Річницю визволення Кривого Рогу від фашистів відсвяткували парадом із радянською символікою. ФОТО
Про це у Facebook повідомила волонтер Юліана Березуцька, інформує Цензор.НЕТ.
"Це сумно і гидко, особливо молоді хлопці з Нацгвардії за наші з вами податки", - написала волонтер.
Як зауважило місцеве видання "Весь Кривий Ріг", цю ходу організувала міська мерія.
"Можна не сумніватися, що саме таке бачення в мерії Кривого Рогу з приводу святкування цієї дати... Адже саме мерія підготувала та провела цей міський захід", - йдеться в матеріалі.
Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 9 квітня 2015 року ухвалила закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки". Згідно з текстом закону, виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, зокрема сувенірної символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР, інших союзних радянських республік або їх фрагментів на всій території України заборонено.


