Четверо постраждалих, травматична ампутація ноги, тривале лікування, - у Нацполіції розповіли про наслідки їзди по снігу на літній гумі. ФОТОрепортаж

Про це повідомив заступник глави Національної поліції Олександр Фацевич, передає Цензор.НЕТ.
"Перші любителі літньої гуми взимку вже на власному досвіді переконалися в "безпечній" їзді в снігопад на слизькій дорозі: Гостомельське шосе, зіткнення трьох легкових автомобілів (двоє з яких на літній резині), 4 потерпілих, травматична ампутація ноги, тривале лікування... Інформація говорить сама за себе", - написав він.
Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, сьогодні вранці, 14 листопада, в Києві розпочався снігопад. Для очищення міста від снігу задіяно 287 одиниць техніки, а також 61 бригада ручного прибирання. У зв'язку з погіршенням погодних умов і скупченням транспорту введено оперативний стан для тролейбусів, автобусів і трамваїв. Наземний громадський транспорт курсує з відхиленням від розкладу руху.
Крім того, в одному лише Києві через снігопад сталося майже 300 ДТП.





