На "Азовсталі" росіяни підбили авто, що їхало забирати цивільних, - "Азов". ВІДЕО+ФОТО
Про це повідомляє в телеграмі окремий загон спеціального призначення "Азов", інформує Цензор.НЕТ.
"Під час режиму припинення вогню, на території заводу "Азовсталь" росіянами, застосувавши ПТРК, було підбито автомобіль. Це авто рухалось до цивільних для того, аби їх евакуювати з території заводу", - йдеться у повідомленні.
На "Азовсталі" росіяни підбили авто, що їхало забирати цивільних, - "Азов"https://t.co/Lv82jEPJBb pic.twitter.com/vh1DtjXZd8
— Цензор.НЕТ ✍️ (@censor_net) May 6, 2022
В результаті обстрілу загинув один боєць, ще шестеро поранені.
"Ворог продовжує порушувати всі домовленості та не дотримуватись гарантій безпеки при евакуації цивільного населення", - зазначили в "Азові".
Згодом було опубліковано фото і відео з місця події.
Топ коментарі
+20 Вася Шевченко #371210
показати весь коментар
06.05.2022 15:55 Відповісти Посилання +15 Oleh Stavynoha
показати весь коментар
06.05.2022 16:02 Відповісти Посилання +15 Александр Чуднивец #474549
показати весь коментар
06.05.2022 16:04 Відповісти Посилання 
