9138 відвідувачів онлайн

Дебати мають складатися з трьох раундів, - Порошенко. ФОТО

Президент України Петро Порошенко переконаний, що дебати з кандидатом на пост глави держави Володимиром Зеленським мають відбутися в кілька етапів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він сказав журналістам у п'ятницю на НСК "Олімпійський" після здачі аналізів у медичному пункті комплексу.

"Я дуже задоволений, що Володимир Зеленський прийняв мою пропозицію про дебати. Я твердо переконаний, що дебати відбудуться", - сказав Порошенко.

Дебати мають складатися з трьох раундів, - Порошенко 01

Порошенко після здачі аналізів на НСК "Олімпійський", спілкується з пресою.

Дебати мають складатися з трьох раундів, - Порошенко 02
Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ

Порошенко також додав, що було б добре, якби дебати відбулися в кілька етапів, щоб охопити всі важливі теми, що стосуються України.

"Перший раунд - про ключові позиції та повноваження Головнокомандувача, за програмою зміцнення оборони та безпеки. Другий раунд дебатів - із зовнішньої політики, і третій - щодо захисту пенсійних прав українців", - пояснив Порошенко.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обидва кандидати здали аналізи. За його слова, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.

Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент завтра, 5 квітня, о 9 ранку чекає в медичній частині НСК "Олімпійський" (Київ) кандидата в президенти Володимира Зеленського для здачі аналізів.

Пізніше Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

Топ коментарі
+17
на примере барыги мародёра все следующие президенты должны понять что если воровал то мы выберем хоть клоуна но место вора в тюрьме.
показати весь коментар
05.04.2019 10:01 Відповісти
+17
Они не понимают,что если бы петя был государственным мужем,а не вором-свинарчуком,то этого цирка не было бы.А так народ стибется,но победа все-равно за зе.Нельзя,чтобы так повезло пете:украсть победу у Юли,а потом еще и у вовы.Это просто не по понятиям.
показати весь коментар
05.04.2019 10:04 Відповісти
+13
По всіх великих областях бути на 3-4 місці,сфальшувати собі вихід в другий тур,ще й вумнічати,уже не допоможе
показати весь коментар
05.04.2019 10:02 Відповісти

Завантаження...