9317 відвідувачів онлайн

Перша партія обладнання від Міненерго США прибула в Україну, - Кубраков. ФОТО

В Україну прибула перша партія обладнання для ТЕЦ і ТЕС від Міністерства енергетики США.

Про це у Фейсбуці повідомив віцепрем’єр-міністр - міністр інфраструктури та регіонального розвитку Олександр Кубраков, інформує Цензор.НЕТ.

"В Україну вже доставлено першу партію необхідного обладнання від Міністерства енергетики США. Ця партія є частиною допомоги у розмірі 53 млн доларів, оголошеної американськими партнерами минулого місяця", - йдеться в повідомленні.

За словами Кубракова, американські партнери є одними із лідерів щодо допомоги Україні у відновленні енергетичної інфраструктури. Зокрема, з початку повномасштабного вторгнення уже надано понад $145 млн виключно на ремонт та підтримку українських енергомереж. Пріоритет незмінний - генератори, трансформатори та інше обладнання для відновлення критичної інфраструктури.

Найближчим часом також очікується постачання енергетичного обладнання в межах співпраці з USAID. По цій лінії уже доставили в Україну обладнання на близько $25 млн грн.

Перша партія обладнання від Міненерго США прибула в Україну, - Кубраков 01

Топ коментарі
+18
Щиро дякуємо 👍🏼👍🏼👍🏼❤️❤️❤️
США ‼️
показати весь коментар
17.12.2022 16:38 Відповісти
+10
дерьмак уже пишет маляву своим шефам с координатами складирования этого оборудования?
показати весь коментар
17.12.2022 17:15 Відповісти
+7
Повага і подяка США за всебічну підтримку нашої держави.
Прохання не передавати обладнання в руки представникам від "зеленої братви" - продадуть генеруючим компаніям як мінімум втричі дорожче.
показати весь коментар
17.12.2022 16:53 Відповісти

Завантаження...