорошие у Попова детки растут. Зубастые. Начинали с пригородных электричек и метро с плакатом: " Мы люди не местные. " А закончили ограблением магазинов. Может их теперь в народные депутаты двинуть? Под крыло к Пашинскому?
показати весь коментар
29.11.2017 21:58 Відповісти
а у сообщника папа наверное экспедитор....
показати весь коментар
29.11.2017 22:10 Відповісти
пздц за розбійний напад додому під ареш , за те що вдарив рейдера чи сепара - в'язниця!!! "Суддів"(рєшал) треба гнати разом з педрошєнівською кодлою нахутіна з України а краще до в'язниці!!!
показати весь коментар
29.11.2017 23:19 Відповісти