це звичайно круто, але москалі переводять економіку на військові рейки, а фсбешна гниджа єрмак з подільниками розкрадають ресурси в промислових мсштабах. На кожен такий танк москалі виставлять 5 весільних дронів ланцетів, це без звичайних дешевих FPV дронів які їм Китай дає в в неймовірній кількості. Отаке нас чекає.
Обличчя німців не падобаються??,,а що не так??,,,скажу так--Кожен баче те,що хоче бачити,!,Я бачу--Розуміння!,та Підтримку,!,і доречі,як би ні підримка,як ви кажете отої "німчури",Нам було б,набагато б важче!,(,
Краще з ним бій вести, ніж з пікапом з ПК.