10992 відвідувача онлайн

Міноборони допустило до використання в ЗСУ новий гранатомет AGL-53. ФОТО

Міністерство оборони України повідомило про допуск до експлуатації у війську нового гранатомета українського виробництва AGL-53 калібру 40 мм.

Про це Міноборони заявили на своєму сайті, інформує Цензор.НЕТ.

Міноборони допустило до використання в ЗСУ новий гранатомет AGL-53

Згідно з характеристиками, цей зразок має покращену точність ведення вогню, більшу дальність стрільби та надійнішу конструкцію порівняно з радянським АГС-17. Гранатомет можна встановлювати на бойові машини та легкий всюдихідний транспорт або використовувати з триногою як групову піхотну зброю.

Як зазначається, AGL-53 працює з боєприпасами 40х53 мм, які є стандартними для армій країн НАТО. Окрім цього, українська оборонна промисловість вже освоїла виробництво однозарядних гранатометів під 40-мм постріли - як підствольних, так і окремих зразків для піхотинців.

Заступник міністра оборони Валерій Чуркін підкреслив, що розширення виробництва сучасного озброєння та його сумісність із технікою партнерів є стратегічно важливими завданнями для України.

Завантаження...