9312 відвідувачів онлайн
2 845 10

Гроссі повідомив, що розпочав свій візит до України: відвідає підстанцію "Київська". ФОТО

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі розпочинає 11-й з початку повномасштабної російської агресії візит в Україну.

Про це він повідомив у соцмережі Х у понеділок увечері, 3 лютого, інформує Цензор.НЕТ.

Гроссі розповів, що має намір відвідати підстанцію "Київська".

"Під час мого 11-го візиту до України з початку війни я вирушаю на Київську підстанцію, критично важливу для безпеки ядерної енергетики України, щоб оцінити пошкодження і допомогти запобігти ядерній аварії", - розповів директор МАГАТЕ.

Гроссі вирушив до України

Він додав, що "все більш вразлива мережа становить зростаючий ризик для всіх АЕС, а не лише для ЗАЕС".

Раніше повідомлялося, що генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі цього тижня прибуде в Україну для зустрічі на високому рівні в Києві у зв'язку з "нестабільною та крихкою" ситуацією в країні.

Топ коментарі
+6
Запхати його в четвертий енергоблок!
показати весь коментар
03.02.2025 22:01 Відповісти
+3
гроссі -бідоссі… магате не втручається у процвітання руснявої ядерної энергетики в світі і прицьому санкціонує терористичне захоплення ядерного об'єкта … це які такі стандарти…..?стандарти бабла та лецемірства чи демократії та справедливості….
показати весь коментар
03.02.2025 21:57 Відповісти
+1
показати весь коментар
03.02.2025 21:52 Відповісти

Завантаження...