7942 відвідувача онлайн

На Чернігівщині українські воїни знищили колону постачання окупантів. ФОТОрепортаж

Про це повідомив у фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

На Чернігівщині українські воїни знищили колону постачання окупантів 01

"За цю операцію слід давати Героя України. Зразковий розгром колони паливозаправників ЗС РФ.

На Чернігівщині українські воїни знищили колону постачання окупантів 02

Як встановив Дмитро Путята, колона з 10 паливозаправників просувалася із сильним ескортом - 4 БТР-80 та зенітно-ракетний комплекс Оса-АКМ. Усю колону було знищено, ймовірно, в районі села Колісники", - написав Бутусов.

На Чернігівщині українські воїни знищили колону постачання окупантів 03
На Чернігівщині українські воїни знищили колону постачання окупантів 04

"Безумовно, ця успішна атака українських воїнів завдала важкої шкоди наступальним операціям російських військ", - підкреслив журналіст.

На Чернігівщині українські воїни знищили колону постачання окупантів 07
На Чернігівщині українські воїни знищили колону постачання окупантів 08

Топ коментарі
+68
Слава ЗСУ
показати весь коментар
10.03.2022 18:51 Відповісти
+52
Суки, по копаному!
показати весь коментар
10.03.2022 18:53 Відповісти
+38
показати весь коментар
10.03.2022 18:55 Відповісти

Завантаження...