12115 відвідувачів онлайн
121 012 564

Річницю визволення Кривого Рогу від фашистів відсвяткували парадом із радянською символікою. ФОТО

Про це у Facebook повідомила волонтер Юліана Березуцька, інформує Цензор.НЕТ.

"Це сумно і гидко, особливо молоді хлопці з Нацгвардії за наші з вами податки", - написала волонтер.

Річницю визволення Кривого Рогу від фашистів відсвяткували парадом із радянською символікою 01
Річницю визволення Кривого Рогу від фашистів відсвяткували парадом із радянською символікою 02

Як зауважило місцеве видання "Весь Кривий Ріг", цю ходу організувала міська мерія.

"Можна не сумніватися, що саме таке бачення в мерії Кривого Рогу з приводу святкування цієї дати... Адже саме мерія підготувала та провела цей міський захід", - йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 9 квітня 2015 року ухвалила закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки". Згідно з текстом закону, виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, зокрема сувенірної символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР, інших союзних радянських республік або їх фрагментів на всій території України заборонено.

Річницю визволення Кривого Рогу від фашистів відсвяткували парадом із радянською символікою 03

Топ коментарі
+51
Ненавижу красных ! Ни в каком виде. Хуже фашистов.
показати весь коментар
23.02.2018 14:26 Відповісти
+44
у молодых дебилов из нацгвардии даже сомнения не возникает под какими флагами ходить.
показати весь коментар
23.02.2018 14:28 Відповісти
+42
Річницю визволення Кривого Рогу від фашистів відсвяткували парадом із радянською символікою - Цензор.НЕТ 4603
показати весь коментар
23.02.2018 14:42 Відповісти

Завантаження...