7620 відвідувачів онлайн
9 696 44

Справа Пімахової допоможе згладити конфлікт між НАБУ і САП, - Бутусов

сытник холодницький

Головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов вважає, що ситуація із затриманням детективів НАБУ допоможе на певний час розрядити напругу, що виникла між бюро і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

Про це він пише в статті, опублікованій на Цензор.НЕТ.

"Справа допоможе на певний час згладити конфлікти між НАБУ і САП, які в останній рік набули характеру відкритої інформаційної війни. Як відомо, проти Назара Холодницького ведуть кампанію лояльні керівництву НАБУ громадські організації, звинувачуючи саме Холодницького в зриві низки резонансних справ і небажанні вести боротьбу з корупцією. Однак у цьому випадку звинуватити Холодницького не вийде - він дав санкцію на негласні дії, але не мав доступу до матеріалів справи. У будь-якому разі тепер Артем Ситник з Холодницьким змушені будуть налагодити реальну координацію. Вони в цій справі в одному човні", - резюмував Бутусов.


Нагадаємо, 29 листопада ввечері прес-служба Держміграції повідомила, що СБУ затримала агента НАБУ, сина екс-"регіонала" Боярського, під час спроби дати хабар заступнику голови Держміграції Пімаховій. НАБУ, в свою чергу, заявило: "ГПУ і СБУ незаконно втрутилися в спецоперацію". Разом з тим, СБУ провела обшуки в НАБУ. А заступник голови Держміграції Пімахова, розповідаючи подробиці спецоперації, заявила: виявилося, що Тітенков був Боярським і агентом НАБУ зі спецтехнікою.

Топ коментарі
+34
https://www.facebook.com/lavrick?hc_ref=ARSvzMjQmoS2XlZqtbrkqCX2KC1kHpd1wliVgXl_iRP7dlvBcHeHPo3PiGoF5Pk0VLA&fref=nf Андрій Лаврик
https://www.facebook.com/lavrick/posts/1500165350030560 1 ч ·

У родини Пімахової Діни Вікторівни, яка так відчайдушно відбивалася від хабаря агента НАБУ, за рік роботи непідкупної Діни в міграційній службі внєзапно з'явилася квартира на 120 м2 у Києві і "Порш Каєн" 2008 р.в. (записані на маму). Зрозуміло, що така заможня людина хабарі брати не стане - навіщо то їй?
показати весь коментар
30.11.2017 12:55 Відповісти
+9
Домовляться: "Не чіпаємо - ви - наших, а ми - ваших!"
показати весь коментар
30.11.2017 12:56 Відповісти
+9
Имиджевые потери страны кто-то просчитывает в этом грёбпном государстве?! Что вы себе позволяете, сколько можно вываливать в грязи Украину?!
показати весь коментар
30.11.2017 12:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
30.11.2017 12:55 Відповісти
Батьки вивчили-виховали, всим, що потребується у подальшому житті "впакували" і промовили: "Йди служити Державі і Людям, дитино! Не відволікайся на зарплатню та інші блага: служи тільки за честь і совість!"
Б-дь, ненавиджу: при кучмі якось ховали свої статки та "можливості", при "пасічнику" і "завгару" - замилювали очі, зараз - нагло, з посмішкою "а шо ви нам зробите?!", не таючись...
показати весь коментар
30.11.2017 13:16 Відповісти
В тому то і діло, що нічого. Патріотизм по українськи, повністю відкидає боротьбу зі знахабнілими покидьками які розривають на куски країну і її ресурси, бюджет, як дикі собаки. Вони навіть відчуття страху втратили в цій країні, бо вже яке покоління цих вилупків виросло на повній безкарності. Більше того, варто лише косо на їх подивитись, як ці виродки натравлюють на людей карманну міліцію, прокуратуру, суди, продажних журнашлюшок, гопнуте на всю голову СБУ і дибілонакачаних тітушок.
показати весь коментар
30.11.2017 17:57 Відповісти
Подставная *****, которую использовало СБУ, чтобы подорвать авторитет НАБУ!
показати весь коментар
30.11.2017 13:25 Відповісти
але вкотре нижче плінтуса опустили свій...
показати весь коментар
30.11.2017 14:38 Відповісти
Тихо шифером шурша едет крыша не спеша !!!!!
показати весь коментар
30.11.2017 12:56 Відповісти
Домовляться: "Не чіпаємо - ви - наших, а ми - ваших!"
показати весь коментар
30.11.2017 12:56 Відповісти
надо их как-то клеймить-метить, чтобы не попутать...
показати весь коментар
30.11.2017 13:02 Відповісти
На лобі зеленкою цятку ставить!
показати весь коментар
30.11.2017 13:08 Відповісти
Имиджевые потери страны кто-то просчитывает в этом грёбпном государстве?! Что вы себе позволяете, сколько можно вываливать в грязи Украину?!
показати весь коментар
30.11.2017 12:56 Відповісти
нет страны.
есть конкурирующие между собой банды.
конкуренция идет за то кто будет доить быдло и кто будет грабить остатки советской собственности.
ну и земелька еще.
показати весь коментар
30.11.2017 13:23 Відповісти
Навіть добавити нічого. Хіба..... , на виборах, знову за них віддати голоси.
показати весь коментар
30.11.2017 18:00 Відповісти
свинья валяется в грязи возле полного корыта--и ей на все остальное наплевать,ей и так хорошо.
по вашему,работника,решившего почистить ее стойло,надобно расстрелять?
а по поводу имиджевых потерь--обьясните,как госчиновник может выписать себе премию в 20 млн грн(столько же получает в год зарплаты) в нищей воюющей стране,где пенсионеры живут на 1 долл.в день,а волонтеры собирают пожертвования на помощь армии?
показати весь коментар
30.11.2017 13:29 Відповісти
Клоуны никак арену цирка и гримерки не поделят
показати весь коментар
30.11.2017 12:58 Відповісти
А сгладит все конфликты, посадка парашенки и всего его бездарного стада..
показати весь коментар
30.11.2017 12:59 Відповісти
Во как. Оказывается Пимахова во всем виновата - столкнула лбами СБУ, ГПУ и НАБУ
показати весь коментар
30.11.2017 12:59 Відповісти
Нюню... Мир , дрючба, чоколатка???
показати весь коментар
30.11.2017 12:59 Відповісти
У Нікополі у суді підірвали гранати. Є жертви

