Судді Шевченківського райсуду отримали погрози на мобільні телефони, - ВРП. СКРИНШОТ

Повідомлення, що надійшли в месенджер Viber, містять погрози на адресу суддів у зв'язку з можливим розглядом справ, які стосуються інтересів конкретної особи.
Про це на своїй сторінці у Facebook написала начальник управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності секретаріату Вищої ради правосуддя Оксана Лисенко, передає Цензор.НЕТ.
"Судді Шевченківського районного суду міста Києва отримали погрози на мобільні телефони. Протягом 21-22 вересня 2018 року на особисті мобільні телефони суддів Шевченківського районного суду в месенджер "Viber" надходили повідомлення від адресата з іменем "тризуб", якого серед особистих контактів суддів немає. Кожне повідомлення персоніфіковане та на початку містить ім’я судді, на адресу якого воно надійшло", - написала вона.
"Повідомлення містить погрози на адреси суддів у зв’язку з можливим розглядом ними справ, які стосуються інтересів певної особи. Шевченківський районний суд міста Києва звернувся до ВРП та Генеральної прокуратури з повідомленням про втручання в професійну діяльність", - резюмувала Лисенко.

Знаете, без открытия имени этого лица, сообщение не представляет интереса для общества. Ибо общество настолько ненавидит судей, что только похвалит этого Тризуба.
Все время судить за деньги без последствий...?
Рано или поздно будет самосуд.....и над судьями тоже.... - сами посеяли ветер.....