В Туреччині побудують корвет для Військово-Морських Сил ЗСУ. ФОТО
Про це повідомили у Військово-Морських Силах, інформує Цензор.НЕТ.
Урочистості відбулися на суднобудівному підприємстві в Стамбулі. В них взяла участь делегація Міноборони України.
У ВМС зазначили, що це вже другий корвет, який Туреччина будує для потреб українських Військово-Морських Сил. Всі роботи здійснюються вчасно - відповідно графіків та укладених договорів.




Те що знищили або пошкодили до половини рашиського флоту в Чорному морі воно лупоглазе не бачить і не знає.
Одна "Ада" коштує 500 млн. дол. і знищуєиься одним береговим "Оніксом" за 1 млн дол.
Воістину вірна стара поговірка
"Якщо хочете розорити країну - побудуйте лінкор"...
або ж, виберіть ЗЄлєнського👿