8927 відвідувачів онлайн
25 875 58

Вертоліт врізався у телевежу в Кременчуці, є жертви. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У Кременчуці зазнав аварії вертоліт Мі-8. Машина зачепила трос від телевізійної вишки, а також високовольтну лінію електропередачі. Як повідомляють очевидці, перед падінням гвинтокрила, вони побачили спалах і почули декілька вибухів.

Про це повідомляє місцеве видання "Кременчуцький Телеграф", передає Цензор.НЕТ.

Аварія трапилася в четвер, 25 січня, близько 19:00.

"Був туман і, мабуть, вертоліт зачепив або вишку, або лінію електропередач. Ми почули кілька вибухів", - цитує видання очевидця.

Як повідомляють мешканці 304-го кварталу (Петрівки), у них пропала електрика. На місці працюють пожежники, поліція і швидка.

За попередніми даними, впав гелікоптер білого кольору Мі-8 (київський). На борту були три особи. Уламки машини розкидані околицями. Пожежники не відходять від вертольота - він постійно спалахує.

За словами місцевих жителів, перед падінням він летів із боку вулиці Керченської. Летів дуже низько. Місце катастрофи оточене поліцією.

Вертоліт врізався у телевежу в Кременчуці, є жертви 01
Вертоліт врізався у телевежу в Кременчуці, є жертви 02
Вертоліт врізався у телевежу в Кременчуці, є жертви 03
Вертоліт врізався у телевежу в Кременчуці, є жертви 04

Топ коментарі
+16
Вообще-то вертолетам раньше нельзя было летать над населенными пунктами (не знаю как сейчас). Да и на телевышках должны быть габаритные огни.
показати весь коментар
25.01.2018 20:57 Відповісти
+14
Наши люди на вертолетах с Киева в Кременчуг не летают.
показати весь коментар
25.01.2018 20:51 Відповісти
+11
а должны летать,в развитых странах это норма,когда в каждом небольшом городе есть вертолет ,медслужбы,спасателей,частные ,что каскется происшествия ,то не уместен сарказм,люди там были ,вертолетчики выполняли учебный полет
показати весь коментар
25.01.2018 20:59 Відповісти

Завантаження...