9210 відвідувачів онлайн

Мобілізовані мешканці Донбасу масово дезертують з "армії ДНР", - Казанський. ФОТОрепортаж

У окупованому Донецьку рашисти розвішують оголошення про пошук дезертирів, які відмовились воювати у складі "армії ДНР".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив журналіст Денис казанський на своїй сторінці у Facebook.

"По всьому Донецьку висять такі оголошення. Мобілізовані мешканці Донбасу масово дезертують з "армії ДНР" та не хочуть відправлятися на безглузду загибель заради божевільних фантазій Путіна", - йдеться у повідомленні.

Мобілізовані мешканці Донбасу масово дезертують з армії ДНР, - Казанський 01
Мобілізовані мешканці Донбасу масово дезертують з армії ДНР, - Казанський 02
Мобілізовані мешканці Донбасу масово дезертують з армії ДНР, - Казанський 03
Мобілізовані мешканці Донбасу масово дезертують з армії ДНР, - Казанський 04
Мобілізовані мешканці Донбасу масово дезертують з армії ДНР, - Казанський 05
Мобілізовані мешканці Донбасу масово дезертують з армії ДНР, - Казанський 06

Топ коментарі
+39
- Вы из какого общества, товарищи?
- Трудовые резервы.
- А что, Динамо бежит?
- Все бегут.
(С) Джентельмены удачи
показати весь коментар
04.09.2022 15:56 Відповісти
+31
А шо, "Путєн ввєді" вже скінчилися? Де ті бабці, що кидалися під українськи танки? Невже повиздихали? Де ті свідки "разпятого мальчіка", "украинского бука" вєрхом на "украинском істрєбітєлє" з "діспєтчєром Карлосом", "кармільцьі", яким набридло "карміть біндєр", "угнєтьонньіє мовою", горді володарі "ксіви" з двоголовою куркою? Невже "всьо"? А шо ся трапило?
показати весь коментар
04.09.2022 16:05 Відповісти
+30
А що тут дивного? У 2014 вони зрадили Україну, а тепер - динири. Якщо втікли до рашки, то рано чи пізно і її зрадять.
показати весь коментар
04.09.2022 15:56 Відповісти

Завантаження...