5117 відвідувачів онлайн

COVID-19: бригади ДСНС обробляють спецрозчином вулиці українських міст. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Увечері 27 березня рятувальники у взаємодії з правоохоронними органами провели дезінфекцію велелюдних вулиць Хмельницького та інших українських міст.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДСНС.

Зокрема, фахівці Служби порятунку обробили спецрозчином вулицю Проскурівську, яка є пішохідною і завжди велелюдною.

Обробка здійснювалася за допомогою пожежних стволів Protek, які під час руху пожежних автомобілів розпилювали спеціальну суміш на покриття вулиць.

Для виконання завдань за призначенням бійці ДСНС перебували в повній екіпіровці: спеціальні костюми, маски, окуляри для захисту очей, а також одноразових захисних рукавицях.

COVID-19: бригади ДСНС обробляють спецрозчином вулиці українських міст 01
COVID-19: бригади ДСНС обробляють спецрозчином вулиці українських міст 02

На сторінці МВС у фейсбуці повідомляється, що подібні заходи проводяться на території всієї України.

COVID-19: бригади ДСНС обробляють спецрозчином вулиці українських міст 03
COVID-19: бригади ДСНС обробляють спецрозчином вулиці українських міст 04

Зокрема, в Дрогобичі за допомогою пожежно-рятувальної техніки працівники ДСНС обробили спеціальним розчином основні вулиці районного центру.

Того ж дня в м. Борислав рятувальники обробили території продовольчих магазинів, а також Бориславський міський суд та акціонерне товариство "Ощадбанк".

Топ коментарі
+4
Діє. Вірус на поверхні зберігає свою активність не більше 3 годин, потіс слабшає, на деяких поверхнях живе в декілька діб, але це в тепличних для нього умовах.
Якщо ще додадуть дезинфекцію, якщо буде сонце, вірус взагалі довго не проживе.

Головне - відсутність скупчення людей, всі в людних місцях повинні перебувати у масках, школи, дитячі садки повинні бути закриті, прості маски міняти кожні 3 години, постійно дезинфікувати руки, але достатньо і мити не менше 20 секунд гарячою водою і добре намилювати, в сантизайтерах для рук повинно бути не менше 60 відсотків спирту, дистанція між людьми(в масках, звичайно) не менше метра, а краще трьох.
Тих, хто кашляє в натовпф, хто не в масці, взагалі краще прибивати на місці.)

Маски-респіратори, найкращі з мембраною 3М, офіційно потрібно замінювати через 8-9 годин. Але можна і їх продизенфікувати- в пакетик наливати трохи спирту, декілька міллілітрів, фактично чайну ложку, вилити, мажна додати трішки, декілька крапельок масла чайного дерева, наприклад, туди респіратор після того, як поносили, випари спирту та ефірного масла в пакетику вб'ють всі віруси, потім респіратор на сонце, від ультрафіолету все остаточно передохне, ваш респіратор 3М, як новий.)
показати весь коментар
28.03.2020 12:25 Відповісти
+3
у меня к стати вопрос про бомжей роющихся в мусоре - их то как изолировать ??? их тоже
тестировать будут ???
показати весь коментар
28.03.2020 11:51 Відповісти
+3
Вчора бачив як ходили по дворам з обприсувачами і кропили двері під"їздів.
показати весь коментар
28.03.2020 11:56 Відповісти

Завантаження...