10716 відвідувачів онлайн
8 102 222

Пропонуємо встановити відповідальність за публічне приниження Революції гідності, - заява НФ

нф

Парламентська фракція "Народний фронт" ініціюватиме внесення змін до законодавства щодо встановлення відповідальності за публічне приниження Революції Гідності, пам’яті "Небесної сотні" та усіх героїв, що загинули у боротьбі за незалежність і свободу країни.

"Народний фронт" вважає неприпустимими цинічні висловлювання щодо героїчних сторінок української історії, до яких починають вдаватися представники проросійської "п'ятої колони", мріючи переписати історію за кремлівськими кліше у рамках пропаганди країни-агресора. Про це йдеться у заяві партії НФ, інформує Цензор.НЕТ.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": На Майдані відбулася акція пам'яті, присвячена початку Революції гідності. ВІДЕО+ФОТО

"
Зокрема, ми переконані, заява депутата Мураєва на його телеканалі, у якій він назвав Революцію Гідності "державним переворотом" - це чіткий сигнал того, що антиукраїнські сили почали все більше розправляти плечі і перейшли у пряму і відкриту інформаційну атаку на країну, на наші символи і наших героїв. Це прямий виклик кожному громадянину нашої держави, родинам загиблих, нашим бійцям, що стоять сьогодні на сході України проти російських орд, кожному патріоту. Російська агентура, якій вдалося заховатися за мандатами, випробовує нас на готовність проковтнути їхні брутальні інформаційні атаки. Проте ми мусимо і дамо їм відповідь.
Ми вважаємо, що Революція Гідності має бути захищена законодавчо. Будь-які спроби приниження нашої Революції повинні тягнути за собою відповідальність. Так само, як намагання заперечити Голодомор чи принизити український прапор.
Водночас, ми звертаємося до усіх проукраїнських демократичних фракцій Верховної Ради України підтримати таку ініціативу.
Слава Україні!", - сказано в заяві.
Топ коментарі
+35
Повестись сами, и Гаранта рядом повесьте. Лучшей ответственности не придумаешь.
показати весь коментар
01.12.2017 18:12 Відповісти
+29
Больше унизить революцию чем ее унизил НФ БПП и лично ПЕЦЯ ОФШОРЕНКО просто ни у кого не получится!! Так что поздно рыпнулись!!
показати весь коментар
01.12.2017 18:14 Відповісти
+24
Да больше, чем вы с шоколадниками, её никто не унижал! (не считая рыгов, с которыми вы регулярно голосуете!) ВЫ унижаете её коррупцией, воровством, отсутствием реформ и далее по списку. Хватит заниматься популизмом! Вам уже ничто не поможет!
показати весь коментар
01.12.2017 18:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Не приведи, Господи, щоб до влади привели мураєвих.
За онуків страшно.
показати весь коментар
01.12.2017 20:37 Відповісти
да в психушку сажайте уже
показати весь коментар
01.12.2017 20:48 Відповісти
предлагаю установить уголовную ответственность за устное(!!!) отрицание государственного суверенитета Украины в её границах
показати весь коментар
01.12.2017 21:03 Відповісти
Антинародний фронт і Майдан - це як мухи і котлети, або як оси і мед.
показати весь коментар
01.12.2017 21:04 Відповісти
НФ молчал бы.Революцию прос.али(можно вставить букву на любой вкус).Любая революция совершается за чей-то кошт-огласите список спонсоров,которые содрали с Украины уже три шкуры и ещё три хотят.
показати весь коментар
01.12.2017 21:10 Відповісти
"Сотні тисяч вийшли проти системи, але їх енергію каналізували стоянням, скаканням і гаслами "євроінтеграції". В результаті нинішня влада мародерів-клептократів сакралізує себе, зомбуючи народ "перемогою", якої не було..." (Ю.Ситник).
показати весь коментар
01.12.2017 21:22 Відповісти
непокарані вбивці Небесної Сотні , ригоАнали у ВР і тотальне зубожіння народу - ось головне і публічне приниження Революції Гідності з боку НФ і БПП ...
показати весь коментар
01.12.2017 21:26 Відповісти
Треба не пропонувати, а встановлювати відповідальність. Ви ж депутати - вам і карти в руки.
показати весь коментар
01.12.2017 21:29 Відповісти
Майдан не голосовал за нынешнюю власть. За неё голосовали недоумки, не имевшие к Майдану никакого отношения. Хватит спекуляций: Майдан - отдельно, идиоты - отдельно.
показати весь коментар
01.12.2017 21:37 Відповісти
Пока не ввели ответственность за неправильные размышления...
"...Увидеть в прицел, в кого стреляешь, не составит труда...Почему стреляли в пацанов, у которых не было предметов защиты, или только фанерные щиты? Я не военный стратег. Но точно знаю, что для победы над врагом главное - обезглавить его. Я имею ввиду, для неуправляемого хаоса было бы лучше стрелять по тем, кто и сам просил кулювлоба. Нет? Если учитывать, что расстрелы проводил российский спецназ, а очильники сцены назывались Хунтой, то почему спецназ не стрелял по Хунте? Это же были снайперы? Они что, не могли отличить Яценюка, Пашинского, Авакова, Кличко, Турчинова, Грымчака и т.д. от простых пацанов? Могли? Почему не стреляли? Почему Хунту не уничтожали? Ответ очевиден. Хунту никто и не собирался трогать. Снайперы действовали в ее интересах. По прошествии 4 лет у меня нет сомнений в том, что массовые расстрелы на Майдане были согласованы со сценическими революционерами. Из них каждый знал, за что он там стоит. И только народ думал, что стоит за снос системы и европейское будущее».
(Liza Bogutskaya)
показати весь коментар
01.12.2017 21:39 Відповісти
Антонина , допустимо и логично . Только я думаю сценические революционеры в этот момент прятались .
показати весь коментар
01.12.2017 22:07 Відповісти
во-первых утром 20-го февраля, когда начался расстрел, на сцене никого не было - Луценко, Нищук и Турчиновы были там всю ночь до утра, подбадривали людей и не уходили. Турчинов ушел, когда был ранен .
противостояние было ночью, с шинами, взрывами, БТР-ми. Снайперы ночью не стреляют.
расстреливали тех, кто шел со щитами утром по Институтской к Верховной раде. людей никто не заставлял, сами шли. а накануне Соскинд по Тв сказал: и его слова повторяли все: "революция, которая стоит на месте, ничего не добьется, надо идти вперед и захватывать госздания". и люди пошли. да и спецназ был росийский и в лицо не знали всех наших депутатов.
показати весь коментар
02.12.2017 01:26 Відповісти
Майдан -вже історія..

