10263 відвідувача онлайн

Начальниця відділення держбанку наживалася на переселенцях у Харкові, - СБУ. ФОТО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу СБУ.

"Оперативники спецслужби встановили, що зловмисниця систематично вимагала від "переселенців" гроші за проведення процедури ідентифікації без їх фізичної присутності у відділенні банку. За кожного "клієнта" на підставі наявності лише його пенсійної банківської картки завідувачка одержувала від посередників від 200 гривень за кожне продовження нарахувань", - йдеться в повідомленні.

Через протиправну оборудку чиновниця, з порушенням чинного законодавства, нараховувала пенсії громадянам, які фактично не змінювали місце проживання і продовжують мешкати у тимчасово окупованих районах Донбасу.

У межах відритого кримінального провадження співробітники СБУ задокументували одержання керівницею відділення двох "траншів" неправомірної вигоди на загальну суму майже п’ятнадцять тисяч гривень.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення чиновниці держбанку у вчиненні злочину, передбаченого ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчо-оперативні дії.

Начальниця відділення держбанку наживалася на переселенцях у Харкові, - СБУ 01

Топ коментарі
+4
интилесно, бальцая или не оцень?
показати весь коментар
07.10.2019 16:14 Відповісти
+3
Нацальница!!!!!
показати весь коментар
07.10.2019 16:12 Відповісти
+2
показати весь коментар
07.10.2019 16:13 Відповісти

Завантаження...