8096 відвідувачів онлайн
4 283 13

Чоловіка з гранатою затримали в метро Харкова, - Нацполіція. ВІДЕО+ФОТО

Працівники відділу поліції в метрополітені виявили боєприпас у 39-річного жителя смт Васіщеве у вестибюлі станції метро "Площа Конституції".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції Харківської області.

Повідомлення про подію надійшло до відділу поліції в метрополітені 27 січня близько 22:30.

Речові докази вилучено та направлено на експертизу.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі. Місце придбання і мета зберігання боєприпасів встановлюються. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу щодо чоловіка.

Чоловіка з гранатою затримали в метро Харкова, - Нацполіція 01

Топ коментарі
+1
во дебил-граната может поцарапать телефон в одном кармане
показати весь коментар
28.01.2020 11:53 Відповісти
+1
Еще одна обезьяна с гранатой, который точно так же как из категории "нерабов". желающих потаскать короткостволы с собой, подвергает опастности всех окружающих.
показати весь коментар
28.01.2020 13:45 Відповісти

Завантаження...