11220 відвідувачів онлайн
10 155 32

Вбивцю 9-річного хлопчика в Києві заарештовано без права застави. ФОТО

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні 24 червня 2019 року, в Дарницькому районному суді відбулося засідання з обрання запобіжного заходу 30-річному чоловікові, який увечері 22 червня заманив до озера Вирлиця 9-річного хлопчика (пасинка свого брата) і з метою помсти родичу заподіяв малолітній дитині смерть", - йдеться в повідомленні.

Вбивцю 9-річного хлопчика в Києві заарештовано без права застави 01

Чоловікові оголошено підозру в скоєнні особливо тяжкого злочину, передбаченого п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне протиправне заподіяння смерті малолітній дитині).

У своєму клопотанні прокурор просив суд застосувати проти підозрюваного сувору міру запобіжного заходу, а саме утримання під вартою без альтернативи застави.

Суд, заслухавши доводи сторін та врахувавши тяжкість скоєного злочину, задовольнив клопотання прокурора та обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб без альтернативи застави.

За вчинене діяння підозрюваному загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.

Нагадаємо, вчора, 23 червня, в озері в Деснянському районі знайшли тіло дитини. Ним виявився 9-річний хлопчик, який зник увечері 22 червня. Він близько восьмої години вечора відпросився у бабусі погуляти біля будинку. Згодом хлопчик не повернувся додому і не відповідав на телефонні дзвінки. Правоохоронці встановили, що дитину спочатку зарізали, а потім втопили.

Топ коментарі
+11
То ли дело порохоботская падаль, в каждой трагедии приплетает Зе. При Пепе то и дети не гибли и гривна была павосемь))) Намекают типа - почувствуйте разницу!))) Ублюдки такие предсказуемые)))
Закуклились в своей фейсбучной помойке и думают что это норма вещей везде пиарить своего обосравшегося патрона.))
показати весь коментар
24.06.2019 17:56 Відповісти
+9
Первыми зесопли притекли в тему. Недолюди.
показати весь коментар
24.06.2019 17:44 Відповісти
+8
Я не понимаю почему Порох до сих пор не сидит.....
Потому что у тебя и тебе подобных которых 73% отсутствует причинно-следственная связь.
информацию о воровстве Пороха распространяют пророссийские каналы или каналы которые принадлежат олигархам..... Ну а дальше уже включи мозг и попробуй сам анализирувать
показати весь коментар
24.06.2019 19:29 Відповісти

Завантаження...