8537 відвідувачів онлайн

Військові показали дві частини російських безпілотників, збитих українською армією. ФОТО (оновлено)

Українські військові продемонстрували два фрагменти російських безпілотників, збитих українською армією.

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, безпілотники продемонстрував представник України в робочій групі з питань оборони і безпеки Тристоронньої контактної групи, генерал Валерій Бондар на засіданні групи депутатів "Мінський майданчик".

Військові показали дві частини російських безпілотників, збитих українською армією 01

Генерал акцентував на тому, що ці безпілотники є російською розробкою, і, отже їх не було на озброєнні колишнього СРСР і не може бути на озброєнні України.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко заявила, що вони також є доказом присутності росіян на окупованій території та шпигунства РФ в Україні.

Військові показали дві частини російських безпілотників, збитих українською армією 02

Зазначається, що збиті безпілотники - це російські моделі "Орлан-10" та "Елерон-3СВ".

Дальність роботи "Орлан 10" - до 120 км у керованому варіанті та близько 650 в автономному режимі. А дальність роботи "Елерон -3СВ" - 25 км у керованому режимі. Його було збито 28 лютого над Новолуганським, коли терористи коректували обстріл міста.

Раніше ці два фрагменти безпілотників були продемонстровані також СММ ОБСЄ. Нині Україна чекає на реакцію ОБСЄ.

Військові показали дві частини російських безпілотників, збитих українською армією 03

Топ коментарі
+4
Как всегда - военторг.
показати весь коментар
22.03.2019 13:14 Відповісти
+2
А козломордые Шо?
показати весь коментар
22.03.2019 13:13 Відповісти
+2
Ну-у. У вас там всі очумілі ручки техніку для военторгу випускають з автономним режимом польоту на сотні кілометрів.
показати весь коментар
22.03.2019 13:32 Відповісти

Завантаження...