10738 відвідувачів онлайн
7 638 48

Жителі Новосибірська мітингували проти встановлення пам'ятника "катові" Сталіну. ФОТО

Мітинг відбувся біля пам'ятника в'язням ГУЛАГу, повідомляє "Сибирь.Реалии", передає Цензор.НЕТ.

На мітинг прийшли кілька десятків людей. Нечисленність протесту керівник регіонального відділення "Меморіалу" Олександр Рудницький пояснив тим, що йому не дали виступити на акції пам'яті жертв політичних репресій, яка відбулася на цьому ж місці годиною раніше. На захід, де були присутні чиновники мерії та регіонального уряду, він хотів запросити всіх охочих висловити своє ставлення до увічнення Сталіна, але його не підпустили до мікрофона.

За словами Рудницького, неофіційно чиновники повідомили йому, що встановлення пам'ятника вже визнали "недоцільним". Це рішення нібито прийняли після завершення опитування, який на своєму сайті проводила адміністрація Новосибірська. Незважаючи на це, на думку громадського активіста, всім тим, хто був обурений спробою місцевих комуністів встановити бюст, рано припиняти протести.

"Ми вважаємо, що установлення пам'ятника Сталіну - знущання з пам'яті його жертв. Я думаю, суспільна мораль буде ображена, якщо під якимось соусом буде поставлено пам'ятник людині, яка організувала масові вбивства наших громадян. Мені здається, єдина мета цієї діяльності - посіяти ворожнечу в нашому суспільстві", - сказав Олександр Рудницький.

Учасники мітингу нагадали, що особисто на Йосипові Сталіну лежить відповідальність за геноцид заможних селян і знищення більшої частини командного складу Червоної армії напередодні вторгнення військ гітлерівської Німеччини в СРСР. Багато в чому завдяки цьому, вважають учасники акції протесту, Радянський Союз зазнав таких важких втрат у перші роки війни.

Жителі Новосибірська мітингували проти встановлення памятника катові Сталіну 01
Жителі Новосибірська мітингували проти встановлення памятника катові Сталіну 02

Топ коментарі
+31
Сралин - редчайший кровавый упырь убивший миллионы. Каким надо быть тупым быдлом чтоб ставить палачу памятник.
Получается что всем кто убил много кацапни надо давать героя расссссссии (кадыров) и ставить памятник ...)))
Дегенераты...
показати весь коментар
30.10.2018 17:13 Відповісти
+27
Жителі Новосибірська мітингували проти встановлення пам'ятника "катові" Сталіну - Цензор.НЕТ 1005
показати весь коментар
30.10.2018 17:34 Відповісти
+26
гоните эту кремлёвско-мокшанскую хунту в жопу!
Жители Новосибирска митинговали против установки памятника "палачу" Сталину - Цензор.НЕТ 4375
показати весь коментар
30.10.2018 17:21 Відповісти

Завантаження...