8430 відвідувачів онлайн
8 734 23

Комісія Київради з питань власності рейдерським способом позбавляє приміщення Національну спілку композиторів України, - заява НСКУ. ФОТО

Про це йдеться в заяві Національної спілки композиторів України в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Здійснюється геноцид музичної культури України!!! Ми – представники української культури опинились у катастрофічній ситуації: йдеться про руйнування основ сучасної музичної культури, яку представляє Національна спілка композиторів України. По суті, відбувається її тотальне знищення! 50 років відомий в усьому світі Будинок композиторів України (вулиця Пушкінська 32) пов’язаний з історією української музики та її видатними представниками, серед яких – Л. Ревуцький, Б. Лятошинський, І. Шамо, Платон і Георгій Майбороди, О. Білаш, сучасні всесвітньо відомі композитори – М.Скорик, Є. Станкович, В.Сильвестров. Відтак цей будинок є надзвичайно важливим об’єктом історико-культурної спадщини національного значення", - йдеться в заяві.

"Сьогодні Національну спілку композиторів України агресивним, підлим і підступним чином позбавляють приміщення, де вирує музичне життя. У цьому звинувачуємо Постійну комісію з питань власності Київської міської ради на чолі з членом партії "Самопоміч" Антонєнком Л.В., яка діє методами класичного провладного рейдерства. Користуючись бюрократичними механізмами, творчу Спілку, що є неприбутковою громадською організацією і не має жодних статків, штучно доводять до банкрутства, придушують боргами, тим самим позбавляючи композиторів і всіх, хто любить музику, спілкування з мистецтвом. Підкреслюємо, що всю свою фестивальну, концертну, конкурсну, вже не кажучи про композиторську діяльність НСКУ здійснює по суті на волонтерських засадах. У нас не залишається інших важелів для порятунку Спілки, аніж звертатися до широкої громадськості в надії на підтримку", - зазначили в НСКУ.

Комісія Київради з питань власності рейдерським способом позбавляє приміщення Національну спілку композиторів України, - заява НСКУ 01
Комісія Київради з питань власності рейдерським способом позбавляє приміщення Національну спілку композиторів України, - заява НСКУ 02

Топ коментарі
+7
Погуглив "Спілку композиторів США" чи хоч Франції-виявляється громадяни цих країн"позбавлені спілкуватися з мистецтвом" !
показати весь коментар
10.04.2018 20:40 Відповісти
+3
Зняв з пера! А ще в доповнення: я не знайшов жодного народного або заслуженого артиста, композитора і взагалі, діяча мистецтв, США, Англії, Канади, або Німеччини!
показати весь коментар
10.04.2018 21:23 Відповісти
+2
Усі ці спілки -письменників, композіторів та інш. усе це рудімент совка. Як шо ти не член спілки-то мабуть і не митець?
показати весь коментар
10.04.2018 20:56 Відповісти

Завантаження...