Чи можливо "принизити" Історичну подію ?
ТАК,після того.,як історію перепишуть російські окупанти .
Але ,ВПЕВНЕНИЙ ,Україна вже цього не допустить.
показати весь коментар
01.12.2017 21:53 Відповісти
Якщо введуть таку відповідальність, то НФ повинен бути першим, кого треба відправити на цюгундер. Бо своєю "діяльністю" в ВР і "рехформами" більше за них і БПП ніхто не споплюжив і не принизив вимоги Майдану.
показати весь коментар
01.12.2017 22:55 Відповісти
Предлагаю ввести ЗА ИНАКОМЫСЛИЕ - ВЫСШУЮ МЕРУ НАКАЗАНИЯ !!!!!
показати весь коментар
02.12.2017 00:29 Відповісти
Народный фронт, ваш аваков препятствует расследованию преступлений Майдана. Так сказал Горбатюк. Разберитесь с ним, раз уж вам так болит за ту революцию.
показати весь коментар
02.12.2017 01:30 Відповісти
Уже и Савченко сказала что не было революции достоинства, а был государственный переворот)) Похоже прозревают люди... Что то слишком маленькое достоинство оказалось у этой "революции"))
показати весь коментар
03.12.2017 21:46 Відповісти
Сторінка 3 з 3