Військові показали дві частини російських безпілотників, збитих українською армією. ФОТО (оновлено)
Українські військові продемонстрували два фрагменти російських безпілотників, збитих українською армією.
Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, безпілотники продемонстрував представник України в робочій групі з питань оборони і безпеки Тристоронньої контактної групи, генерал Валерій Бондар на засіданні групи депутатів "Мінський майданчик".
Генерал акцентував на тому, що ці безпілотники є російською розробкою, і, отже їх не було на озброєнні колишнього СРСР і не може бути на озброєнні України.
Перший віце-спікер Ірина Геращенко заявила, що вони також є доказом присутності росіян на окупованій території та шпигунства РФ в Україні.
Зазначається, що збиті безпілотники - це російські моделі "Орлан-10" та "Елерон-3СВ".
Дальність роботи "Орлан 10" - до 120 км у керованому варіанті та близько 650 в автономному режимі. А дальність роботи "Елерон -3СВ" - 25 км у керованому режимі. Його було збито 28 лютого над Новолуганським, коли терористи коректували обстріл міста.
Раніше ці два фрагменти безпілотників були продемонстровані також СММ ОБСЄ. Нині Україна чекає на реакцію ОБСЄ.


