Святкування Дня Військово-морських сил ЗСУ в Одесі. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Думську.
Святкові заходи, присвячені Дню ВМС України, відбулись сьогодні вранці на морському вокзалі Одеси. Привітати військових моряків зі столиці прибула делегація на чолі з міністром оборони.
Степан Полторак привітав моряків із введенням до складу ВМСУ четвірки нових МБАКів, вручив нагороди тим, хто відзначився, а також призначив нового начальника штабу ВМСУ. Ним став контр-адмірал Андрій Тарасов.
Велику групу офіцерів і мічманів удостоєно орденів, медалей та цінних подарунків. Четверо отримали нагородну зброю, а командир Сакської бригади морської авіації полковник Ігор Бедзай отримав із рук міністра оборони нагородний пістолет Стєчкіна.
Але головною подією свята було введення до складу Військово-морських сил четвірки нових катерів - "Вишгород", "Кременчук", "Лубни" та "Нікополь". Через рік після спуску на воду сьогодні на них піднято прапори ВМСУ.
Відразу після церемонії "Гюрзи" вийшли в море для демонстрації тактичних можливостей. Виступаючи перед моряками, Степан Полторак зазначив, що країна вкладає великі гроші у відродження нашого флоту.
"Від самого початку війни на сході нашої країни ми робимо все для розбудови нового українського флоту. Цей процес дуже тривалий і потребує великих витрат. Грошей часто не вистачає, але поступово ми відроджуємо наші Військово-морські сили".








Слава Україні!