8465 відвідувачів онлайн
7 625 117

П'яна жінка намагалася з'їсти бюлетень на дільниці в Кривому Розі. ФОТО

На виборчій дільниці в Кривому Розі жінка намагалася з'їсти бюлетень для голосування.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Інна Іванченко.

"На дільниці 121507 (Кривий Ріг, ТВО 33) жінка, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, з'їла бюлетень. Шматочок встигли вихопити:) Ось", - написала вона.

Пяна жінка намагалася зїсти бюлетень на дільниці в Кривому Розі 01
Фото: Іванченко/Facebook

Пяна жінка намагалася зїсти бюлетень на дільниці в Кривому Розі 02

За інформацією LВ.ua,  Інна Іванченко є головою окружної виборчої комісії.

Топ коментарі
+21
Закусывала.
показати весь коментар
21.04.2019 13:20 Відповісти
+17
ДО ЧЕГО БАРЫГА ДОВЁЛ НАРОД....ЖРУТ БЮЛЛЕТНИ ...бедолага,сочувствую,дайте ей селёдку!
показати весь коментар
21.04.2019 13:22 Відповісти
+16
Пьяная женщина пыталась съесть бюллетень на участке в Кривом Роге - Цензор.НЕТ 7381
показати весь коментар
21.04.2019 13:20 Відповісти

Завантаження...