У Нікополі Дніпропетровської області у місцевому суді стався вибух, є загиблі і поранені.
Про це "Українській правді" повідомив речник Нацполіції Ярослав Тракало.
За його словами, подія сталася в Нікопольському міськрайонному суді.
"Об 11:20 під час слухання справи про убивство, чоловік витягнув, за попередніми даними, дві гранати і підірвав їх", - повідомив Тракало.
"У цій справі троє підозрюваних, зараз над ними відбувається суд", - уточнив він.
За словами Тракала, чоловік загинув на місці.
Також є семеро постраждалих. З них троє підсудних, вони шпиталізовані. Також серед постраждалих два конвоїри, співробітник суду-секретар і одна цивільна особа. http://www.pravda.com.ua/news/2017/11/30/7163819/
показати весь коментар
30.11.2017 13:00 Відповісти
Це типовий теракт. Я впевнений, що той чоловік був ісламістом, мусульманським екстремістом усіх течій Ісламу, керівником ІДІЛ...
показати весь коментар
30.11.2017 13:05 Відповісти
це був батько вбитої людини....
показати весь коментар
30.11.2017 14:39 Відповісти
и какого хера он себя подрывал, а не виновников, или судей!?
показати весь коментар
30.11.2017 14:58 Відповісти
так тут всі цим питанням задаються....
показати весь коментар
30.11.2017 15:08 Відповісти
Тваю мать, какое счастье!
Тнперь Барыге опять можно не реформировать СБУ.
показати весь коментар
30.11.2017 13:01 Відповісти
единственное, что может это дело - продемонстрировать в очередной раз, что есть пэтя барыженко и его кумовская братия типа юГика.
показати весь коментар
30.11.2017 13:02 Відповісти
Уже и скоординировать действия не могут и грызутся друг с другом
показати весь коментар
30.11.2017 13:03 Відповісти
как всё грамотно сделано живуном по новому ...куча антикоррупционных органов с переплетающимися обязанностями , полномочиями , мандатами , компетенциями ...они уже сами запутались и поэтому ни какого конструктива , только шум вокруг ...а в это время петя и Ко по тихому "работают" на панаму , кипр , виргинские и тд острова
показати весь коментар
30.11.2017 13:05 Відповісти
Пимахова выступит в роли прокладки между НАБУ и САП.
показати весь коментар
30.11.2017 13:05 Відповісти
Конфликты не зглаживают а решают в ту или иную пользу .
показати весь коментар
30.11.2017 13:11 Відповісти
Так на всякий случай .Дело Пимаховой поможет сгладить конфликт между НАБУ и САП, - Бутусов - Цензор.НЕТ 9650
показати весь коментар
30.11.2017 13:12 Відповісти
силиконка
показати весь коментар
30.11.2017 14:21 Відповісти
Ха-ха, Ну тепер шкірний НАБУєвець буде знати шо може отримати від чиновника- Штірліца "пляшкою" по голові як дурний, жалюгідний і наївний "Холтофф"
показати весь коментар
30.11.2017 13:36 Відповісти
провоцировать взятку незаконно
показати весь коментар
30.11.2017 14:00 Відповісти
А разве конфликт между НАБУ и САП ? Мне казалось что между НАБУ и СБУ с ГПУ....
показати весь коментар
30.11.2017 14:21 Відповісти
Переводите , пожалуйста , эти дурацкие аббревиатуры !
Мозг уже не воспринимает , какие именно взяточники скрываются за той или иной .
показати весь коментар
30.11.2017 14:32 Відповісти
Одни коррупционеры борются с другими за бабки .
Срать я хотел на их конфликт .
показати весь коментар
30.11.2017 14:42 Відповісти
Легализация это только одна мелкая коррупционная тема. Основная их тема эта затяжка с выдачей биометричных паспортов, когда под прикрытием того, что яко бы Полиграфукраина не успевает печатать, людям своевременно не выдают загранпаспорта. При этом НОМЕРА загранпаспортам присваивают как раз территориальные органы ДМС! Летом 2017 они по настоящему раскажали ситуацию, когда все паспорта печатались и выдавались с затяжкой времени, но возникли сразу "фирмочки", которые за 3,5 и более тысяч грн. делали Вам загранпаспорта за 3 дня или за 5 за неделю . Только там крыша у их очень высокая и никто эту тему не копает. Кстати первый килер чечен получал паспорта и легализировался в Украине за 5 дней)))) И наверняка эта **** тоже причастна, но спрыгнула, )))
показати весь коментар
30.11.2017 14:46 Відповісти
А можливо що саме через кілера і зірвали операцію , так як могла розколотись.
показати весь коментар
30.11.2017 16:15 Відповісти
Это и министры и Кабмин
показати весь коментар
30.11.2017 14:48 Відповісти
Юрий,не засирайте людям мозги.Нас не интересуют конфликты,нас интересуют результаты деятельности,а вы нам подсовываете результаты жизнедеятельности,то бишь пищеварения.
показати весь коментар
30.11.2017 18:04 Відповісти
Дело Пимаховой поможет сгладить конфликт между НАБУ и САП, - Бутусов - Цензор.НЕТ 5254