11098 відвідувачів онлайн
10 377 109

Будівництво сонячної електростанції потужністю 1 МВт завершується в зоні відчуження ЧАЕС. ФОТОрепортаж

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби  Державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС".

На проммайданчику ЧАЕС завершується будівництво сонячної електростанції потужністю 1 МВт*Пік. Роботи виконує компанія "Солар Чорнобиль", яка розпочала активну фазу виконання будівельно-монтажних робіт на майданчику Чорнобильської АЕС у жовтні 2017 року.

Будівництво сонячної електростанції потужністю 1 МВт завершується в зоні відчуження ЧАЕС 01


Будівництво сонячної електростанції потужністю 1 МВт завершується в зоні відчуження ЧАЕС 02

Мета проекту - побудова відновлюваної енергетики на територіях, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У процесі будівництва буде встановлено 3762 сонячні модулі. Для розміщення технологічного обладнання електростанції використовуються системи кріплення і фундаменти, які були спеціально розроблені з урахуванням вимог майданчика та радіологічної безпеки.

Будівництво сонячної електростанції потужністю 1 МВт завершується в зоні відчуження ЧАЕС 03

Будівництво сонячної електростанції потужністю 1 МВт завершується в зоні відчуження ЧАЕС 04

Топ коментарі
+9
Very good!
показати весь коментар
10.01.2018 16:34 Відповісти
+8
Годнота !
показати весь коментар
10.01.2018 16:31 Відповісти
+8
Сомневаюсь что свет станет от этого дешевле
показати весь коментар
10.01.2018 16:37 Відповісти

Завантаження...