10000 відвідувачів онлайн
2 022 10

Двох нелегалів із Марокко затримано в Одеській області, - Держприкордонслужба. ФОТО

Зазначено, що інформацію про двох невідомих прикордонники отримали від водія вантажівки. "Він побачив, як два чоловіки, приблизно 30-річного віку, прорізавши тент причепа, намагалися сховатися на території порту. Майже за 5 хвилин обох нелегалів затримали. Нелегальними мігрантами виявилися громадяни Марокко", - йдеться в повідомленні.

За даними відомства, зараз іноземців повернули на судно і відправили у зворотному напрямку до Туреччини.

Завантаження...