7074 відвідувача онлайн
15 604 83

Дипвідносин із Росією у нас за змістом немає ніяких , - Клімкін

климкин
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо "Свобода", про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час візиту до Івано-Франківська.

"У нас є план запровадження візового режиму, але я завжди вважав, що звичайні візи, якщо їх просто у паспорт ставити, вони нас із Росії не витурять. Нам потрібні, по-перше, біометричний контроль на кордоні, по-друге, контроль за всіма, хто в'їжджає з Росії, як це є в інших країнах, приміром, в Ізраїлі. Далі, якщо цього буде недостатньо, запровадити не просто візу, а біометричну візу. Тоді вже чітко буде відомо - хто, де і коли. І тоді будемо контролювати всіх тих, хто заїжджає до нас", - сказав Клімкін.

Також читайте: Росія має намір скаржитися в ООН через невидачу віз кримчанам за закордонними паспортами РФ

Міністр також прокоментував можливість припинення дипломатичних відносин із Росією. Він вважає, що такий крок зменшить захист українців, які зараз живуть і працюють у Росії.

За його словами, "дипломатичних відносин з Росією за змістом немає ніяких". Він пояснив, що дипломати спілкуються з Росією лише щодо звільнення політичних в'язнів та під час зустрічей у "нормандському форматі".

"Більше за визначенням ніяких тем, навіть на міжнародних майданчиках у нас нема. Ну які у нас теми можуть бути з агресором? Послів у нас нема. Які дипломатичні відносини? Це просто якась рамка для того, щоб турбуватися про наших громадян", - заявив Клімкін.

Як повідомлялося раніше, указ президента України Петра Порошенка про введення з 2018 року біометричного контролю для в'їзду в країну іноземців, в тому числі громадян РФ, було опубліковано 2 вересня в урядовій газеті "Урядовий кур'єр" і він набув чинності.
Топ коментарі
+35
Посольство є, консульства є - а дипломатичних відносин - немає.. Гібридна не війна, гібридна влада в Україні..
показати весь коментар
01.12.2017 08:13 Відповісти
+33
только Липецкая фабрика дымит.
показати весь коментар
01.12.2017 08:12 Відповісти
+29
Интересно, зачем тогда в Украине консульства оккупантов?
Для шпионажа или взрывов на улицах?
показати весь коментар
01.12.2017 08:17 Відповісти

Завантаження...