10644 відвідувача онлайн
34 389 159

Білоруських туристів у Буковелі оштрафували через георгіївську стрічку. ФОТО

Про це повідомляє місцеве видання "Курс", інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що на туристів наклали максимально можливий штраф розміром 2250 грн.

Інцидент стався на гірськолижному курорті "Буковель", де відпочивали білоруси.

"П'ять туристів (троє чоловіків і дві жінки) прикріпили до лобового скла своєї машини Mercedes Vito георгіївську стрічку. Місцеві жителі і я попросили білорусів зняти її, ті відмовилися. Тоді ми викликали на місце конфлікту правоохоронців і активістів - ветеранів АТО", - розповів виданню присутній там місцевий депутат Андрій Марійчин.

Білоруських туристів у Буковелі оштрафували через георгіївську стрічку 01

Нагадаємо, у червні в Україні набув чинності закон про заборону виготовлення та пропаганди георгіївської стрічки.

Документ передбачає штрафи розміром 850-2550 грн за публічне використання, демонстрацію або носіння георгіївської стрічки чи її зображення.

Крім того, повторне порушення протягом року спричинить більший штраф - від 2550 грн до 5100 грн або адмінарешт до 15 діб.

Топ коментарі
+119
Не перавяліся яшчэ каларады сярод беларусаў.Трэба было за "групавуху" даць усім па 15
сутак,каб непавадна было.Жыве Беларусь ! Слава Украіне !.
показати весь коментар
11.01.2018 18:12 Відповісти
+80
Бульбовата
показати весь коментар
11.01.2018 18:06 Відповісти
+76
Повезло туристам, в горах с кацапами всякое могло случится Белорусских туристов в Буковеле оштрафовали за георгиевскую ленточку - Цензор.НЕТ 1016
показати весь коментар
11.01.2018 18:06 Відповісти

Завантаження...